Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Hotel Baan Haad Ngam Boutique Resort
* * * * *

26.02. - 08.03. Vybrať iný termín
1 339 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Miesto:
Hotel sa nachádza priamo pri najkrajšie pláže časti Chaweng. Hostia môžu využiť vedľa bieleho prášku piesku a výhľadom na okolie tropické ostrovy teraz rovnako ako vodopády, pereje, vodné fontány a rybníky preskúmať. Prírodné krásy krajiny, ktorá sa skladá z natívnych kvetov, stromov a obrovské kokosové palmy, tiež zaručuje najskúsenejší cestujúcim jedinečný zážitok. Hotel je vzdialený menej ako 10 minút od letiska, ale svety ďaleko od ruchu mesta.

Vlastnosti:
Páčil hotel víta hostí v 58 izbách vítajú. V dome je k dispozícii vstupnú halu a recepcii. sú ponúkané - rôzne vybavenie a služby - platené stráženie detí, izbová služba, práčovňa a konferenčná miestnosť. Wi-Fi na verejných miestach umožňuje hosťom zostať v spojení s okolitým svetom v kontakte. Obchod so suvenírmi a ďalšie obchody možno použiť pre nákupy a prechádzky. Záhrada ponúka ďalší priestor pre relaxáciu a aktívny odpočinok. Ak je to nutné pre cestujúcich s parkovaním osobné automobily k dispozícii. Kyvadlová doprava je ponúkaný.

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa, klimatizácia možno ovládať vnútornú klímu. K základnému vybaveniu každej izby majú balkón, ktorý vás pozýva na leňošenie. Všetky izby sú vybavené king-size posteľou. Prístelky môžu byť vyžadované. Okrem toho, trezor a minibar sú k dispozícii. Chladnička, mini chladničkou a čaj/kávovar. Maličkosti, aby pre veľký pobytu, vrátane prístupu k internetu, telefón, TV, DVD prehrávačom a Wi-Fi. Kúpeľne sú vybavené sprchovacím kútom, vaňou a vírivkou. Sušičom vlasov a župany sú k dispozícii na použitie každodenné.

Šport/Zábava:
Osviežujúci občerstvenie zabezpečuje vonkajšie bazénový komplex. Slnečníky na slnečnej terase sú poskytované aj pre cestujúcich. Blaženej relaxácie sľubuje jacuzzi v kúpacej oblasti. Diversified ponúkajú rôzne ponuky, vrátane golf, windsurfing, jazda na kajaku, potápanie, kúpeľné a masážne procedúry. Diskotéka a nočný klub sú možnosti pre rekreáciu.

Stravovanie:
K dispozícii sú rôzne možnosti stravovania, ako napríklad jedáleň a bar. V objekte sa nachádza polpenzia pre rezervovanú stravu. Denne sa podávajú raňajky a večere.

Kreditné karty:
MasterCard je akceptovaný ako spôsob platby v ubytovacom zariadení.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
26.2. - 8.3.2020
9 nocí
1 339,00 €
4.3. - 15.3.2020
9 nocí
1 339,00 €
11.3. - 22.3.2020
9 nocí
1 339,00 €
13.3. - 24.3.2020
9 nocí
1 339,00 €
18.3. - 29.3.2020
9 nocí
1 339,00 €
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 4.7 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}