Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa

Amwaj Blue Beach Resort & Kempinski Soma Bay
* * * * *

06.12. - 13.12.
Vybrať iný termín
Konečná cena za os.
406 €
Žiadne skryté poplatky
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
6.12. - 13.12.2018
7 nocí
8.12. - 15.12.2018
7 nocí
9.12. - 16.12.2018
7 nocí
13.12. - 20.12.2018
7 nocí
Amwaj Blue Beach Resort Kempinski Soma Bay

Kúpele Amwaj Blue Beach Resort - Abu Soma:

Poloha: Hotel sa nachádza priamo na jemne svahovom hoteli piesočnatá pláž. Nad mostom sa dostanete k hlbším vodám. Centrum mesta Hurghada je vzdialené asi 50 km. K dispozícii je kyvadlový autobus do Hurghady (za poplatok). Medzinárodné letisko Hurghada je vzdialené asi 45 km.

Vybavenie: Postavený v štýle krajiny, hotel má 371 izieb rozložených na niekoľkých 3-podlažných budovách. Hotel má lobby s recepciou, WLAN (za poplatok), bufetová reštaurácia, 3 à la carte reštaurácie (talianske, morské plody a orientálne za príplatok), 5 barov, šisha bar, Práčovňa, lekárska služba a diskotéka. Vo vonkajšom priestore s palmami sa nachádza polo krajina s 2 bazénmi (jeden vyhrievaný) a bar pri bazéne. V bazéne a na pláži sú k dispozícii ležadlá, slnečníky a osušky. Kreditné karty: VISA, Mastercard.

Ubytovanie: Dvojlôžkové izby: Komfortné dvojlôžkové izby (32qm) sú vybavené sprchou/WC, sušičom vlasov, telefónom, trezorom, satelitnou TV, klimatizáciou, balkónom alebo terasou a bočným výhľadom na more (DZQ). Pre rovnaké vybavenie je k dispozícii obmedzený počet dostupných izieb s najlepšou cenou (GNTB). Jednolôžkové izby sú dvojlôžkové izby s deluxe: dvojlôžkové izby de luxe (DXQ) sú priestrannejšie a majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby a ponúkajú ďalšie zariadenie na prípravu kávy/čaju. Jednolôžkové izby sú dvojlôžkové: S rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby sú rodinné izby (FZ) opäť omnoho priestrannejšie (asi 49m2). Rodinná izba superior má rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby s 2 spálňami s prepojenými dverami a sú priestrannejšie (cca. 65sqm).

Šport/Zábava/Wellness: Za poplatok: biliard, tenis, požičovňa vybavenia, wellness centrum so saunou, parný kúpeľ, hammam, masáže a kozmetické centrum. Škola potápania od miestnych dodávateľov.

Deti: Pre našich malých hostí je ráno a popoludní hodinový dohľad v miniklubu (4 - 12 rokov) a integrovaný detský bazén, rovnako ako mini-diskotéka.

Poznámky: Národná klasifikácia 4 Hviezdičky

Kempinski Hotel Soma Bay:

Poloha: Nachádza sa priamo na tichej, súkromnej pláži. Centrum a letisko Hurghada sú vzdialené asi 45 km.

Vybavenie: Tento luxusný 325-izbový rezort v maurskom štýle má vstupnú halu s recepciou, Wi-Fi pripojenie na internet vo verejných priestoroch (v cene), bufetová reštaurácia, 3 à la carte reštaurácie (medzinárodná, ázijská, stredomorská kuchyňa; ), Rôzne pruhy a bankové stroje. Vo vonkajšom priestore sa nachádza obrovská vodná pôda s vodopádmi a celkom 3 bazény (z ktorých jedna je vyhrievaná). Ležadlá, vankúše, dáždniky a osušky sú súčasťou bazénu a na pláži. Všetky hlavné kreditné karty sú akceptované.Šport/Zábava/Wellness: Posilňovňa, sauna, parný kúpeľ a vírivka sa účtujú: 4 tenisové kurty a squash, potápanie a rôzne vodné športy miestnymi poskytovateľmi.

Deti: K dispozícii je miniklub (4-12 rokov) s nemeckým dohľadom, vyhrievaný detský bazén a detské ihrisko.

Poznámky: Oficiálna kategória: 5 hviezdičiek.

Stravovanie: All-inclusive služby v Amwaj Blue Beach Resort:
  • Raňajky, obedy a večere formou bufetu
  • neskoré raňajky
  • popoludňajšie občerstvenie
  • Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje nepretržite
  • Víno len na obed a večeru v hlavnej reštaurácii vrátane
  • Aerobik, bocce, šípky, fitness centrum, mini futbal, volejbal, tanečné kurzy, stolný tenis a minigolf
  • večerná zábava
  • Program sa vyvíjajúcich činností
Polpenzia v zálive Kempinski Soma:
  • Raňajky a večere formou bufetu
POZNÁMKA: nosiť all-inclusive náramok je povinné.RailFly: Pri rezervácii medzinárodného letu dostanete letenku RailFly na spiatočnú cestu v druhej triede. Lístok je platný v spojení s vašimi cestovnými dokladmi v rámci Nemecka vrátane Bazileja (SBB) a Salzburgu (Hbf) a môže byť použitý vo všetkých vlakoch diaľkových a krátkodobých vlakov Deutsche Bahn AG (vrátane verejnej dopravy v súlade s podmienkami použitia)

Trasa: 1. deň: Prílet
Let do Hurghady, transfer do Amwaj Blue Beach Resort2. - Deň 4: Kúpanie v hoteli Amwaj Blue Beach Resort5. Deň: Prevod na Kempinski Soma Bay6. - 7. deň: Kúpanie na Kempinski Soma Bay8. Deň: Dobrá cesta domov
V deň odchodu sa uskutoční prevod na letisko Hurghada.

ktoré nie sú zahrnuté služby:
  • Visa vrátane poplatku za spracovanie: približne 30, - € (splatné na mieste)
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 4

Hodnotenia klientov

Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR