Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa

Hotel Meraki Resort
* * * * *

04.05. - 11.05.
Vybrať iný termín
Konečná cena za os.
596 €
Žiadne skryté poplatky
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
4.5. - 11.5.2019
7 nocí
5.5. - 14.5.2019
8 nocí
5.5. - 13.5.2019
7 nocí
6.5. - 14.5.2019
7 nocí
"Bohemian Clubbing Resort" ... priamo na

Poloha: priamo pri hoteli, cca. 2,6 km dlhá lagúnová piesočnatá pláž s plážovým barom, cca. 13 km od centra mesta Hurghada. Čas prepravy z letiska v Hurghade cca. 10 až 50 minút.

Vybavenie: Prvé "Bohemian Clubbing Resort" v Egypte s 270 izbami. Súčasťou rezortu je lobby s recepciou, bufetová reštaurácia, niekoľko a la carte reštaurácií (čiastočne zahrnuté/Fellucca Seafood a Noodle House nie sú súčasťou), niekoľko barov, vodný farebný bar (za poplatok), "chill-out sanctuary" obchody. Wi-Fi pripojenie na internet v celom objekte. Vo vonkajšom komplexe je slnečná terasa s 2 bazénmi a 2 bary pri bazéne. Voda sa posunie do mora. Na pláži a bazéne sú k dispozícii plážové lehátka, slnečníky a plážové uteráky.

Ubytovanie: dvojlôžková izba (A1-2A): cca. 25 m², klimatizácia, minibar, varná kanvica s čajovou/kávovou súpravou, WLAN (súčasťou balenia), trezor, satelitná televízia, telefón, kúpeľňa so sprchovacím kútom, WC, sušič na vlasy, balkón alebo terasa. Prípadne s výhľadom na more (A1-2I), cca. 27 m². Spar room (A1-2S) ako A2A. Izba Superior (A2-3B): cca. 33 m², výhľad na more, inak A2A. Izba Deluxe (A2-3C): cca. 39 m², výhľad na more, inak ako A2A. Suita (A2-4D): cca. 58 m², vírivá vaňa, výhľad do záhrady, inak A2A.

All Inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu. Voda, káva, čaj a horúca čokoláda 24 hodín, vybrané nealkoholické a miestne alkoholické nápoje od 10:00 do 24:00. Večera buď v reštauráciách a la carte (arabčina, ázijská, grécka, talianska, Burgers, pizza, každá s rezerváciou).

Zábava: denná zábava, pravidelná večerná zábava, party a plážové večierky. Kluby s modernými zvukmi a živou hudbou v bazénoch a plážovom bare. DJ kurzy.

Šport/Aktivity: V cene: aqua aerobik, plážový volejbal, boccia, šípky, fitness centrum, futbal, joggingová dráha, pilates, plavecké súťaže, tenis, stolný tenis, vodné pólo, jóga. Za poplatok: potápanie, kitesurfing a vodné športy prostredníctvom miestnych poskytovateľov.

Wellness: V cene: Sauna. Doplatok: masáže v hotelovej hale s jacuzzi.

Info: Kreditné karty: VISA, MasterCard.

Hviezdičky: 4 hviezdičky.

Informácie o rezervácii: Možno rezervovať od 16 rokov.

Výhoda úspor: Do určených termínov môžete zľavovať až 25% vopred, viď oddelenú cenovú časť.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 4

Hodnotenia klientov

Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR