Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa

Hotel Amwaj Blue Beach Resort & SPA
* * * * *

23.09. - 23.09. Vybrať iný termín
0 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Hotel sa nachádza priamo na nádhernej piesočnatej pláži Abu Soma, cca. 10 km severne od mesta Safaga. S pôsobivým, takmer magickým podmorským svetom je Abu Soma považovaný za jeden z najlepších a najrozmanitejších potápačských lokalít. Hotel sa nachádza približne 20 km od zálivu Makdai, približne 50 km od Hurghady a cca. 45 km od medzinárodného letiska Hurghada.
Hotel bol postavený v roku 2010 a ponúka celkom 378 izieb a apartmánov v 3 vzájomne prepojených budovách so 4 poschodiami a 7 výťahmi.Stredisko ponúka štandardné izby s výhľadom do záhrady a rodinné ubytovanie, ktoré pozostáva z 2 samostatných izieb a kúpeľne.Medzi ďalšie kategórie patria izby s výhľadom na oceán, luxusné izby, ako aj apartmány a kráľovské apartmány.Hotel má lobby s 24-hodinovou recepciou a check-out servis, hotelový trezor, zmenáreň, detský klub a kadernícky salón.Hotel má tiež bar, krčmu, nočný klub a reštauráciu, ako aj bazár a nákupnú pasáž.Hostia môžu tiež využiť izbovú a práčovňu a prístup na internet (za poplatok).Parkovanie je k dispozícii.
Všetky izby majú balkón alebo terasu s výhľadom na more, záhradu rezortu, bazén alebo hory. Každá izba má individuálne regulovanú klimatizáciu a ústredné kúrenie, telefón s priamou voľbou, satelitnú TV, trezor, minibar a kompletnú kúpeľňu so sprchou, vaňou a sušičom vlasov. Krásne vybavené suity a luxusné izby majú rýchlovarnú kanvicu s príslušenstvom na prípravu čaju a kávy, ktorá sa každý deň dopĺňa. K dispozícii sú štandardne dvojlôžkové alebo veľké postele, prístup na internet a žehliaca súprava.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
27.11. - 6.12.2019
8 nocí
12.12. - 19.12.2019
7 nocí
14.12. - 21.12.2019
7 nocí
15.12. - 22.12.2019
7 nocí
2.1. - 9.1.2020
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 5
Hodnotenia klientov: 4.5 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}