Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa
Fakultatívne výlety

Hotel Paradise Hondaafushi Island Resort
* * * * *

28.04. - 06.05. Vybrať iný termín
1 821 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Poloha: Raj Hondaafushi Island Resort & Spa sa nachádza v severnom, takmer nedotknutom atole Haa Dhaalu.Tropický koralový ostrov (2000 m x 500 m) je obklopený nádherne širokou plážou s bielym pieskom a fantastickou kúpeľnou lagúnou s tyrkysovou vodou.Ostrov sa vyznačuje prírodnou flórou a faunou.Domový útes je ľahko dostupný cez 311 m dlhé mólo av blízkosti sa nachádza niekoľko krásnych potápačských lokalít, ktoré sú prístupné loďou.Doba prenosu je cca. 45 minút vnútroštátnym letom z letiska Hulhule na letisko Hanimadhoo a potom cca. 10 minútový transfer loďou.Všetci hostia majú pred odchodom na Hanimadhoo prístup do VIP salónika Moonimaa.

Vybavenie: Maledivský štýl bosý rezort má atraktívne, samostatne stojace bungalovy nachádzajúce sa na severnej pláži ostrova. K vybaveniu patrí lobby s otvorenou recepciou a posedením, ako aj malá knižnica. Hlavná reštaurácia sa nachádza priamo na pláži s výhľadom na lagúnu určenú na kúpanie a podáva medzinárodnú kuchyňu. Na severe ostrova sa nachádza bazén s barom pri bazéne a slnečná terasa. Podávajú sa tu osviežujúce nápoje a občerstvenie. Plážové ležadlá, plážové osušky a slnečníky sú k dispozícii pri bazéne a na pláži zdarma.

Rezervovať si zariadenia:
Bungalov Superior Beach: Moderne zariadené bungalovy (cca 75 m² vrátane vonkajšej plochy) majú polootvorenú kúpeľňu s dažďovou sprchou/WC, sušičom vlasov, klimatizáciou, satelitnou TV, telefónom, trezorom, minibarom (za poplatok), kávou - Zariadenie na prípravu čaju a zariadenú terasu s výhľadom na more a priamy prístup na pláž.
Bungalov Deluxe Beach: Bungalovy Deluxe Beach sú priestrannejšie s rovnakým vybavením (asi 89 m² vrátane vonkajšieho priestoru) a majú aj vaňu.
Bungalov Young Traveler (rezervovateľný od zimy 19-20): rovnaké vybavenie ako bungalovy Superior Beach. Typ izby typu Young Traveler Bungalow je k dispozícii len pre hostí, ktorí majú najmenej 18 rokov a 29 rokov po príchode.
Promo Beach Bungalow: S rovnakými funkciami a veľkostí ako Superior Beach Bungalow obmedzenej dostupnosti a špeciálne ceny.

Možnosť rezervovať si stravu: HB/FB/AI: raňajky a večere formou bufetu. Pri rezervácii plnej penzie dodatočne obed formou bufetu. Vzhľadom na využitie kapacity sa môžu jedlá podávať aj à la carte.

Pri rezervácii all-inclusive:
All Inclusive: Raňajky, obedy a večere formou bufetu v hlavnej reštaurácii. V dôsledku obsadenia je možné podávať jedlá formou menu alebo à la carte. Popoludňajšia káva, čaj a občerstvenie. Vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje pri pohári pri bare pri bazéne od 10:00 do polnoci.2 Výlety na osobu a pobyt (do 31.10.19 vrátane) .- Nočný rybolov na šnorchlovanie

Krajina Kategória: V tejto krajine neexistuje oficiálna klasifikácia hotela

Športové aktivity: fitness centrum, plážový volejbal, stolný tenis a stolný futbal. (od 1.11.19 1 x skúška na osobu/pobyt)

Športové a zariadenia: motorizované i nemotorizované vodné športy, biliard a nemecky hovoriacich potápačské centrum "4oceandivers".

Wellness: masáže a procedúry za poplatok.

Hotelové služby: Wi-Fi na izbách av lobby zdarma. Práčovňa za poplatok.

Kreditné karty: MasterCard a Visa.

Poznámky: Kvôli neustálym zmenám podmienok prietoku je možný prístup do útesu na úvrati (pri bazéne) v rôznych ročných obdobiach. Podobne šírka piesočnatej pláže sa môže líšiť v závislosti od ročného obdobia.

Všetky prevody, ako aj väčšina transferov lodí (v závislosti od polohy ostrova) sa vykonávajú iba počas dňa. Preto môže prísť do strednej noci v Male (blízko letiska).

Obmedzenie batožiny pre lety na hydroplán/vnútroštátne lety je 20 kg 5 kg príručnej batožiny na osobu. Nadbytočná batožina je splatná na mieste (približne 7 USD za kilogram). Nadbytočná batožina sa zvyčajne dodávajú loďou.

Na Maledivách môžu byť otvorene integrované umývadlá alebo dokonca vane/vírivky bez fyzického oddelenia v spoločnom obytnom priestore hotelovej izby.
**********
Na Maledivách je väčšina izieb jedna alebo dve kráľovné/kráľovná
Postele vybavené. S obsadením 2 dospelými 1 alebo 2 deťmi to môže
sú k dispozícii len 1 alebo 2 veľké postele.
V dôsledku toho sa môže stať, že u 2 dospelých 1 alebo 2 detí v
Izba, dieťa potrebuje spať v posteli rodičov.

Poznámka 2:
V katalógu "Fernreisen" Leto 2019 na strane 159.
V katalógu "diaľkové cesty" Zima 2019/20 na strane 110.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
28.4. - 6.5.2020
7 nocí
1 821,00 €
29.4. - 7.5.2020
7 nocí
1 786,00 €
30.4. - 8.5.2020
7 nocí
1 758,00 €
30.4. - 9.5.2020
7 nocí
1 790,00 €
30.4. - 14.5.2020
13 nocí
1 841,00 €
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 5 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}