Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Hotel Kanok Buri Resort
* * * * *

30.11. - 09.12. Vybrať iný termín
953 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Poloha: Hotel sa nachádza priamo na "Lipa Noi Sunset Beach". Centrum mesta Chaweng s množstvom reštaurácií, barov, nákupných a zábavných zariadení je cca. 40 minút jazdy. Malé centrum mesta Nathon s rôznymi reštauráciami je cca. 15 minút. Čas prepravy z letiska Koh Samui je cca. 45 minút jazdy autom.

Vybavenie: rodinné stredisko má 57 izieb rozmiestnených v hlavnej budove.Nová časť komplexu sa nachádza v zadnej časti, je oddelená malou uličkou a ponúka ďalších 43 samostatných viliek.K vybaveniu patrí vstupná hala s recepciou, internetový kútik (bezplatný) a knižný kútik.Plážová reštaurácia ponúka široký výber thajských, medzinárodných a talianskych lahôdok, ako aj čerstvé morské plody a rybie pokrmy.V bare sa podávajú chladné nápoje.V láskyplne upravenej záhradnej oblasti Vás pozýva bazén na pláži s integrovaným detským bazénom, ktorý vám uvoľní a prežije.Plážové lehátka a slnečníky sú k dispozícii zadarmo pri bazéne a na pláži.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba typu A Jacuzzi: Moderné a priestranné izby (cca 37 m²) majú samostatnú sprchu/WC, sušič vlasov, kúpací plášť/papuče, klimatizáciu, telefón, SAT TV, DVD prehrávač, trezor, príslušenstvo na prípravu kávy a čaju a Jacuzzi na balkóne.
Izba typu Superior s vírivkou typu Superior: S rovnakým vybavením, ktoré je však väčšie (asi 46 m²), ako je dvojlôžková izba typu A, ktorá sa nachádza v nižších poschodiach as vírivkou vo vnútri.
Vila typu B Deluxe Jacuzzi: Rovnaké vlastnosti ako dvojlôžkové izby typu A, ale priestrannejšie (asi 47 m² vrátane vonkajšieho priestoru) a jacuzzi v kúpeľni.
Dvojlôžková izba typu C - súkromná vila: Rovnaká funkcia ako dvojlôžková izba typu B, ale ešte priestrannejšia (približne 70 m² vrátane vonkajšieho priestoru a navyše s vlastným bazénom).
Rodinná vila s rovnakým vybavením ako typ C oveľa priestrannejšia (asi 200 m² vrátane vonkajšieho priestoru) a ponúka 2 oddelené spálne a 2 kúpeľne.

Rezervovateľné možnosti jedla: B & B/HB/FB: Americká raňajky formou bufetu alebo ako set menu. Pri rezervácii polpenzie je príležitostná večera ako nastavené menu (kvôli obsadeniu). Okrem obeda a večere ako set menu (kvôli obsadeniu).

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Športové cene: fitnes centrum.

Wellness: Všetky procedúry a masáže v "tropických kúpeľoch" sú k dispozícii za poplatok.

Wi-Fi je k dispozícii v celom objekte bezplatne.
Izbová služba a lekár na požiadanie (za poplatok).

Credit hotela: Visa a MasterCard.

Poznámky: Od 1.11.2017 na plážach Thajska je právny zákaz fajčenia.
*******
V Thajsku môžu byť drezy alebo dokonca kúpele/vírivky otvorene integrované do spoločnej obytnej časti hotelovej izby bez fyzickej separácie.

Väčšina izieb v Thajsku má jednu alebo dve kráľovské/kráľovské lôžka. Pri obsadení 2 dospelých 1 alebo 2 deti je k dispozícii len 1 alebo 2 veľké postele. Preto sa môže stať, že u 2 dospelých 1 alebo 2 deti v miestnosti musí dieťa spať v posteli rodičov.

Hotel je nevhodný pre ľudí s ťažkosťami s chôdzou.
Izby pre telesne postihnutých sú k dispozícii.

Poznámka 2: 84 Moo 2, Lipa Noi,
Suratthani 84140
Koh Samui,
Tel .: 0066-77914444
Fax: 0066-77485765
e-mail:
internet:

Informácie o Corona pandémie: Upozorňujeme, že v záujme vlastnej bezpečnosti ďalekosiahlych opatrení na zníženie Corona pandemickým byť prijaté vo vašom hoteli a počas vašej dovolenky.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. ev. Chrániče povinné vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadna alebo obmedzená animácie, nie mini- Club-care, ...).
Tieto opatrenia sú najmä na svoje osobné ochranu.
Samozrejme, že všetky osvedčené pravidlá správania, ako napríklad hygieny rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a kašeľ/kýchanie etikety sú tiež pozorovať každý hosť musí cestovať.
Regulačné požiadavky môžu prípadne v krátkom čase, v závislosti na aktuálnom vývoji, werden.¯ prispôsobené pre jednotlivé hotely, rekreačné strediská alebo regiónyTento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
30.11. - 9.12.2020
7 nocí
30.11. - 10.12.2020
8 nocí
1.12. - 10.12.2020
7 nocí
1.12. - 11.12.2020
8 nocí
2.12. - 12.12.2020
8 nocí
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 6 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}