Hotel
Informácie
Termíny a ceny

Rím, s návštevou Neapolu

27.09. - 30.09.
Vybrať iný termín
Cena
551 € -8%
Žiadne skryté poplatky
  • novinka v ponuke novinka v ponuke
  • doprava vlakom doprava vlakom
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
27.9. - 30.9.2018
3 noci
27.9. - 30.9.2018
3 noci

Program zájazdu

1. deň: odlet do Ríma, transfer na ubytovanie. Nasleduje prehliadka talianskej metropoly a centra kultúry - Ríma. Prechádzka historickým centrom s neobyčajnou koncentráciou antických pamiatok, ako sú Koloseum alebo Pantheon, ďalej tiež námestí Piazza Navona s fontánou Štyroch riek, Španielske schody, slávna Fontána di Trevi. Svoj návrat do Ríma si môžete "poistiť" vhodením mince práve do tejto fontány. Nocľah.
2. deň: po raňajkách návšteva pápežského štátu Vatikánu - sídla kresťanskej cirkvi. Chrám sv. Petra s jeho katakombami, kde je okrem iného aj hrobka zosnulého pápeža Jána Pavla II., Vatikánske múzeá s ohromujúcou Sixtínskou kaplnkou. Zvyšok dňa opäť venovaný "večnému" Rímu. Nocľah.
3. deň: raňajky, odchod z vlakovej stanice Termini rýchlovlakom Freccia Rossa do Neapola (doba jazdy je cca 70 minút). Neapol je tretie najväčšie mesto Talianska a je na zozname UNESCO. Medzi najznámejšie a určite aj najzaujímavejšie pamiatky patrí Castel dell`Ovo, Castel Nuovo, Duomo, Gesu Nuovo pod. V meste je tiež veľa kostolov a múzeí. Neapol je charakteristický úzkymi uličkami a neutíchajúcim životným štýlom. V popoludňajších hodinách odchod späť do Ríma. Nocľah.
4. deň: raňajky, individuálny program, transfer na letisko a odlet do ČR.
Minimálny počet účastníkov

Minimálny počet účastníkov

15
Zobraziť viac
Doprava

Doprava

letecky z Prahy na 3 noci
Zobraziť viac
Stravovanie

Stravovanie

raňajky
Zobraziť viac
Služby za poplatok

Služby za poplatok

ostatné vstupy
Zobraziť viac
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu