Last Minute Réunion, Mauritius

(Našli sme pre Vás 0 last minute termínov)
Dobrý deň, ďakujeme pekne za záujem cestovať cez našu cestovnú kanceláriu. Ak ste nenašli dovolenku podľa vašich očakávaní, je možné, že Vami vybrané kapacity sú práve v rezervácii alebo sú vypredané. Kontaktujte naše pobočky alebo našich obchodných partnerov, prípadne nám napíšte cez Live Chat. Prajeme Vám pekný deň a neváhajte nás kontaktovať, Váš FIRO-tour.

RÉUNION
Réunion, alebo malá bodka v Indickom oceáne, ale predsa s európskym územím (francúzsky ostrovček). Navonok je  to panenská príroda, obklopujúce piesočnaté pláže, vo vnútrozemí zasa pohoria s dažďovými pralesmi a bujnou vegetáciou, stvorené na aktívnu dovolenku ale aj relax. Hlavnou atrakciou ostrova je nepochybne ešte stále aktívna a najvyššia sopka na svete Piton des Neiges, ktorá z kedysi prskajúcej lávy vytvorila čierne vulkanické pláže, lákajúce davy turistov.

MAURÍCIUS
Pre ostrov ležiaci v Indickom oceáne sú typické nádherné pláže s bielym pieskom a tyrkysovým morom, exotické palmy, fascinujúci podmorský svet, soľné polia, plantáže cukrovej trstiny a je domovom už vyhynutého vtáka DODA, ktorý je národným vtákom tejto krajiny. Za zmienku stojí určite aj miestne Safari, kde počas jazdy na štvorkolke pomedzi stromy, pozorujete stáda divokých zvierat, tomu sa hovorí zážitok na celý život. V kľude si môžete spraviť fotku miestnych korytnačiek, sú naozaj staré a obrovské, a časom si zvykli aj na zvedavosť turistov, preto Vám ochotne zapózujú.  Maurícius je skrátka ostrovom mnohých kontrastov a kultúr.