Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa
Fakultatívne výlety
Informácie o destinácii

Grand Excelsior Hotel - Al Barsha
* * * * *

01.05. - 09.05. Vybrať iný termín
493 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Umiestnenie:
Hotel Grand Excelsior Hotel - Al Barsha sa nachádza cca. 25 km od medzinárodného letiska v Dubaji. Môžete nakupovať v rôznych obchodoch, rovnako ako na trhu s potravinami v cca. 1 km od hotela. Z hotela sa dostanete nočný klub. Iné formy zábavy, ako sú kiná sú cca. nájsť 1 km od hotela. Mobility na dovolenku vedľa auto-kolies a autobusovej zastávky starosti (asi 1 km). nemocnica je pre lekársku starostlivosť v prípade núdze v asi 1 km od hotela. Na letisko (DXB) sa nachádza cca. 31km ďaleko. Az letisko, kyvadlová doprava (ak je to nutné. Za príplatok). Ďalšie letiská (DWC) je asi 40 km ďaleko.

Zariadenie:
Štvorhviezdičkový mestský hotel, ktorý bol naposledy zrekonštruovaný v roku 2011, má celkom 230 izieb. Je vybavený 24-hodinovou recepciou (registrácia od 15:00, odhlásenie do 12:00), lobby, výťahom, klimatizáciou, trezorom (možno za poplatok) a parkoviskom (v prípade potreby za poplatok) Poplatok). O fyzickú pohodu sa stará 6 reštaurácií. Hotel ponúka novomanželom na svadbe obzvlášť romantické miesto a výhľad, rovnako ako špeciálne romantické jedlá v reštaurácii. WLAN je pre hotelových hostí k dispozícii zadarmo. Hotel ponúka aj konferenčné priestory. Pre hostí, ktorí sú odkázaní na invalidný vozík, hotel ponúka bezbariérový výťah, čiastočne bezbariérové ​​kúpeľne a bezbariérový prístup. Môže byť spoplatnená izbová služba a služba prania a žehlenia. Poplatky.

Bazén:
Súčasťou vonkajšej časti hotela je bazén. V prípade potreby sú tu slnečníky. k dispozícii za poplatok.

Šport a voľný čas:
Wellness ponuky: Kúpeľný areál v prípade potreby. za poplatok.

Ďalšie informácie:
U niektorých zariadení alebo činností, môže byť spoplatnené. Niektoré služby sú závislé na ročnom období a miestnych klimatických podmienkach. Jazyky: anglicky a arabsky. Kreditné karty: Diners Club, Visa, American Express a Euro/Mastercard.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
15.4. - 23.4.2021
7 nocí
17.4. - 25.4.2021
7 nocí
22.4. - 30.4.2021
7 nocí
24.4. - 2.5.2021
7 nocí
25.4. - 3.5.2021
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 3.7 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}