Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa

Hotel Jaz Makadi Oasis resort & Club
* * * * *

05.09. - 12.09. Vybrať iný termín
627 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Hotel má nádhernú dedinskú atmosféru. All-inclusive rezort ponúka hosťom všetko, čo potrebujú, aby ich dovolenka v Egypte bola ešte príjemnejšia. Nachádza sa v zátoke Makadi, cca. 30 km od mesta Hurghada.
Dom má celkom 325 izieb vrátane 7 apartmánov. K vybaveniu patria bary, reštaurácie, diskotéka, detský klub a detské ihrisko.
Všetky izby sú vybavené satelitnou/káblovou TV a mini chladničkou.
Hotel má 2 veľké bazény, z ktorých jeden je vyhrievaný v zime a detský bazén.Existuje veľa aktivít.Patria k nim vodné pólo, plážový volejbal, basketbal, squash, tenis, boccia, záhradné šachy, stolný futbal, stolný tenis, šípky a biliard.K dispozícii je tiež vírivka, sauna, telocvičňa (centrum El Khan) a klub zdravia.Rôzne aplikácie v Healthclub - napr.Spoplatňujú sa aromaterapeutické masáže, špongia a exfoliácia solí.Milovníkom vodných športov sa ponúka vodné lyžovanie, lodičky, potápanie, šnorchlovanie, windsurfing, surfovanie, plachtenie a vodné športy.Je tiež možné si prenajať štvorkolky a kočíky alebo si rezervovať safari na púšti a jazdy na koňoch (koňa/ťava) (poplatky).
Hotelová reštaurácia El Hambra je all-inclusive reštaurácia a má vynikajúci výhľad. Rodinná reštaurácia je all-inclusive a ponúka stravovanie formou bufetu. Hostia majú na výber rôzne bary. Lobby bar je all-inclusive bar a bar El Shamosa je pri bazéne. Z plážového baru sa naskytá fantastický výhľad na Červené more. Príjemní ľudia sa s vami určite stretnú v rodinnom bare pri bazéne alebo ak chcete ochutnať shisha a orientálne nápoje, navštívte orientálnu kaviareň. Pizza Corner sa nachádza hneď pri bazéne. V hoteli sa nachádza diskotéka „La Loca“ - najúžasnejší klub v meste.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
5.9. - 12.9.2019
7 nocí
30.11. - 7.12.2019
7 nocí
7.12. - 14.12.2019
7 nocí
14.12. - 21.12.2019
7 nocí
4.1. - 11.1.2020
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 5
Hodnotenia klientov: 5.7 / 6