Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa

Hotel Hotel Grand Plaza Hotel
* * * * *

01.05. - 09.05.
Vybrať iný termín
Konečná cena za os.
715 €
Žiadne skryté poplatky
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
1.5. - 9.5.2019
7 nocí
2.5. - 9.5.2019
7 nocí
2.5. - 10.5.2019
7 nocí
3.5. - 11.5.2019
7 nocí
Hotel Grand Plaza Hotel

Grand Plaza Hotel:

Poloha: Hotel sa nachádza v zátoke. Letisko je asi 5 minút jazdy, centrum mesta Hurghada je vzdialené asi 10 km.

Vybavenie: Vkusný komplex s 230 izbami na 3 poschodiach ponúka lobby s recepciou, 2 výťahy, internetový kútik (za príplatok), hlavnú reštauráciu "La Palma", plážovú reštauráciu "Catamaran" s medzinárodnou kuchyňou a talianske a la carte Reštaurácia Casa Mia (za príplatok), 3 bary, kaviareň, kaderníctvo, obchody a salónik. V dobre udržiavanom vonkajšom areáli nájdete 2 bazény so slnečnou terasou. V bazéne a na pláži sú k dispozícii ležadlá, dáždniky a osušky.

Ubytovanie: Dvojlôžková izba: Vkusné izby majú vaňu/WC, sušič na vlasy, telefón, trezor (súčasťou balenia), satelitnú TV, minibar, klimatizáciu a balkón alebo terasu. Jednolôžkové izby sú dvojlôžkové izby na jedno použitie. Alternatívne ako izba s najvýhodnejšou cenou alebo s výhľadom na more: S rovnakými vlastnosťami ako dvojlôžkové izby sú rodinné izby priestrannejšie a sú rozdelené do spálne a obývacej miestnosti so spálňami

Šport/Zábava/Wellness: Za poplatok: biliard, potápanie, vírivka, sauna a masáže. Vodné športy v hoteli: kanoistika, potápanie v bazéne (1x za pobyt), lopatka (30 min./den) a windsurfing (30 minút/deň pre certifikovaných surferov)

Deti: Pre mladších hostí poskytuje zariadenie hodinovú starostlivosť v mini klubu (za poplatok 4-12 rokov), herňu, integrovaný detský bazén a detské ihrisko.

Upozornenia: Jeden z dvoch bazénov je k dispozícii iba pre hostí starších ako 18 rokov.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 4

Hodnotenia klientov

Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR