Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Lanka Princess Hotel
* * * * *

29.05. - 06.06. Vybrať iný termín
1 347 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Poloha: Hotel sa nachádza na krásnej piesočnatej pláži Beruwela. Na opačnej strane je hrebeň rieky Bentota, na ktorej pokračuje kilometer dlhá pláž Bentota. Centrum je vzdialené asi 3 km. Čas prepravy z letiska v meste Colombo je cca. 2,5-3 hodín (približne 96 km)

Vybavenie: Tento prvotriedny hotel pod nemeckým vedením, koncept je kombinácia liečby, terapie, vysoko kvalitné, plážové a all inclusive, bol upravený v modernom spôsobom štýle country. V tvare písmena U časť budovy s celkom 102 izieb a 6 apartmánov otvorené more a okolité tropické záhrady s okrasnými rybníkov, sladkovodný bazén, bar pri bazéne a pestované trávniky. Salónik, lobby bar, klimatizovaná reštaurácia s terasou Batahira, Ajurvédske reštaurácia s terasou, butik, knižnica, požičovňa DVD diskov, profesionálne centrum Ayurveda (za poplatok) a bezplatné Wi-Fi zaokrúhliť hotelové ponuky. Slnečníky a plážové osušky sú pri bazéne hotela.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba Comfort: Jedná sa o 45 m², kúpeľňu s vaňou a samostatné WC, sušič na vlasy, župan, papuče, klimatizáciu, satelitnú TV (nemeckú vlnu), hudobný kanál, minibar Balkón alebo terasa. Morská strana s výhľadom na bazén a záhradu.
Dvojlôžková izba Superior: Vybavená ako komfortné izby, s dešťovou sprchou, samostatné WC a bidet, župan, papuče. K ďalším zariadeniam patrí kávovar/čaj a DVD prehrávače (požičiavanie DVD zdarma na recepcii). Veľký balkón alebo terasa s pohovkou a lehátkom a podložkou. Morská strana s výhľadom na bazén a dlaňovú záhradnú záhradu.
Izba Super Savings: Má rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby Comfort a je menej privilegované.
Dvojlôžková izba Privilege Comfort: Vybavená ako izba Comfort, s vynikajúcou polohou na 3. a hornom poschodí.
Dvojlôžková izba Privilege Superior: Dvojlôžková izba Superior s výhodnou polohou na 3. a hornom poschodí.
Suita Superior: Vybavená ako dvojlôžková izba Superior, priestrannejšia (90 m²) s obývacím priestorom a samostatnou spálňou. Veľký balkón s pohovkou a lehátkami k moru s výhľadom na bazén/záhradu.

K dostaniu Jedlo: B & B/HP (k dispozícii len v letnej sezóne): Raňajky formou švédskych stolov. Pri rezervácii polpenzia ďalšie večera formou bufetu. V niektorých dňoch, štvorchodové večere výber z menu. balíčky ošetrenie (predjedlo, hlavné a dezert). Ayurveda možné objednať iba v spojení s All Inclusive.

Pri rezervácii all-inclusive:
All inclusive light: raňajky, obedy a večere formou bufetu. 3-krát týždenne 4-chodové menu na večeru. Všetky nealkoholické nápoje (miestne i medzinárodné), ako sú čerstvé ovocné a zeleninové šťavy a nealkoholické nápoje (aj z minibaru v miestnosti), ako aj voda, káva a čaj od 9-24 hodín v bare v každom prípade otvorené.

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Zábava: Pravidelne diskrétna večerná zábava.

Šport v cene: stolný tenis, vodný aerobik, posilňovňa, bocce, šípky, ranné tai chi, joga a meditácie.

Šport za poplatok: Centrum vodných športov v blízkosti rieky Bentota s windsurfingom a vodným lyžovaním. (Tretia strana)

Wellness: Jóga, Tai-Chi, meditácia (vrátane) A Ayurveda a Beatuy procedúry (podrobnosti v poznámkach). Lázeňské balíky a procedúry Ayurveda je možné rezervovať len v spojení so službou All Inclusive.

Hotelové služby: Wi-Fi je k dispozícii v celom objekte zadarmo.
Čas registrácie od cca. 1 hod.
Čas odchodu do cca. 11 hodín

Poznámky: Ako 1/11/19 iba dospelým hotela (nad 18 rokov).
**********
zubuchbare Ayurveda programy (len pri rezervácii stravovanie AI light (I):
Wellness Pure/6 dní (CMB070W1):
Na začiatku a na konci liečby vás vyšetrí lekár, ktorý prispôsobí vašu liečbu vašim individuálnym potrebám. Wellness Pure ponúka denné ayurvédske procedúry založené na Panchakarmy.
Program pozostáva z cca. 20 takýchto žiadostí. Masáže hlavy alebo nôh, celotelové synchronizované masáže, ošetrenie olejovou tryskovou hlavou (Shirodhara), intenzívne masáže, termo-ryžové masáže, bylinné kúpele, kvetinové kúpele, thajské Chi, vodná aerobik, meditácia a jóga.
Wellness Pure je ideálny pre tých, ktorí nemajú zdravotné problémy, ale chcú relaxovať a zotavovať sa z každodenného stresu a získať väčšiu vitalitu.
***
Wellness & Krása/10 dní (CMB070W2):
Wellness & Beauty Spa vás srdečne očaria špeciálnou kombináciou koordinovaných ayurvédských a kozmetických procedúr. Ajurvédske liečby sú založené na Panchakarmy.
Program sa skladá z cca 35 aplikácií s počiatočným a konečným konzul dopravy lekára, ako je hlava, alebo masáže nôh telo synchrónne masážou .. Thermo-ryža masáže, intenzívne masáže olejom hlavy procedúry (Shirodhara), bylinné kúpele, kvetinové kúpele, ošetrenie tváre s hlbokou očistu, manikúra, masáže rúk s liečbou, stimulácia lymfatických, pedikúra, masáž chodidiel s liečbou, očné regeneračné liečba aróma kozmetické ošetrenie klasických ajurvédske tváre, Shanaz kozmetiky liečba, Jupiter-gold tvár, krk a dekolt ošetrenie, telový zábal peeling.
Táto kombinácia robí Wellness & Beauty Spa osobitným druhom blahobytu pre telo, dušu a všetky zmysly. Aby ste sa znova cítili ako doma v koži a vo vašom tele.
***
Vyšetrenie Panchakarmou/12 alebo 18 dní (CMB070W3/CMB070W4):
Pri liečbe Panchakarmou sa najprv vyšetrí lekár, ktorý vám potom predpíše lieky podľa Vášho zdravotného stavu a prediskutuje s vami plán liečby. Spolu s ayurvedickou výživou a ayurvedickými prostriedkami detoxikujete a vitalizujete svoje telo. Takto táto liečba podporuje vaše zdravie, poskytuje vám novú životnú silu, oživuje vašu obranu a sebauživú silu a udržuje fungovanie tela a mysle do staroby. Prostredníctvom našej meditácie, jogy a pohybových terapií dodatočne zvyšujete blahobyt.
Program pozostáva z cca. 60 alebo 90 aplikácií. Masáže hlavy, masáže na tvár, masáže na celotelové telo, masáže s olejovou tryskovou hlavou (Shirodhara), masáže s termálnou ryžou, intenzívne masáže, čistenie hrubého čreva (virechana), klystý (ifh), očné ošetrenie nosom/sínus (nasya), bylinné inhalácie, bylinné parné kúpele , Bylinné kúpele, kvetinové kúpele.
***
Tenký a zdravý 12 dní (CMB070W5):
Chudnutie týždne v Lanka princezná znamená vedomý pôžitok bez hladovania. Nahradenie nepríjemných kalórií nahradíme špeciálnym konceptom výživy z Ayurveda. Táto liečba, založená na Panchakarma, čistí telo toxínov a toxínov, optimalizuje trávenie a posilňuje činnosť orgánov. Spáliť tučné vytrvalostné programy, ako sú bežecké bežecké a vodné aerobiky. Tai Chi a jóga sú dokonalým doplnkom. Záver vašej diéty na chudnutie je konzultačná výživa, ktorá vás motivuje natrvalo zmeniť svoje stravovacie návyky, aby ste zostali fit a zdraví.
Plán liečby je individuálne koordinovaný lekárom. Program pozostáva z cca. 50 takýchto aplikácií. Akupunktúra na zníženie pocitu hladu, redukujúce váhu bylinných liečiv Ayurveda, oleácia (ghee), klystýr (Vasthi), ošetrenie olejovou tryskou (Shirodhara), rôzne masáže, parné a bylinné kúpele.
***
Antistres a vyhorenie 12 dní (CMB070W6):
Charakteristické znaky syndrómu vyhorenia sú fyzické a emocionálne vyčerpanie, pretrvávajúca psychologická a fyzická slabosť, oslabenie imunitného systému a poruchy spánku.
V rámci tohto režimu sa naučíte, ako sa v budúcnosti vyhnúť nadmernému stresu, ktoré môže viesť k opakovaniu psychosomatických symptómov.
Zvláštnosťou tejto liečby sú špeciálne procedúry založené na Panchakarmy, ktoré podporujú kúpeľný program a sú prispôsobené lekármi podľa vašich potrieb.
Celkove pri tejto 12-dňovej liečbe, v závislosti od predpisu lekára, cca. 70 takýchto aplikácií. Masáže hlavy a tváre, celotelové synchronizované masáže, masáže nôh, termoskrútené masáže, ošetrenie liečivou hlavou, bylinné kúpele a kvetinový kúpeľ, denná meditácia.
Všetky programy zahŕňajú ajurvédske jedlá.

Poznámka 2: Na spoločnom obývacom priestore v hotelovej izbe sa na Srí Lanke, drevo alebo dokonca kúpele/vírivky môžu otvorene integrovať bez fyzického oddelenia.
Na Srí Lanke majú väčšina izieb jednu alebo dve kráľovské/kráľovské lôžka. Pri obsadení 2 dospelých 1 alebo 2 deti môže byť k dispozícii len 1 alebo 2 veľké postele.
Katalóg "na dlhé vzdialenosti cestovať" Zima 2020/21 na strane 91.

Referencie pre sezónu: Potápačská sezóna:
· Na východnom pobreží od začiatku mája do konca septembra
· Na južnom pobreží počas celého roka
· Juhozápadné pobrežie od konca októbra do polovice apríla

Informácie o Corona pandémie: Upozorňujeme, že v záujme vlastnej bezpečnosti ďalekosiahlych opatrení na zníženie Corona pandemickým byť prijaté vo vašom hoteli a počas vašej dovolenky.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. ev. Chrániče povinné vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadna alebo obmedzená animácie, nie mini- Club-care, ...).
Tieto opatrenia sú najmä na svoje osobné ochranu.
Samozrejme, že všetky osvedčené pravidlá správania, ako napríklad hygieny rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a kašeľ/kýchanie etikety sú tiež pozorovať každý hosť musí cestovať.
Regulačné požiadavky môžu prípadne v krátkom čase, v závislosti na aktuálnom vývoji, werden.¯ prispôsobené pre jednotlivé hotely, rekreačné strediská alebo regiónyTento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
29.5. - 6.6.2021
7 nocí
1 347,00 €
31.5. - 9.6.2021
7 nocí
1 358,00 €
2.6. - 11.6.2021
7 nocí
1 358,00 €
3.6. - 12.6.2021
7 nocí
1 358,00 €
4.6. - 12.6.2021
7 nocí
1 308,00 €
Oficiálne hodnotenie: 4,5
Hodnotenia klientov: 5.6 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}