Aj vy si radi plánujete dovolenku v predstihu? V tom prípade si pozrite výber najlepších first minute zájazdov z ponuky FIRO-tour a vyberte si vašu vytúženú dovolenku na leto 2020 s parádnou zľavou. Máte chuť na Grécko, Turecko alebo Španielsko?

Concorde Luxury Resort (Severný Cyprus)

Nový hotelový rezort Concorde sa nachádza v luxusnom cyperskom letovisku Bafra, ktoré je vychýrené nádhernými plážami.

Hostí poteší nielen moderným a štýlovým ubytovaním s množstvom služieb, ale aj stravovaním vo forme ultra all inclusive s polnočným bufetom a nočným občerstvením.

Kvalitné jedlá a nápoje tu teda máte k dispozícii prakticky nonstop. Deti dozaista nadchne aquapark, ako aj animačný program detského klubu Firáčik.

concorde luxury resort
Veľkým plusom hotela je aj jeho poloha priamo pri súkromnej pieskovej pláži s pozvoľným vstupom do mora s krištáľovočistou vodou.

krasny hotel na severnom cypre

nadherna plaz hned pri hoteli

> viac informácií o hoteli

Lindos Princess Beach (Grécko, Rhodos)

V hoteli Lindos Princess Beach si môžete vybrať z viacerých dostupných izieb – od štandardných s manželskou posteľou až po luxusne zariadené apartmány, v ktorých sa dá aj pracovať. 

Kým si vy budete vychutnávať wellness alebo koktail v bare, o vaše deti sa postarajú skúsení animátori z Detského klubu Firáčik, ktorí im zabezpečia naozaj pestrý program.

Deti sa môžu zapojiť do aktivít ako je modelovanie, kreslenie, varenie či hľadanie pokladu. Samozrejme, animačný program zahŕňa aj športy.

lindos princess beach
Ak si chcete užiť zábavu vo vode, vybrať si môžete zo šiestich bazénov – dva sú s plytkou vodou pre deti, dva klasické bazény, jeden relaxačný a jeden krytý s vyhrievanou vodou.

izba v hoteli lindos princess beach

nadherna plaz

> viac informácií o hoteli

Zoraida Park & Garden Resort (Španielsko)

Štvorhviezdičkový hotel s all inclusive službami, ktorý je výbornou voľbou pre rodinné dovolenky s deťmi.

Tak by sa dal jednou vetou opísať Zoraida Park & Garden Resort na pobreží Stredozemného mora. Hotel vyniká výbornou polohou, keďže sa nachádza len pár metrov od kvalitnej pláže.

zoraida park
Rezort a jeho okolie je ideálnym prostredím pre komfortnú dovolenku, kde nemusíte nič riešiť. Všetko potrebné totiž máte hneď po ruke. Od kvalitného all inclusive stravovania formou bufetu až po zábavné aktivity pre celú rodinu.

luxusna hotelova izba

plaz hned pri hoteli

> viac informácií o hoteli

Cephalonia Palace (Grécko, Kefalónia)

Na južnom pobreží zeleného ostrova Paliki sa nachádza luxusný rezort Cephalonia Palace. Na pláži s červeným pieskom Xi a krištáľovočistou vodou na vás čakajú nezabudnuteľné zážitky a bezstarostné slnečné dni.

Krása okolitej prírody, luxus hotela a rodinná atmosféra sú ideálnou kombináciou na príjemnú grécku dovolenku. Hotel svojim hosťom ponúka perfektné služby a je vhodný aj pre rodiny s deťmi. Nachádza sa tu detský bazén, detské ihrisko a nechýba ani detský klub Firáčik.

cephalonia palace
Môžete si tu vychutnať rôzne druhy športových aktivít, ako napríklad tenis, stolný tenis, volejbal či vodné športy.

luxusny hotel

> viac informácií o hoteli

Sultan of Dreams (Turecká riviéra)

Obľúbený hotelový rezort medzi Side a Manavgatom je perfektným miestom na dovolenku pre všetky vekové kategórie.

Čaká na vás pokojná atmosféra, veľký bazénový komplex, aquapark, miniklub a prekrásna záhrada. Hotelový rezort má výbornú polohu, nachádza sa iba 50 km od letiska v Antalyi. Môžete sa tešiť na služby wellness, turecké kúpele, masáže, ako aj na rôzne druhy športových aktivít. 

sultan of dreams
V blízkosti rezortu sa nachádza krásne široká kamienkovo-piesočnatá pláž, ak sa prejdete ďalej, môžete sa tešiť aj na čisto pieskové pláže.

luxuns izba v hoteli sultan of dreams

prekrasna kamienkova plaz

> viac informácií o hoteli

Arina Beach Resort (Grécko, Kréta)

Hotelový komplex Arina Beach Resort je obľúbené miesto pre všetkých, ktorí hľadajú krásne pláže a množstvo vitamínu “sea”.

Obrovský hotelový komplex sa rozkladá na ploche 40 hektárov a nachádza sa tu až 295 izieb. Vybrať si však môžete aj maličké bungalovy s krásnym výhľadom na more.

Hotel sa môže pochváliž výbornou kuchyňou – krétskou, stredomorskou, ako aj medzinárodnou. Komplex sa nachádza v blízkosti krásneho mesta Heraklion.

Nádherné západy slnka
Nádherné západy slnka si môžete užiť vďaka perfektnému výhľadu z terasy, kde vám priateľskí personál naservíruje tie najlepšie miešané drinky.

prekrasne izby s balkonom

dlhe prekrasne pobrezie

> viac informácií o hoteli

Mayor Capo di Corfu (Grécko, Korfu)

Hotel zasadený do kvitnúcej záhrady ponúka príjemnú dovolenkovú atmosféru, znamenité služby aj krásnu pieskovú pláž. Hotel má výbornú polohu a je to skvelý východiskový bod na rôzne výlety po celom ostrove.

Deti sa môžu vyšantiť na tobogánoch, dospelí zasa zrelaxovať na dobrej masáži alebo pri hraní plážového volejbalu. Hotelový komplex sa nachádza priamo pri krásnej a dlhej pieskovej pláži, ktorá má pozvoľný vstup do mora, takže je vhodná aj pre deti.

mayor capo di corfu
Hotel sa nachádza blízko medzinárodného letiska Korfu, cesta z letiska do hotela vám tak zaberie iba hodinu.

izba v hoteli mayor capo di corfu

hotel mayor capo di corfu

> viac informácií o hoteli

Arion Green Riviera (Grécko, Zakynthos)

V jednoduchosti je krása. A práve tým sa riadia v hotelovom komplexe Arion Green Riviera. Spojenie elegancie, jednoduchosti, špičkových služieb, dokonalej pohody a nikdy nekončiaceho odpočinku – tak si svoju vysnívanú dovolenku predstavujú všetci. 

Hotel ponúka 50 špičkovo zariadených izieb, ktoré sú maximálne priestranné a komfortné. Vďaka veľkým oknám a balkónom sa môžete tešiť na krásne výhľady a sledovanie západov slnka aj v pohodlí vašej izby.

arion green riviera
V Arion Green Riviera nechýbajú špičkové gastro služby, fitness, športové aktivity, bazén či wellness.

luxusna izba v hoteli arion green riviera v grecku

rozpravkova plaz hned pri hoteli

> viac informácií o hoteli

Mara Monte Beach (Grécko, Kréta)

Na severozápadnom pobreží Kréty stojí priamo pri dlhej pieskovej pláži čarovný hotel Mara Monte Beach.

Tento dovolenkový rezort sa môže pochváliť výbornými gastro službami a pohodovou atmosférou, ktorú vytvára priateľský a príjemný personál. Môžete sa tešiť na rôzne športové aktivity a prekrásne okolitá mestečká, ktoré stoja za preskúmanie.

hotel mara monte beach
Maličké obchodíky, taverny a bary, ktoré sú dokonalé autentické, patria medzi najobľúbenejšie miesta, ktoré navštevujú turisti ubytovaní v Mara Monte Beach.

krasna izba v hoteli mara monte beach

plaz ako z rozpravky

> viac informácií o hoteli

Evita Bay (Grécko, Rhodos)

Novopostavený moderný hotel otvoril svoje brány v júni 2019, takže patrí aj medzi naše najnovšie ponúkané prírastky.

Nachádzajú sa tu rôzne typy izieb, ktoré sú zariadené v minimalistickom štýle. Hotel sa nachádza priamo na prekrásnej pieskovej pláži. Necelé tri kilometre od hotelového rezortu Evita Bay si môžete pozrieť prekrásne pramene Kalithea.

hotel evita bay
Z hotelovej terasy si môžete užiť pokojný výhľad na more a vychutnávať si obľúbené lokálne pochúťky, typické pre grécke letovisko Rhodos.

izba v hoteli evita bay

grecko rhodos

> viac informácií o hoteli

Prečo si kúpiť dovolenku z ponuky first minute?

Môžete si vybrať akýkoľvek termín

Termín je pre mnohých dovolenkujúcich hotový postrach, keďže niektorí si musia dovolenkové dni v práci nahlasovať dostatočne včas a aj niekoľko mesiacov pred oficiálnym začiatkom pobytu. Kombinácia dokonalého hotela a ideálneho termínu presne podľa vašich predstáv je často možná iba pri výbere z ponuky first minute.

Najlepšie izby s tým najlepším výhľadom

Možnosť vybrať si izbu s dokonalým výhľadom priamo na more? Takýto “luxus” si často môžete zvoliť iba mimo hlavnej sezóny a pár mesiacov pred začiatkom dovolenky – teda z ponuky first minute.  

Ponuka je najširšia

Tie najlepšie a najobľúbenejšie hotely sú v rámci first minute vždy dostupné. Čo to znamená? Žiadne kompromisy, žiadne váhanie, môžete si vybrať presne ten hotelový komplex, ktorý vám vo všetkom stopercentne vyhovuje. 

Možnosť získania vysokej zľavy

Keďže budete patriť medzi prvých zákazníkov, ktorí si konkrétny pobyt zakúpia, čaká na vás aj vyššia zľava. Môžete si napríklad vybrať luxusnejšiu destináciu, hotel či izbu, ako by ste si vybrali bez vysokej zľavy.

Dovolenka ideálna pre veľké skupiny

Chceli by ste sa vybrať na skupinovú dovolenku, no zladenie termínov je pre vás nemožné? Využite ponuky first minute dovoleniek, kde si vopred môžete zvoliť a naplánovať taký termín, ktorý bude vyhovovať úplne všetkým z vašej “partie”.


Ponuku aktuálnych first minute zájazdov za zvýhodnené ceny nájdete na stránke firotour.sk.

mohlo by vás zaujímať

Čítať článok
3.12.2018
13778
Cestovanie pre knihomilov: Spoznajte 9 najkrajších knižníc na svete

Pozrite si najstaršiu vedeckú knižnicu, najväčšiu kláštornú knižnicu a miesto, kde sa okrem knihomoľov zabývali netopiere.

Čítať článok
30.8.2017
6925
Patrik Paulínyi a Andrea Zahurancová: V Iráne nám domáci boli ochotní dať úplne všetko

Rozprávali sme sa s párom cestovateľov, ktorých preslávilo video Follow me to Slovakia.