Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Hotel Sunshine Hotel And Residence
* * * * *

25.02. - 05.03. Vybrať iný termín
709 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Miesto:
Tento mestský hotel sa nachádza v centre známej štvrti Soi 8 v Pattayi, s množstvom zábavných zariadení a nočných klubov.

Vlastnosti:
Hotel má 188 dvojlôžkových izieb. Ubytovacie zariadenie ponúka lobby a recepciu. Pre hostí hotela je k dispozícii TV miestnosť, izbová služba, práčovňa a konferenčná miestnosť. WiFi vo verejných priestoroch umožňuje cestujúcim zostať v kontakte s okolitým svetom. K dispozícii sú aj obchody. Ak prídete autom, môžete ho zaparkovať na parkovisku hotela.

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa, klimatizácia môže byť použitá na ovládanie vnútorného podnebia. Štandardné vybavenie väčšiny izieb zahŕňa balkón, ktorý vás pozýva na oddych. Izby majú manželskú posteľ alebo posteľ typu "king". K dispozícii je tiež trezor a minibar. K dispozícii je tiež chladnička, mini chladnička a zariadenie na prípravu čaju a kávy. Pre optimálne pohodlie, telefón, TV, rádio a WiFi (zadarmo). Kúpeľne sú vybavené sprchou a vaňou. Ako ďalší bonus sa nachádza sušič vlasov. Pre rodiny s deťmi sú k dispozícii rodinné izby.

Šport/Zábava:
Osviežujúce občerstvenie v horúcich dňoch sľubuje 2 vonkajšie bazény. Na dovolenke si môžete vychutnať slnečnú terasu s lehátkami a slnečníkmi. V bare pri bazéne nájdete osviežujúce nápoje. V oblasti voľného času ponúka ubytovanie masáže, stolný tenis a biliard.

Stravovanie:
Možnosť stravovania zahŕňa kaviareň a bar. Možnosť polpenzie. Všetky tri hlavné jedlá presviedčajú rôznymi jedálňami, obedmi a večerou, ktoré si hostia môžu vychutnať vo forme menu.

Kreditné karty:
V dome sú akceptované nasledujúce kreditné karty: American Express, Visa a MasterCard.

Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
25.2. - 5.3.2020
8 nocí
25.2. - 4.3.2020
7 nocí
26.2. - 6.3.2020
8 nocí
26.2. - 5.3.2020
7 nocí
27.2. - 7.3.2020
8 nocí
Oficiálne hodnotenie: 3
Hodnotenia klientov: 4.4 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}