Zľavy a bonusy leto

Všetky zľavy a bonusy, ktoré si klient želá využiť, musia byť nahlásené pri kúpe zájazdu, uvedené v zmluve o obstaraní zájazdu a potvrdené cestovnou kanceláriou FIRO-tour.

ZĽAVY LETNÉ DOVOLENKY LETECKY 

jarné zľavy až do 40% (výška zľavy je rozdielna pri každom hoteli aj termíne)


Skvelé firstminute a lastminute zľavy

ZĽAVY DOVOLENKA CHORVÁTSKO vlastnou dopravou a autobusom 2019

Cestovná kancelária FIRO-tour v rámci marketingových aktivít začala spoluprácu s rôznymi spoločnosťami formou darčekových kupónov alebo poskytnutím extra zliav na báze zmluvy verejného prísľubu s veľkými firmami. Tieto nie je možné kombinovať s vianočnými bonusmi pre spokojných ani verných klientov ani s inými darčekovými poukazmi alebo kupónmi. Je možná kombinácia s aktuálnymi zľavami first minute.

Všeobecné podmienky zľavového systému: uvedené first minute zľavy sa vzťahujú na letecké pobytové zájazdy • first minute zľavy a dodatočné percentuálne zľavy sa vzťahujú na katalógovú cenu dospelej osoby na základnom lôžku a na prístelke verný klient bol s nami minimálne 2x na zájazde • zľavy nie je možné vzájomne kombinovať, pokiaľ nie je vyslovene uvedené inak • žiadnu zľavu nie je možné si dodatočne nárokovať • v prípade uplatnenia viacerých zliav zákazníkom je stanovený pevný interný postup vrátane poradia uplatnenia jednotlivých zliav • zmena zľavového systému vyhradená.