Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa

Hotel Fort Arabesque Resort
* * * * *

05.12. - 12.12. Vybrať iný termín
601 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
LUXUSNÁ DOMÁCNOSŤ OD 16 ROKOV.

Vlastnosti: Naše odporúčanie pre pláž dovolenka de luxe, bon vivants a potápači.
Rezort sa nachádza na 600 m dlhej piesočnatej pláži priamo pri Červenom mori a je situovaný pri pobreží korálového útesu, ktorý je ideálnym miestom pre milovníkov vodných športov a šnorchlov.Skladá sa z troch jednotiek, Fort Arabesque Resort and Spa, West Bay a Vily, môžete využiť všetky tri strediská v pevnosti.Plážový servis ponúka vyhradené slnečníky, ako aj chladič s nápojmi a čerstvým ovocným šalátom.Luxusné vily s priamym prístupom k bazénu sú navrhnuté v egyptskom štýle a obklopené veľkoryso udržiavanou záhradou.Vychutnajte si pokojnú atmosféru v kúpeľnom areáli "Vareena" a nechajte sa hýčkať podľa všetkých pravidiel umenia.Letisko Hurghada sa nachádza v cca. 25 km.
46 luxusných víl je priestranných a zdobených arabskými prvkami. Sú vybavené telefónom, Wi-Fi (zdarma), TV, DVD prehrávačom, trezorom, minibarom (zdarma), príslušenstvom na prípravu čaju a kávy, klimatizáciou, sušičom na vlasy, županmi, papučami, kúpeľňou s vaňou a sprchovacím kútom a oddelenou obývacou izbou, terasou a prístupom k bazénu.
Villa Swim-Up s jednou spálňou
cca 90m2, so záhradou a priamym prístupom k bazénu.

Kulinaria: K dispozícii je množstvo reštaurácií a 8 barov. V hlavnej reštaurácii sa podávajú jedlá medzinárodnej kuchyne av reštaurácii "Pavilón" sa podávajú stredomorské jedlá v sofistikovanej atmosfére. Vychutnajte si ľahké jedlá na terase v reštaurácii "Beach" počas dňa a čerstvé grilované špeciality večer. Ukončite rušný deň v jednom z barov s nápojom sprevádzaným živou hudbou.

Aktivity: Zahrnuté: Fitness centrum, plážový volejbal, boccia, kanoistika, surfovanie, tenis (rakety/lopty a reflektory za poplatok), stolný tenis.
Za poplatok: kúpeľné procedúry, parný kúpeľ, biliard, posilňovňa, potápanie.

Naše odporúčanie: Začnite uvoľnene na dovolenke - na rôznych odletových letiskách v Nemecku ponúkame ešte viac služieb pre perfektný začiatok vašej dovolenky. Objednajte VIP službu alebo si vopred strávte v salóniku letiska. Podrobnosti nájdete na strane 113.

Visa: Nemeckí občania potrebujú turistické vízum na vstup do Egypta. Vízum je zahrnuté do ceny zájazdu pri rezervácii podpisu Finest Selection Package Tour (TOC SELF). Pre modulové rezervácie (TOC SELC) sa vízum požiada o on-line pri príchode na letisko na cca. 30 EUR, ktoré sa majú kúpiť alebo predbežne objednať vopred: Anf S Performance 38378A (z tlače).

Poznámky: Získate kvalitné cestovné doklady.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
5.12. - 12.12.2019
7 nocí
7.12. - 14.12.2019
7 nocí
14.12. - 21.12.2019
7 nocí
2.1. - 11.1.2020
9 nocí
4.1. - 11.1.2020
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 3,5
Hodnotenia klientov: 5 / 6