Last Minute India, Dubaj

(Našli sme pre Vás 0 last minute termínov)
Dobrý deň, ďakujeme pekne za záujem cestovať cez našu cestovnú kanceláriu. Ak ste nenašli dovolenku podľa vašich očakávaní, je možné, že Vami vybrané kapacity sú práve v rezervácii alebo sú vypredané. Kontaktujte naše pobočky alebo našich obchodných partnerov, prípadne nám napíšte cez Live Chat. Prajeme Vám pekný deň a neváhajte nás kontaktovať, Váš FIRO-tour.

Druhá najľudnatejšia krajina, ktorá je domovom niekoľkých civilizácií. Je aj cieľom mnohých turistov, ktorý túžia vidieť množstvo historických pamiatok, ako napríklad slávny Táj Mahál. Či spoznať viacero jazykov a rozmanitých zvykov, ktoré sa tu stretávajú. Vďaka búrlivej histórií sa tu stretáva viacero vierovyznaní a jazykov. Úradným jazykom je angličtina a hindčina, ale obyvateľstvo používa aj ďalších 21 miestnych dialektov. Táto čarovná zem ponúka široké spektrum aktivít ako napríklad jazda na slonoch, potápanie sa medzi korálovými útesmi alebo sa len potulovať po historických pamiatkach.

Krajina ktorá je v posledných rokoch stále zaujímavejšia pre dovolenkárov a to hlavne kvôli krátkemu asi 6-hodinovému letu z Bratislavy do Dubaja. Dominantou tejto krajiny sú predovšetkým obrovské mrakodrapy, luxusné hoteli a veľké nákupné centrá. Nachádza sa tu najvyššia budova sveta Burdž Chalífa. A veľmi zaujímavý je aj najvyšší hotel na svete Burdž al-Arab. Ale lákadlo pre turistov je samozrejme aj klasický oddych na pláži alebo preháňanie sa na jeepe po arabskej púšti.