Patríte k tým, ktorí si nechávajú výber dovolenky na poslednú chvíľu? Cestovná kancelária FIRO-tour má práve teraz atraktívne ultra last minute ponuky. Zatiaľ čo ešte toto leto môžete zobrať vaše dieťa na all inclusive dovolenku úplne bezplatne, v jeseni si užijete pobyt pri mori až s 50 % zľavou.

Dieťa za 0 eur

FIRO aj tento rok myslelo na rodiny s deťmi, pre ktoré aktuálne spustilo limitovanú rodinnú akciu. Do osvedčených all inclusive rezortov v obľúbených dovolenkových destináciách môžu teraz rodičia zobrať jedno dieťa až do veku 16 rokov úplne bezplatne.

A keď raz bezplatne, tak naozaj bezplatne. Dieťa totiž neplatí žiadne letiskové poplatky, takže sa nemusíte obávať ďalšieho doplácania. Samozrejme, dokúpiť si treba poistenie, ktoré si však môžete zabezpečiť aj mimo cestovnej kancelárie.

V ponuke sú zatiaľ aj júlové a augustové termíny, treba sa však poponáhľať. Vybrať si môžete z deviatich destinácií a viac než 20 hotelov s odletmi z Bratislavy aj z Košíc.

Z ponuky odporúčame tieto destinácie

  • Kalábria, Taliansko

Čarokrásny región na juhu Talianska s nádhernými prírodnými scenériami, citrusovými hájmi, vinicami, historickou architektúrou a čistými plážami všetkého druhu. To je Kalábria, v ktorej rozhodne musíte ochutnať štipľavé papričky a navštíviť ikonické mestečko Tropea.

tropeo-talianskoVýhľad na mestskú pláž v meste Tropea.

kostol-santa-maria-talianskoKostol Santa Maria dell'Isola na skale v meste Tropea.

san-nicolo-arcella-talianskoLetovisko San Nicola Arcella ponúka pokoj na menších plážach oddelených skaliskami.

Obľúbený hotel v destinácii Kalábria:
Itaca Club Nausicaa**** all inclusive (odlet z Bratislavy a Košíc)  
 

  • Costa del Sol, Španielsko

Región v južnom Španielsku s názvom Costa del Sol, patriaci do provincie Málaga, v preklade znamená pobrežie slnka. Ide o najnavštevovanejšie miesto historickej Andalúzie pri Stredozemnom mori. Až 160 km dlhé pobrežie s piesočnatými plážami tu ochraňujú vysoké hory, takže si budete môcť vychutnávať slnečné bezveterné počasie a pokojné more.

costa-del-sol-spanielskoVyhľadávaná pláž v obci Nerja na pobreží Costa del Sol v provincii Málaga.

zamok-castillo-de-colomores-spanielskoZámok Castillo de Colomares je turistickou atrakciou v provincii Málaga v blízkosti mesta Benalmádena. Ide o najväčšiu pamiatku venovanú objaviteľovi Kryštovofi Kolumbovi.

akvadukt-aguila-spanielskoCieľom turistov v Costa del Sol je tiež akvadukt Águila pri obci Nerja z 19. storočia.

Obľúbený hotel v destinácii Costa del Sol:
Iberostar Malaga Playa***** all inclusive (odlet z Bratislavy)  
 

  • Kefalónia, Grécko

Kefalónia je krásny, no predovšetkým turistami menej prebádaný grécky ostrov ako Kréta či Rodos, ktorý je tento rok v ponuke FIRO-tour novinkou. Ide o ostrov plný zelene, čistých pláží, tradičných gréckych dediniek, taverien a úžasných západov slnka. Nedávno sme sa o Kefalónii rozpísali aj v našom článku o gréckych ostrovov, takže ak vás to sem láka, určite si prečítajte o ostrove viac.

kefalonia-greckoPokojná dedinka Assos obklopená malebnými domčekmi, píniovníkmi a cyprusovníkmi.

myrtos-beach-kefalonia-greckoNajvychýrenejšia a najkrajšia pláž Kefalónie s bielymi okruhliakmi a tyrkysovomodrou vodou má názov Myrtos Beach. Každoročne býva ocenená modrou vlajkou.

jaskynne-okno-kefalonia-greckoPočas dovolenky na Kefalónii nevynechajte návštevu jaskyne Melissani, v ktorej vás okúzli priezračné more, nástenné stalagmity a jaskynné okno nad hlavou. Dostanete sa sem výletnou loďkou.

Obľúbený hotel v destinácii Kefalónia:
Cephalonia Palace**** all inclusive (odlet z Bratislavy)
 

Ak vás nami vybrané destinácie neoslovili, pozrite si celú ponuku. Nájdete v nej aj destinácie, ako sú Korfu, Zakynthos či Severný Cyprus. :)

V septembri 1+1 zdarma

Akcia na septembrové odlety poteší predovšetkým páry. Posledné voľné miesta sa totiž vo FIRO-tour rozhodli vypredať za ultra výhodné last minute ceny. Vybrať si môžete z pobytov na Malorke, Sicílii, Sardínii, Kréte či Tureckej riviére s 50 % zľavou pre každého. Alebo inak povedané – dvaja letia, jeden platí. :)

Kompletnú ponuku jesenných last minute zájazdov nájdete priamo na stránke firotour.sk. Samozrejme, využiť môžete tiež telefonický kontakt alebo tradičnú návštevu pobočky.

Prajeme vám správny výber dovolenky a množstvo cestovateľských zážitkov. :)

mohlo by vás zaujímať

Čítať článok
4.5.2017
17733
5 úžasných miest, na ktorých môžete na vlastné oči uvidieť polárnu žiaru

Rok 2017 je úplne ideálny na to, aby ste si plnili vaše sny o polárnej žiare. Frekvencia výskytu polárnych žiar sa totiž znižuje.

Čítať článok
25.10.2017
3061
Zážitky z Korziky: Niekde vás budú považovať za čudáka len preto, že máte na sebe odev

Aké dojmy zanechala Korzika v Ivane, ktorá pracuje priamo pre cestovnú kanceláriu? Prečítajte si v jej autorskom článku.