Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Hotel The Bayview
* * * * *

04.12. - 12.12. Vybrať iný termín
899 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Miesto:
Nachádza sa v Pattaya, len pri promenáde a verejnej pláži. Vzdialenosť od letiska je cca. 125 km.

vybavenie:
Klimatizovaný, skladajúci sa z hlavnej budovy a vedľajšie hotel má 270 izieb rozloží na 9 podlaží.Interiér patrí recepcia (24 hodín), trezor, výťah, kiosk, obchod, reštaurácia, bar a prístup k internetu (môže byť spoplatnený v spoločných priestoroch) a WiFi (môže byť spoplatnený v spoločných priestoroch).K vybaveniu patrí reštaurácia s klimatizáciou.Snack bar a kaviareň ponúkajú aj malé jedlá.K bazénu patrí niekoľko bazénov a slnečná terasa (sezónne).Vonkajší komplex má terasu.Okrem toho môžu hostia relaxovať v hotelových záhradách.Hosťom sú k dispozícii ležadlá pri bazéne.

Ubytovanie (podľa sezóny):
Dvojlôžková izba Deluxe: Má vaňu alebo sprchu/WC, sušič na vlasy, klimatizáciu, telefón, TV, trezor na prenájom, zariadenie na prípravu kávy a čaju a minibar (možno za poplatok). Za príplatok aj s možnosťou rezervácie na bazén alebo na more.

Stravovanie (v závislosti od sezóny):
Bez jedla

Deti (v závislosti od sezóny):
- Zábava pre deti
- Vysoké stoličky a stráženie detí (za poplatok)

Šport/Zábava K dispozícii (podľa sezóny):
- ak je to možné za poplatok: biliard, tenis

Ostatné:
- akceptované spôsoby platby: American Express, Diners Club, Euro/Master Card, JCB, Visa
- Práčovňa
 - Parkovanie (za príplatok)

Kategória Krajina:
4 hviezdičky

Všeobecné informácie:


Poznámka:
Podľa nášho názoru hotelový komplex nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou.

Poznámka:
Aktuálne informácie o cestovaní, bezpečnosti a lekárstve pre občanov EÚ získate na základe našich predzmluvných informačných povinností pred rezerváciou alebo
poskytnutá vašou cestovnou kanceláriou. Na internetových portáloch sa tieto informácie zobrazia pred rezerváciou.

Poznámka:
Informujte sa, prosím, o predpisoch o batožine, stravovaní a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:
Ak máte rezervovaný let, propagácia sa uskutoční v triede Economy.

Transfer Poznámka:
Upozorňujeme, že v prípade špeciálnej a športovej batožiny môžu vzniknúť náklady na prepravu.

Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na povinných zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napríklad peších ulíc) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu "dver-to-door". V takom prípade vás vodiči odpojí na najbližšom mieste vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.
Žiadame Vás, aby ste informovali Vašu prepravnú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, ak by počas Vášho príchodu došlo k oneskoreniu letu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovanie, vonkajšie priestory a aktivity od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Môže byť obmedzená alebo nedostupná v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré vonkajšie priestory, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť počas tohto obdobia zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo zrušené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízny program nie sú nutne ponúkané v nemeckom jazyku, pokiaľ nie je v našom popisu hotela uvedené inak.

Poznámka:
Upozorňujeme, že najmenej jeden účastník musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Dávajte pozor na otváracie hodiny recepcie. Ak očakávate, že prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte prosím hotel pred príchodom.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali výlet bez prepravy a dorazili po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte hotelového ubytovateľa pred príchodom, aby vám bola udelená rezervovaná služba.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Nakoniec sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Ak je to nutné, Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že hotelové izby v deň príchodu iba od cca. K dispozícii je 14 hodín. Ak prídete pred 3:59 ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.

Poznámka:


Poznámka:
Upozorňujeme, že v niektorých hoteloch v Thajsku deti zostávajú vo veľkej posteli rodičov. Za príplatok je k dispozícii prístelka, ktorá je k dispozícii v závislosti od dostupnosti. Príplatok sa platí na mieste a nie je zahrnutý v cene zájazdu.

Poznámka:
Berte na vedomie súčasné predpisy o vstupe a očkovaní, ako aj najnovšie informácie od nemeckého ministerstva zahraničných vecí pre Thajsko!
Nemeckí občania potrebujú pas, ktorý musí byť platný aspoň 6 mesiacov po príchode.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
4.12. - 12.12.2019
7 nocí
5.12. - 14.12.2019
7 nocí
21.1. - 29.1.2020
7 nocí
26.1. - 3.2.2020
7 nocí
25.2. - 4.3.2020
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 5 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}