Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa

Hotel Eco-Hotel Ranweli Village
* * * * *

23.09. - 01.10. Vybrať iný termín
977 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Poloha: Na pláži Waikkal na malom polostrove. Do hotela je preložená malá loď, cca. 2 minúty. Čas prepravy z letiska je cca. 45 minút.

Vybavenie: Hotel má 90 izieb. Recepcia, nefajčiarska reštaurácia, lounge bar a menšie obchody. Wi-Fi pripojenie na internet je k dispozícii vo verejných priestoroch. Bazén s oddeleným detským bazénom, slnečnou terasou a barom, v bazéne sú k dispozícii ležadlá a osušky. Na pláži nie sú plážové stoličky.

Ubytovanie: Bungalovy (A1-3A), cca. 32 metrov štvorcových, sú primerane zariadené v štýle krajiny. Zariadenie sa skladá z kávy/čajov, minibar, klimatizácia, stropný ventilátor, TV, telefón, trezor, kúpeľňa so sprchovacím kútom, WC a terasou s výhľadom na more. Luxusné bungalovy (A1-3C), cca. 35 metrov štvorcových, sú priestrannejšie, kvalitne vybavené a tiež s posedením. Bungalovy Superior Deluxe (A1-3D), cca. 35 m2, ktorý sa nachádza priamo na pláži, inak ako A2C. Rekonštruované izby na brehu rieky (A1-3B), cca. 32 m², v 2-podlažných budovách, majú rovnaké vlastnosti ako A2A, s balkónom alebo terasou orientovanou na stranu.

Jedlo a pitie: Polpenzia (raňajky formou bufetu, večerný bufet alebo menu) alebo all inclusive.

All Inclusive: Všetky jedlá vo forme bufetu alebo výberu menu. Popoludňajšia káva/čaj s koláčom a občerstvením, polnočné občerstvenie. Vybrané miestne alkoholické nápoje a nealkoholické nápoje v skle ako aj výber kokteilov cca. Od 10:00 do 24:00.

Zábava: Live-hudobné akcie.

Šport/Aktivity: Zahrnuté: plážový volejbal a stolný tenis. Za poplatok: požičovňa bicyklov, výlety so sprievodcom a výlety loďou. Pri rezervácii all inclusive: biliard (kúpalisko), kanoe, lopatka, squash (rakety, lopty a podnety za poplatok) v cene.

Wellness: za poplatok: procedúry a masáže v centre Ayurveda.

V cene: Atraktívne doplnkové služby nájdete v samostatnej cenovej časti.

Informácie: Platobné karty: Amex, MasterCard, VISA; Kategória krajiny: 3 hviezdičky.

Výhoda úspor: 10% zľava skorých vtákov, bezplatné noci, napr. 7 = 6 pre konkrétne dátumy, nájdete v cenovej časti.

Informácie o cene: Nasledujúce informácie sú platné pre letnú sezónu 2019:
Špeciálne: Od 7 nocí pobyt výlet loďou cez mangrovy pre pozorovanie vtákov vrátane. Medové týždne navyše: Svadobný deň dostane po príchode kvety, ovocie a 2 tričká (platné až do 6 mesiacov po sobáši). Odkaz na rezerváciu: Kópia EDP pre kombinovaný tip (U typ "R") je k dispozícii iba v ponúkanej kombinácii so sprievodcom na Srí Lanke.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
6.11. - 14.11.2019
7 nocí
7.11. - 15.11.2019
7 nocí
8.11. - 16.11.2019
7 nocí
9.11. - 17.11.2019
7 nocí
10.11. - 18.11.2019
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 3,5
Hodnotenia klientov: 4.4 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}