Dovolenka na Slnečnom pobreží

Moderné letovisko sa nachádza vedľa starej časti mesta Nesebar, približne 35 km severne od Burgasu. Slnečné pobrežie je najväčším bulharským strediskom, piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom je dlhá takmer 8 kilometrov. V stredisku je rušná pobrežná promenáda s množstvom reštaurácií ponúkajúcich bulharskú či medzinárodnú kuchyňu, bary, kaviarne, diskotéky a novovybudovaný aquapark.

Našli sme pre Vás 13 hotelov

Europa

Atraktívny hotel nie jel pre manželské páry ale aj pre mladých. Tichý pokojný ale zároveň neďaleko od zábavných zariadení.

DIT Evrika Beach Clubhotel

Moderný plážový hotelový komplex strategicky umiestnený v severnej časti Slnečného pobrežia. Priateľská atmosféra komplexu - záruka pre relaxáciu a nezabudnuteľnú dovolenku.

Helena Sands

Helena Resort sa nachádza na pláži so zlatým pieskom, nežne načrtnuté duny a samozrejme čistá voda fascinujú turistov.

Helena Park

Helna Park s výhľadom na skvele urdžiavanej záhrade. Komfortný hotel je súčasťou komplexu Helena Resort a nachádza sa pri krásnej pláži.

Grand Victoria

Elegantný hotel leží priamo pri krásnej pieskovej pláži a s centrom Slnečného pobrežia ho spája príjemná promenáda.

Grenada

Hotel Grenada je situovaný v južnej časti Slnečného pobrežia. Od letiska v Burgase je vzdialený 39 km a od historického mestečka Nesebar približne 5 km. Svojimi výbornými službami, priateľskou atmosférou a širokou piesočnatou plážou s pozvoľným vstupom do mora je vhodný pre všetky vekové kategórie.

Bajkal

Obľúbený a moderný hotel so širokou škálou služieb si získa svojich klientov výbornou polohou v blízkosti rušného centra Slnečného pobrežia, ale aj pláže. Svojim rozľahlým bazénom a peknou záhradou uspokojí stredne náročných klientov všetkých vekových kategórií, ktorí využijú blízkosť množstva reštaurácií, barov, zábavných podnikov, variét a diskoték.

Balaton

Príjemný hotel s dobrou polohou sa skladá z 3 blokov a je obklopený udržiavanou záhradou, ktorá spríjemní pobyt menej i stredne náročným klientom ako aj rodinám s deťmi. Na svoje si prídu i mladí dovolenkári, ktorí vyhľadávajú nákupy a zábavu. Dovolenkári majú možnosť navštíviť blízky Nesebar autobusom alebo vláčikom. Oficiálna kategória hotela je 2*.

Mena Palace

kvalitný hotel, situovaný v blízkosti centra letoviska aj pláže, poskytuje svojim klientom širokú paletu nákupných, športových a kultúrnych možností. Odporúčame náročnejším klientom všetkých vekových kategórií.

Yavor Palace

Hotel s výbornou polohou v blízkosti pláže a nákupných možností, vhodný pre mladých aj rodiny s deťmi.

Laguna Park

Hotelový komplex Laguna Park sa môže pochváliť výbornou polohou v centre Slnečného pobrežia a je správnou voľbou pre páry, ako aj rodiny s deťmi. V hoteli je novopostavený akvapark s množstvom šmykľaviek. Hotel je vhodný na relaxáciu, ako aj pre klientov, ktorí chcú zostať aktívni aj počas dovolenky.
Vaše hodnotenie: 4,0 / 6

Avalon

Príjemný moderný hotel je postavený v pokojnej lokalite západnej časti Slnečného pobrežia, 800 m od jeho centra a dva kilometre od historického Nesebaru, v ktorom sa nachádza množstvo významných historických pamiatok. Hotel svojou polohou a vybavením odporúčame všetkým vekovým kategóriám. Oficiálna kategória hotela je 3*.
Vaše hodnotenie: 4,0 / 6
Ďalších 1 hotel
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu