Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Hotel Jungle Aqua Park
* * * * *

27.02. - 08.03. Vybrať iný termín
637 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Miesto:

Hotel je centrálne cca. 20 km od letiska a cca. 25 km od Hurghady "Downtown" (taxi služba za poplatok) Samostatný úsek pláže nájdete na pláži na pláži Dana Najväčší vodný park Hurghada s 35 tobogánmi je súčasťou hotelového komplexu.
 vybavenie:

S viac ako 260 000 metrov štvorcových je toto 860-izbové zariadenie ideálne pre rodiny s deťmi a milovníkov vody vďaka vodnému parku s 21 dospelými a 14 snímkovými diapozitívmi. V lobby sa nachádza recepcia s lobby barom, ako aj množstvo ďalších barov, snack bar Aqua Park a rôzne tematické reštaurácie (stredomorské, nemecké, show cooking, ázijské a orientálne). V záhradách sa nachádza 21 bazénov a 11 ďalších bazénov. K dispozícii sú tiež tenisové kurty, posilňovňa a detské ihrisko. Slnečník a lehátka sú voľne prístupné pri bazéne a na pláži, osušky sú dodávané do izby po príchode.
 miestnosť:

Moderné štandardné izby s rozlohou 46 m² sú umiestnené v bungalovoch a sú vybavené vaňou/sprchou, WC, sušičom vlasov, telefónom, satelitnou TV, trezorom, minibarom (plnené vodnými fľaškami), klimatizáciou, balkónom alebo terasou. Existuje malý počet úsporných miestností. Rodinné izby majú rovnaké vybavenie a veľkosť, oddelené posuvnými dverami, pre deti sú podlahové lôžka.Šport a zábava:

Vodný park, tenis (tenisové rakety a letové svetlo za poplatok), stolný tenis, fitnes, minigolf, futbalové ihrisko v Alf Leila; Rozmanitá animácia so súťažami a hrami, večerné prehliadky. Fantasia show za poplatok, ktorý je už zahrnutý do cestovnej ceny. Za poplatok: vodné športy, videohry, internet, biliard, 1 vstup Fantasia ShowDeti:

Detský klub 4-12 rokov, mini disco, detské ihrisko, detský kútik.All inclusive:

Raňajky, obedy a večere formou bufetu, občerstvenie od 12.00 hod. Do 17.00 hod., Zákusky/káva od 15.00 do 17.00 hod., Zmrzlina od 12.00 do 21.00 hod., Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10.00 do 24.00 hod. * Vrátane vstupného Fantasia ShowPoznámka: Egypt má povinnú vízovú povinnosť. Aby ste získali vízum, vstupný doklad (doporučujeme pas) musí platiť ďalších šesť mesiacov po ukončení cesty. Vstupné víza pre Egypt nie sú zahrnuté v cene pre prehliadku. Visa výstava pred vstupom do Egypta. V súčasnosti stojí veľvyslanectvo v Berlíne/konzuláty. € 22, - za vízum. Ako nemecký turista dostanete aj víza pri príchode na egyptské letisko (25, - US $/Visamarke cca € 22, -). Vízová služba je v súčasnosti ponúkaná na mieste av súčasnosti stojí. € 28, -/os. a zahŕňa vízum vrátane úpravy a pečiatky, čo šetrí čas pri vstupe.

Hotelový pobyt: Hotel RED SEA HOTELS má neskoré odhlásenie. Hotelová izba, rovnako ako rezervovaná stravovacia služba, sú k dispozícii až do času zberu bez akýchkoľvek obmedzení. Všetky ostatné hotely ukončí hotelový servis i.R. v posledný deň pobytu na poludnie. ETI má špeciálne dohody s niektorými hotelmi, prosím, požiadajte.

Poznámka Cestovanie so zníženou pohyblivosťou: Upozorňujeme, že hotelové ponuky všeobecne nie sú vhodné pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Ak máte záujem, radi by sme Vás požiadali o dodatočné informácie pre vaše osobné potreby.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
27.2. - 8.3.2020
10 nocí
27.2. - 5.3.2020
7 nocí
28.2. - 7.3.2020
7 nocí
29.2. - 7.3.2020
7 nocí
29.2. - 9.3.2020
8 nocí
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 5.6 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}