Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Sandals Montego Bay
* * * * *

14.04. - 22.04. Vybrať iný termín
4 295 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Umiestnenie:
Ďalej len "sandále Montego Bay" je rezort v Montego Bay, Jamajka.

Zariadenie:
Ubytovanie je k dispozícii vstupnú halu a recepcii. Bezpečnostná schránka, izbová služba, práčovňa, kaderníctvo, business centrum, auditórium a lekár hotel k dispozícii pre hostí klimatizácia. Wi-Fi vo verejných priestoroch umožňuje cestovateľ zostať v spojení s okolitým svetom v kontakte. Pamäť pobytu možno získať v obchode s darčekovým tovarom. Záhrada ponúka ďalší priestor pre relaxáciu a aktívny odpočinok. Kyvadlová doprava je ponúkaný.

Ubytovanie:
Izby sú vybavené kuchyňou a kúpeľňou. Klimatizácia a ventilátor zabezpečujú dobrú vnútornú klímu. Súčasťou väčšiny izieb je balkón. Výhľad na more tiež zaručuje príjemné prostredie v mnohých ubytovacích jednotkách. Všetky izby sú vybavené manželskou posteľou alebo posteľou king. O prístelky je možné požiadať. K dispozícii je tiež trezor a minibar. Štandardným vybavením je tiež príslušenstvo na prípravu kávy / čaju. Pre vaše pohodlie je k dispozícii žehliaca súprava. Malý doplnok vám zabezpečí skvelý pobyt vrátane prístupu na internet, telefónu, TV, rádia, CD prehrávača a Wi-Fi pripojenia na internet (zadarmo). Sprcha, vaňa a vírivka sú súčasťou interiéru kúpeľne. K ďalšiemu pohodliu patrí sušič vlasov. Okrem toho je možné rezervovať bezbariérové ​​kúpeľne. Rezort ponúka fajčiarske izby.

Šport / zábava:
Vonkajší bazén zaručuje osviežujúce občerstvenie. Prázdniny si môžete vychutnať na slnečnej terase s ležadlami a slnečníkmi. Vírivka v kúpacej oblasti sľubuje príjemný relax. K dispozícii je snack bar pri bazéne. Šport ponúka rôzne športové aktivity, ako je tenis, plážový volejbal, volejbal, basketbal a golf. Milovníci vodných športov si tiež prídu na svoje s vodným lyžovaním, windsurfingom, pádlami, kanoistikou, plachtením, katamaránom, plavbou na kajaku, šnorchlovaním, potápaním a aqua fitnes. Rezort ponúka cestujúcim širokú škálu indoorových športov vrátane posilňovne, stolného tenisu, biliardu a aerobiku. V ponuke ubytovania sú rôzne wellness ponuky, ako sú kúpele, sauna, parný kúpeľ, kozmetický salón, masáže a vodoliečba. Živá hudba a diskotéka sú možnosťami pre rekreačné aktivity.

Stravovanie:
Jedáleň je k dispozícii bar. Je možné rezervovať all-inclusive. Tieto all-inclusive rekreanti využiť špeciálne doplnky, ako občerstvenie, a navyše je tu výber alkoholických i nealkoholických nápojov. sú ponúkané raňajky, obedy a večere. Pre špeciálne poschodia túžby rastlina vegetarián stále pripravený.

Kreditné karty:
K dispozícii sú nasledujúce kreditné karty: Visa, AMEXCO a MasterCard.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
14.4. - 22.4.2021
7 nocí
4 295,00 €
21.4. - 29.4.2021
7 nocí
4 302,00 €
24.4. - 2.5.2021
7 nocí
4 330,00 €
28.4. - 6.5.2021
7 nocí
4 111,00 €
1.5. - 9.5.2021
7 nocí
4 066,00 €
Oficiálne hodnotenie: 3
Hodnotenia klientov: 6 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}