Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa
Fakultatívne výlety
Informácie o destinácii
06.05. - 14.05. Vybrať iný termín
870 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Poloha: Plaza sa nachádza v centre starého mesta Havany. V blízkosti sú Capitolio, Parque Central a Divadlo Alicia Alonso. Slávny nábrežie Malecon je v pešej vzdialenosti.

Vybavenie hotela: Hotel bol postavený v štýle prelomu storočia a má 188 izieb. K vybaveniu hotela patrí lobby s recepciou a lobby bar, 3 reštaurácie a obchod so suvenírmi. Na streche sa nachádza slnečná terasa s krásnym výhľadom na mesto, na ktorej sú k dispozícii stoličky bez poplatku.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba: Typické izby majú sprchu, WC, klimatizáciu, minibar (za poplatok), SAT TV, sušič na vlasy, telefón a trezor.
Jednolôžková izba: Dvojlôžková izba na jedno použitie.

Rezervované možnosti stravovania: BB/HB: Raňajky formou bufetu. Večera ako služba à la carte.

Kategória krajiny: 3 hviezdičky

Zábava: Občas hudba v lobby bare.

Hotel servis: Wi-Fi v lobby za poplatok.

Kreditné karty Hotel: Visa, Mastercard.
Nie je možná žiadna debetná karta.
Na Kube sa všeobecne neprijali cestovné šeky a kreditné karty od amerických bánk.

Poznámky: Na Kube, drezy alebo dokonca kúpele/vírivky môžu byť otvorene integrované do spoločnej obytnej časti hotelovej izby bez fyzického oddelenia.
***
Na Kube má väčšina izieb jednu alebo dve postele typu queen/king. Pri obsadení 2 dospelými 1 alebo 2 deťmi môžu byť k dispozícii len 1 alebo 2 veľké postele. Preto sa môže stať, že u 2 dospelých 1 alebo 2 detí v izbe musí dieťa spať v posteli rodičov.

Informácie o Corona pandémie :. Upozorňujeme, že nemecký Železničná Úrad odporúča (ako 10/09/2020), ani cestovanie na Kubu od varovania cestovného však bola zrušená z dôvodu nízkeho počtu Corona infekcií na Kube. Travel Varadero je možné znovu od polovice októbra 2020, teda. dôkaz o zahraničné zdravotného poistenia je nutná Covid-19 ochranu. Za predpokladu, sú tiež povinné zadarmo Corona testy hneď po prílete na letisku na Kube. Upozorňujeme tiež, že aspoň v počiatočnej fáze, mobilita cestujúcich bude obmedzená na polostrove Varadero a návšteva hlavného ostrova nebude možné. Zájazdy k moru bude tiež možnéMimochodom, len obmedzený výber bude spočiatku k dispozícii od výletov.
Upozorňujeme, že v záujme vlastnej bezpečnosti ďalekosiahlych opatrení na zníženie Corona pandemickým byť prijaté vo vašom hoteli a počas vašej dovolenky.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Tieto opatrenia sú najmä na svoje osobné ochranu.
Samozrejme, že všetky osvedčené pravidlá správania, ako napríklad hygieny rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a kašeľ/kýchanie etikety sú tiež pozorovať každý hosť musí cestovať.
Regulačné požiadavky môžu prípadne v krátkom čase, v závislosti na aktuálnom vývoji, byť prispôsobená pre jednotlivé hotely, rekreačné strediská a regióny.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
6.5. - 14.5.2021
7 nocí
13.5. - 21.5.2021
7 nocí
24.5. - 2.6.2021
8 nocí
25.5. - 2.6.2021
7 nocí
25.5. - 3.6.2021
8 nocí
Oficiálne hodnotenie: 3
Hodnotenia klientov: 1.9 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}