Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa
Fakultatívne výlety

Hotel Grand Park Kodhipparu Maldives
* * * * *

30.04. - 08.05. Vybrať iný termín
2 395 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Umiestnenie: Bosý ostrov, ktorý je obzvlášť obľúbený u potápačov, sa nachádza v Severnom atole Male a je cca. 48 659 m². Ostrov je ľahko dostupný rýchlovarným člnom v okruhu cca. 20 minút od letiska.

Vybavenie: Novo postavený hotel, ktorý bol otvorený v júni 2017, pozostáva z celkom 120 viliek. K vybaveniu patrí otvorená lobby s recepciou. Pre telesnú pohodu poskytujú tri reštaurácie a bar pri bazéne. Hlavným bodom ostrova je nekonečný bazén, ktorý ponúka úchvatný výhľad na more. Plážové lehátka a slnečníky sú zahrnuté na pláži.

Rezervovať si zariadenia:
Ocean Villa: cca. Vily s rozlohou 80 m² majú kúpeľňu s vnútornou a vonkajšou sprchou/WC, sušič vlasov, klimatizáciu, TV, trezor, minibar (za poplatok), príslušenstvo na prípravu kávy a čaju, sklenenú podlahu a súkromnú zariadenú terasu, ktorá má priamy prístup cez schody k moru a útes ponúka.
Lagoon Villa: Vily sa nachádzajú v rovnakom zariadení na severe ostrova.

Rezervovateľné možnosti jedla: HB/FB/AI: raňajky a večere formou bufetu. Obed à la carte.

Pri rezervácii all-inclusive:
All Inclusive: Raňajky a večere formou bufetu, obed à la carte v hlavnej reštaurácii "The Edge" alebo v bare pri bazéne "The Breeze". Vybrané miestne nealkoholické a alkoholické nápoje sú k dispozícii po celý deň vo všetkých reštauráciách a baroch počas príslušných otváracích hodín. Každý druhý deň dopĺňajúci minibar v miestnosti s minerálnou vodou a nealkoholickými nápojmi. Vrátane nemotorových vodných športov. 1x týždenne večera v špecializovanej reštaurácii "Firedoor".
Nezahrnuté v All Inclusive: Vybrané alkoholické nápoje, špeciálne akcie a večere v á la carte reštauráciách.

Krajina Kategória: V tejto krajine neexistuje oficiálna klasifikácia hotela

Šport zahrnutý: fitnes centrum. Šnorchlovanie vybavené na požiadanie.

Šport za poplatok: Motorové a nemotorové vodné športy za poplatok. Centrum potápačstva PADI (podlieha zmenám).

Detský program: detský klub s každodennou zmenou programových položiek v programe Little Explorers. Posilňovňa na vyžiadanie/za poplatok.

Wellness: Všetky masáže a procedúry sú za poplatok.

Hotelové služby: Wi-Fi pripojenie na internet je zadarmo v izbách a verejných priestoroch rezortu.

Kreditné karty Hotel: Visa, MasterCard, UnionPay, American Express

Poznámky: Na maledivách väčšina izieb má jednu alebo dve kráľovské/kráľovské lôžka. Pri obsadení 2 dospelých 1 alebo 2 deti je k dispozícii len 1 alebo 2 veľké postele. Preto sa môže stať, že u 2 dospelých 1 alebo 2 deti v miestnosti musí dieťa spať v posteli rodičov.

Poznámka 2: Všetky letecké prevody a väčšina transferov lodí (v závislosti od polohy ostrova) sa vykonáva iba počas dňa. Preto môže prísť do strednej noci v Male (blízko letiska).

Limit batožiny pre hydroplány je 20 kg 5 kg príručnej batožiny na osobu. Nadbytočná batožina je splatná na mieste (približne 5 USD za kilogram). Nadbytočná batožina sa zvyčajne dodávajú loďou.

Na Maledivách môžu byť otvorene integrované umývadlá alebo dokonca vane/vírivky bez fyzického oddelenia v spoločnom obytnom priestore hotelovej izby.
V katalógu "Fernreisen" Zima 2018/19 na strane 208.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
30.4. - 8.5.2020
7 nocí
2 395,00 €
10.5. - 19.5.2020
7 nocí
2 411,00 €
12.5. - 21.5.2020
7 nocí
2 387,00 €
13.5. - 21.5.2020
7 nocí
2 416,00 €
14.5. - 22.5.2020
7 nocí
2 404,00 €
Oficiálne hodnotenie: 5
Hodnotenia klientov: 5.5 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}