Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa
Fakultatívne výlety
Informácie o destinácii

Hotel Deauville
* * * * *

01.01. - 10.01. Vybrať iný termín
812 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Poloha: Ideálne umiestnenie priamo na slávnom nábreží Malecón, miesto stretnutia pre mladých a starých. Staromestské mesto Havana je vzdialené asi 5 minút chôdze. Okrem dôležitých pamiatok nájdete množstvo typických reštaurácií, barov a malých obchodov. Havana letisko je cca. 18 km ďaleko.

Vybavenie: Tento štvorposchodový hotel pozostáva z celkom 144 izieb, lobby baru a snack baru, obchod so suvenírmi, nočného klubu a bufetovej reštaurácie. Vonku sa nachádza bazén s malou slnečnou terasou a niekoľkými ležadlami v 6. poschodí. Z hotela si môžete vychutnať nádherný výhľad na more.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba: Izby sú jednoduché a funkčné so sprchovacím kútom, WC, klimatizáciou, satelitnou TV a niektoré s trezorom. Niektoré majú balkón a výhľad na more.
Jednolôžková izba: Dvojlôžková izba na jedno použitie.

Možnosť stravovania: raňajky/polpenzia: raňajky formou bufetu, večera s výberom menu.

Kategória krajiny: 3 hviezdičky

Hotelový servis: Za príplatok: Internet, Zmenáreň, požičovňa áut. Night Club (otvorené od 22-2: 30 hod).

Hotel kreditných kariet: Visa, Mastercard. Nie je možná žiadna debetná karta. Na Kube sa cestovné šeky a kreditné karty od amerických bánk vo všeobecnosti neprijímajú.

Poznámky: Na Kube, drezy alebo dokonca kúpele/vírivky môžu byť otvorene integrované do spoločnej obytnej časti hotelovej izby bez fyzického oddelenia.

Informácie o Corona pandémie :. Upozorňujeme, že nemecký Železničná Úrad odporúča (ako 10/09/2020), ani cestovanie na Kubu od varovania cestovného však bola zrušená z dôvodu nízkeho počtu Corona infekcií na Kube. Travel Varadero je možné znovu od polovice októbra 2020, teda. dôkaz o zahraničné zdravotného poistenia je nutná Covid-19 ochranu. Za predpokladu, sú tiež povinné zadarmo Corona testy hneď po prílete na letisku na Kube. Upozorňujeme tiež, že aspoň v počiatočnej fáze, mobilita cestujúcich bude obmedzená na polostrove Varadero a návšteva hlavného ostrova nebude možné. Zájazdy k moru bude tiež možnéMimochodom, len obmedzený výber bude spočiatku k dispozícii od výletov.
Upozorňujeme, že v záujme vlastnej bezpečnosti ďalekosiahlych opatrení na zníženie Corona pandemickým byť prijaté vo vašom hoteli a počas vašej dovolenky.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Tieto opatrenia sú najmä na svoje osobné ochranu.
Samozrejme, že všetky osvedčené pravidlá správania, ako napríklad hygieny rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a kašeľ/kýchanie etikety sú tiež pozorovať každý hosť musí cestovať.
Regulačné požiadavky môžu prípadne v krátkom čase, v závislosti na aktuálnom vývoji, byť prispôsobená pre jednotlivé hotely, rekreačné strediská a regióny.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
6.5. - 14.5.2021
7 nocí
13.5. - 21.5.2021
7 nocí
24.5. - 2.6.2021
8 nocí
25.5. - 3.6.2021
8 nocí
25.5. - 2.6.2021
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 2
Hodnotenia klientov: 2.2 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}