Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa
22.09. - 22.09. Vybrať iný termín
0 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Poloha: Priamo na širokej piesočnatej pláži Negombos. Do centra cca. 2 km. Čas prepravy z letiska v meste Colombo je cca. 20 minút.

Vybavenie: 83 izieb, lobby s recepciou, reštaurácia s výhľadom na more, vonkajšia reštaurácia, 2 bary. Wi-Fi pripojenie na internet v celom objekte. Vonku je 2 sladkovodné bazény s výhľadom na pláž. K dispozícii sú lehátka, slnečníky a osušky.

Ubytovanie: štandardná izba (B1-2A), cca. 33 metrov štvorcových, posedenie, zariadenie na prípravu kávy a čaju, minibar, klimatizácia, stropný ventilátor, trezor, satelitná TV, kúpeľňa so sprchou, WC a balkón alebo terasa s výhľadom na more. Moderné luxusné izby (B1-3B), cca. 51 m2, s otvorenou kúpeľňou so sprchovacím kútom. Exkluzívne apartmány (B2C), cca. 78 m2, s obývacou izbou a spálňou, vírivkou a balkónom s výhľadom na more.

Jedlo a pitie: Raňajky (formou bufetu). Polpenzia, plná penzia alebo all inclusive. Stravovanie v okolí: Hostia Jetwing Blue, Jetwing Sea a Jetwing Beach sa môžu stravovať v reštauráciách ostatných hotelov (obed/večera) a získať 15% zľavu.

All Inclusive: Stravovanie vo forme bufetu alebo set menu. Čaj/káva dvakrát denne (11.00 hod. A 15.30 hod.). Vybrané miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 do 23:00.

Zábava: Live-hudobné akcie.

Šport/Aktivity: Zahrnuté: plážový volejbal, posilňovňa. Proti poplatku: Rôzne vodné športy cez miestnych ponúkajúcich.

Wellness: za poplatok: kúpeľné procedúry v kúpeľoch. Použitie centra Ayurveda v hoteli Jetwing Ayurveda Pavillions (s rezerváciou vopred).

Informácie o cene: Nasledujúce informácie sú platné pre letnú sezónu 2019:
Medové týždne navyše: Na svadobnej ceste pri príchode na svadobnú lístok dostane najmenej 4 noci jednu víno na víno a romantickú večeru pri sviečkach (platné maximálne 6 mesiacov po sobáši). Thomas Cook Plus: Hostia dostanú 15% zľavu na vodné športy v sesterskom hoteli Jetwing Lagoon. Hostia dostanú 15% zľavu na kúpeľné procedúry v sesterskom hoteli Jetwing Ayurveda Pavilions. Stravovanie: 15% zľava na všetky jedlá v sesterskom hoteli Jetwing Blue a Jetwing Beach.

À la carte a ďalšie

Vždy v cene:
• Železnica a lietať 2. trieda • Kvalitný sprievodca
K dostaniu à la carte:
• Súkromné ​​prevody

Vaša výhoda: 15% bonus za včasné vtáctvo v určitých termínoch nájdete v samostatnej cenovej časti.

Thomas Cook plus: Naše individuálne komfortné služby nájdete v samostatnej cenovej sekcii.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
23.9. - 1.10.2019
7 nocí
6.11. - 14.11.2019
7 nocí
8.11. - 16.11.2019
7 nocí
10.11. - 18.11.2019
7 nocí
13.11. - 21.11.2019
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 4,5
Hodnotenia klientov: 4.9 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}