Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa
Fakultatívne výlety

Hotel Royal Island Resort & Spa
* * * * *

29.04. - 07.05. Vybrať iný termín
1 641 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Poloha: Tropicko-exotický ostrov "Horubadhoo" je cca. Rozloha 800 x 220 m leží v stále slabo rozvinutej východnej časti atolu Baa. Domový útes je cca. 30-60 metrov. Doba prenosu je cca. 20 minút vnútroštátnym letom s FlyMe, cca. päť minút minibusom na mólo a ďalších desať minút motorovým člnom.

Vybavenie: Vkusne zariadený komplex má 150 izieb a priateľskú recepciu, obchod so suvenírmi a klenotník. Kulinárske špeciality zahŕňajú hlavnú reštauráciu "Maakanaa", a la carte reštauráciu "Raabondhi", ako aj dva bary a zábavnú krčmu. V tropických priestoroch sa nachádza bazén s oddeleným detským bazénom. Plážové ležadlá a uteráky pri bazéne a plážové stoličky na pláži v cene.

Rezervovať si zariadenia:
Plážová vila: Vily (cca 50 m² vrátane vonkajšej plochy) sú priestranné a pohodlné s polootvorenou kúpeľňou s vaňou, sprchou/WC, samostatnou vonkajšou sprchou, fénom, telefónom, klimatizáciou, satelitnou TV, minibarom (za poplatok), Trezor, posedenie, príslušenstvo na prípravu kávy a čaju a zariadená terasa.
Promo Strand Villa: Obmedzená kvóta a špeciálne ceny pre rovnaké vybavenie.
Záhradná vila: S podobnými vlastnosťami ako plážová vila v druhom rade, situovaná v radových bungalovoch, o niečo menšia, ale s dlažbou a zariadenou terasou s výhľadom do záhrady. Tieto izby nemajú vaňu a nemajú vonkajšiu sprchu.

Možnosť rezervovať si stravu: HB/FB: raňajky a večere formou bufetu v hlavnej reštaurácii. Za plnú penziu si môžete vychutnať obed v hlavnej reštaurácii. Voda pri jedle v cene.

Pri rezervácii all-inclusive:
All Inclusive: Raňajky, obedy a večere v hlavnej reštaurácii. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje (voda, nealkoholické nápoje, konzervované šťavy, domáce víno pri skle, čapované pivo/sklo a čaj, káva a vybrané koktaily) v hlavnom bare, s jedlami v hlavnej reštaurácii a na terase pri bazéne od 10:00 do 1:00 , Denné dopĺňanie minibaru (2x koks a 2x šťava v cene). Popoludňajšie sendviče a koláče od 16-18 hodín na terase pri bazéne. Využitie minibaru (denné plnenie 2x Cola, 2x konzervované džúsy) Šport od 10-12 hodín a 14: 30-17 hodín: badminton, stolný tenis, squash, biliard, tenis, aerobik, volejbal, windsurfing, šnorchlovanie (od 1.11.19. už nie sú zahrnuté) a kanoe.
V cene ubytovania: Pri pobyte na 6 a viac nocí: 1x výlet na osobu a pobyt vrátane nočného rybolovu.
Nie je zahrnutý v All Inclusive: jedlá a nápoje v reštaurácii a la carte, nápoje z minibaru, dovážané nápoje a izbová služba.

Krajina Kategória: V tejto krajine neexistuje oficiálna klasifikácia hotela

Zábava: Príležitostné večerná zábava.

Športové aktivity: fitness centrum, aerobik, bedminton, stolný tenis, squash, biliard, tenis (za poplatok poplatok), volejbal, windsurfing, kanoistika a šnorchlovanie (od 11/1/19 počas šnorchlovania).

Šport za poplatok: škola potápania "DiveOceanus" (čiastočne nemecky hovoriace, predmetom zmeny), vodné lyžovanie, vodné lyžovanie, plachtenie na katamaráne, jazda na kajaku, hlbokomorský rybolov.

Wellness: "Aaramu-Spa" je jedným z najväčších na Maledivách a ponúka otvorené miestnosti na ošetrenie, krásu a Ayurveda centrá. Na mieste si môžete objednať procedúry a masáže (za poplatok).

Hotelové služby: Wi-Fi pripojenie na internet v izbách, Mainbar, Pool Terrace, Fun Pub, Lobby a à la carte reštaurácia Raabondhi sú k dispozícii zdarma. 1 fľaša vody na osobu/deň v izbe. Ošetrovňa.

Credit hotela: Amex, Mastercard, Visa.

Poznámky: Na maledivách väčšina izieb má jednu alebo dve kráľovské/kráľovské lôžka. Pri obsadení 2 dospelých 1 alebo 2 deti je k dispozícii len 1 alebo 2 veľké postele. Preto sa môže stať, že u 2 dospelých 1 alebo 2 deti v miestnosti musí dieťa spať v posteli rodičov.

Poznámka 2: Všetky letecké prevody a väčšina transferov lodí (v závislosti od polohy ostrova) sa vykonáva iba počas dňa. Preto môže prísť do strednej noci v Male (blízko letiska).

Limit batožiny pre hydroplány je 20 kg 5 kg príručnej batožiny na osobu. Nadbytočná batožina je splatná na mieste (približne 5 USD za kilogram). Nadbytočná batožina sa zvyčajne dodávajú loďou.

Na Maledivách môžu byť otvorene integrované umývadlá alebo dokonca vane/vírivky bez fyzického oddelenia v spoločnom obytnom priestore hotelovej izby.
V katalógu "Fernreisen" Zima 2018/19 na strane 221.
V katalógu "Fernreisen" Leto 2019 na strane 175.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
29.4. - 7.5.2020
7 nocí
1 641,00 €
30.4. - 8.5.2020
7 nocí
1 610,00 €
30.4. - 9.5.2020
7 nocí
1 644,00 €
1.5. - 10.5.2020
7 nocí
1 644,00 €
2.5. - 11.5.2020
7 nocí
1 644,00 €
Oficiálne hodnotenie: 5
Hodnotenia klientov: 5.5 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}