Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Hotel Hard Rock Pattaya
* * * * *

21.05. - 29.05. Vybrať iný termín
846 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Poloha: Hotel je od pláže vzdialený iba pobrežnou cestou. Centrum s množstvom reštaurácií, nákupných a zábavných zariadení je vzdialené len pár minút chôdze. Prepravný čas z letiska v Bangkoku je cca. 2 hodiny.

Vybavenie: Komplex v typickom štýle Hard Rock ponúka celkom 323 izieb.V rôznych oblastiach hudobné predmety a príslušenstvo pripomínajú veľké názvy éry Rock'n'Roll.Vybavenie hotela zahŕňa lobby s recepciou, herňu, lobby bar "e-bar", Wi-Fi prístup v celom komplexe (za poplatok) a "Hard Rock Store".Pre telesnú pohodu, "Hard Rock Café", niekoľko barov a "Starz Diner" -Restaurant (čiastočne zariadený v štýle 50. rokov) s japonskými, thajskými a medzinárodnými špecialitami.V dobre udržiavanom vonkajšom areáli sa nachádza veľký dobrodružný bazén s pieskovou lagúnou, jacuzzi a detský bazén s tobogánom.Plážové lehátka a vankúše sú k dispozícii zdarma pri bazéne.

Rezervovať si zariadenia:
Deluxe výhľad na mesto: Moderné izby (32 m²) sú vybavené kúpeľňou, sprchou/WC, sušičom vlasov, klimatizáciou, satelitnou TV (Deutsche Welle), telefónom, trezorom, Wi-Fi pripojením na internet (za poplatok), minibarom ( za poplatok), zariadenia na prípravu kávy a čaju a balkón s výhľadom na mesto.
Dvojlôžková izba Deluxe: Rovnaké funkcie ako Deluxe City View bez balkóna s výhľadom na mesto.
Luxusný výhľad na more: S rovnakým vybavením, navyše s výhľadom na more a čiastočným výhľadom na more, ale bez balkóna.

Rezervovateľné možnosti stravovania: OV/ÜF/HB: Bez stravy. Pri raňajkách bufet americký. Ďalej polpenzia večere formou švédskeho stola alebo ako set menu (kvôli obsadenosti).

Oficiálne trieda: hviezdičiek 4,5

Športové cene: fitnes centrum a stolný tenis.

Šport za poplatok: Rôzne vodné športy na pláži (miestni poskytovatelia).

Detský program: detský klub a detský bazén s tobogánom.

Wellness: sauna a vírivka vo wellness centre a masáže za poplatok.

Hotelové služby: práčovňa a izbová služba.

Credit hotela: Amex, Visa a MasterCard.

Poznámky: Od 1.11.2017 na plážach Thajska je právny zákaz fajčenia.
*******
V Thajsku môžu byť drezy alebo dokonca kúpele/vírivky otvorene integrované do spoločnej obytnej časti hotelovej izby bez fyzickej separácie.
*******
Väčšina izieb v Thajsku má jednu alebo dve kráľovské/kráľovské lôžka. Pri obsadení 2 dospelých 1 alebo 2 deti je k dispozícii len 1 alebo 2 veľké postele. Preto sa môže stať, že u 2 dospelých 1 alebo 2 deti v miestnosti musí dieťa spať v posteli rodičov.
*******
Upozorňujeme, že pláž v Pattaya je len čiastočne vhodná na kúpanie. Na plážové prechádzky sa odporúčajú kúpacie topánky. Od októbra do decembra môže spôsobiť aj vysoké vlny, ktoré znemožňujú plávanie v mori.

Poznámka 2: 429 Moo9, PATTAYA BEACH ROAD, CHOLBURI
20150/PATTAYA/THAJSKO
006638428755-9
006638421673
V katalógu "Fernreisen" Leto 2019 na strane 118.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
21.5. - 29.5.2020
7 nocí
24.5. - 1.6.2020
7 nocí
25.5. - 2.6.2020
7 nocí
26.5. - 3.6.2020
7 nocí
27.5. - 4.6.2020
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 5.2 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}