Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa
Fakultatívne výlety
Informácie o destinácii

Hilton Garden Inn Ras Al Khaimah
* * * * *

17.05. - 24.05. Vybrať iný termín
665 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Poloha: Hotel sa nachádza na malej lagúne (nie je vhodný na kúpanie), v centre Ras Al Khaimah. V blízkosti hotela sa nachádza veľký nákupný komplex s rôznymi obchodmi, reštauráciami, lekárňou, multiplexom, zmenárňou, supermarketom atď. Ďalší nákupný dom je po cca. 5 minút chôdze. Prepravný čas z dubajského letiska je cca. 1 hodinu a 15 minút. Na neďalekom hoteli Hilton nájdete bezplatnú kyvadlovú dopravu na pláž (pozri hotelovú službu).

Vybavenie: Hotel sa skladá z celkom 240 izieb, vstupnú halu s recepciou a posedením a suvenírov. Jedálenský možnosti zahŕňajú bufetovú reštauráciu, bar a ďalšie bar poskytuje. Tento bazén s veľkou slnečnou terasou a pool bar, ktorý ponúka občasné večernú zábavu, ktorá je ideálna pre kúpanie a rekreáciu. Lehátka, slnečníky a uteráky sú pri bazéne a na Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa k dispozícii zdarma.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba: Komfortne zariadené izby majú vaňu alebo sprchu/WC, sušič na vlasy, telefón, trezor, satelitnú TV s nemeckými kanálmi, rádiobudík, minibar (s nabíjacou), príslušenstvo na prípravu čaju a kávy a klimatizáciu.

K dostaniu Jedlo: BB/HB/FB: raňajky formou bufetu. Polpenzia ďalšie večera formou bufetu alebo nastaviť menu (podmienky využitia). S rezervovanú plnou penziou aj obedy a večere formou bufetu alebo menu nastavení (podmienky využitia), HP a VP. Navyše neobmedzený alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 do 22:00 v príslušných otvorených barov.

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Šport zahrnutý: Fitness centrum (otvorené 24 hodín). Dva tenisové kurty (vybavenie a svetlomet za poplatok).

Športové poplatky: Vodné športy v Hilton Resort & Spa,.

Hotelové služby: Wi-Fi je zdarma v izbách.
Hotelovým hosťom hotela Hilton Garden Inn Ras Al Khaimah sú povolené všetky zariadenia (čiastočne splatné na mieste), ako aj súkromná pláž cca. Sesterský hotel Hilton Ras Al Khaimah Resort and Spa, ktorý je vzdialený 5 minút jazdy autom (bezplatná autobusová doprava niekoľkokrát denne), sa môže zmeniť.

Kreditné karty Hotel: Záloha: pri registrácii sa môže vyžadovať kreditná karta alebo peňažný poplatok za prípadné nepredvídané výdavky.

Poznámky: Každý užívateľ hotelovej izby v Dubaji je povinný platiť poplatok Dubajskému emirátu podľa turistického poplatku. Poplatok je spoplatnený v hotovosti na mieste pri odhlásení. Ceny sú za izbu a noc:
-5 Star Hotel 20 AED (cca 5 €)
-4 Star Hotel 15 AED (cca 3,50 €)
-3-Hviezdičkový hotel Vás 10 AED (cca 2,50 €)
-2-Hviezdičkový hotel Vás 10 AED (cca 2,50 €)
-1 Star Hotel 7 AED (cca 1,70 €)

Väčšina izieb má manželskú posteľ alebo dve veľkosti queen alebo dve samostatné lôžka. Pri obsadení 2 dospelých 1 dieťa je ubytovanie s 1 manželskou posteľou a podľa dostupnosti možnosť prístelky/rozkladacieho gauča (v súčasnosti za poplatok). V prípade 2 dospelých a 2 detí je ubytovanie vybavené 2 posteľami typu queen size alebo 1 posteľou typu king a 1 alebo 2 prístelkami/rozkladacími pohovkami (v závislosti od dostupnosti a veľkosti miestností a čiastočne za poplatok).
********
Upozorňujeme, že v hoteli Emirates musí byť osoba na izbe vo veku minimálne 21 rokov, aby sa mohla ubytovať v hoteli.
********
Skupinové rezervácie (10 izieb) sú k dispozícii len na vyžiadanie.

Poznámka 2: Zastávam STREET
PO BOX 11133 RAS AL KHAIMAH /
0097172288888
0097172288889

Sezóna Poznámka: Počas mesiaca pôstu ramadánu sa môžu uplatňovať obmedzenia počas hotelových operácií. Okrem toho hotely používajú
čas na údržbu a menšie renovácie, ktoré môžu viesť k nepriaznivým účinkom, ako sú uzávery bazénov atď. Okrem toho, niektoré reštaurácie môžu byť zatvorené, pretože jedlá nie sú podávané všade.
Zábava v hoteli je vynechané, alebo je obmedzený.
Ramadán sa očakáva v roku 2019 od 5.5. do 4.6. miesto.



Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
5.9. - 13.9.2021
7 nocí
6.9. - 14.9.2021
7 nocí
7.9. - 15.9.2021
7 nocí
7.9. - 17.9.2021
9 nocí
8.9. - 16.9.2021
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 5 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}