Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Hotel Merrils B. Res. II
* * * * *

29.03. - 08.04. Vybrať iný termín
1 465 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Hotel Merrils B. Res II.

Merril's Beach Resort II:

Poloha: Tento plážový hotel sa nachádza priamo na jemnej piesočnatej pláži na severozápadnom pobreží Jamajky. Na letisko Montego Bay sa dostanete po cca. 90 km. Do centra mesta Negril sa dostanete cca. 2 km. Obchody sú vzdialené 300 metrov.

Vybavenie Postavený v Karibiku-style hotel ponúka recepciu a bezdrôtové pripojenie (v cene). Medzi možnosti stravovania patrí bufetová reštaurácia a bar. Ďalej sa tu nachádza predajňa suvenírov. V tropickej záhrade je bazén so slnečnou terasou. Stoličky a uteráky pri bazéne a na pláži hotela.

Ubytovanie v rodinnom dome: Vkusne zariadené izby sú vybavené kúpeľňou alebo sprchou/WC, trezor, telefón, káblovú TV, klimatizáciu a stropný ventilátor, rovnako ako terasu alebo terasu.

Šport/Zábava/wellness stolný tenis a biliard. Niekoľkokrát týždenne večerná zábava. Za poplatok: vodné športy, vrátane vodné lyžovanie, tryskové lyžovanie, windsurfing a potápanie (miestne poskytovateľ).

All-inclusive stravovanie:
  • Raňajky, obedy a večere formou bufetu
  • 1x týždenne grilovanie na Merril je Beach Resort II
  • Káva a koláč v popoludňajších hodinách (cca 15:30 až 16:30)
  • Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje od 10:00 do 22:00
Poznámka: Nosenie all inclusive náramok je povinné.

Popis regiónu: Jamajka, známa svojou nádhernou horskou scenériou, dlhými bielymi piesočnatými plážami, krištáľovo čistými tyrkysovými vodami, tmavo červenými západy slnka a pulzujúcimi rytmami reggae beatov, je jednou z najpopulárnejších dovolenkových destinácií Karibiku. Nádherné vodopády, pramene a malé rieky, ktoré smerujú z hor do úrodných údolí, charakterizujú krajinu tohto tropického raja. Nachádza sa v tyrkysovom mori, tretí najväčší karibský ostrov priťahuje po stáročia návštevníkov z celého sveta. Farebná kultúra Jamajky zaisťuje bezstarostný a živý životný štýl, voľnočasové a zábavné ponuky sú nekonečné.

Poznámky: Vstupné požiadavky pre nemeckých občanov: Pre turistické pobytu do 90 dní je dostatočná pre vstup do Jamajky pas 6 mesiacov odo dňa plánovaného pobytu platné, musí mať. Vízum nie je potrebné v tomto prípade. Musí byť vykonané platné doklady pre priznanie alebo ďalšiu cestu a dostatočné finančné prostriedky na pobyt. Upozorňujeme, že cestovanie a bezpečnosti zahraničia. Občania iných krajín, obráťte sa na príslušné veľvyslanectvo na svojich vstupných požiadaviek.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
29.3. - 8.4.2021
9 nocí
1 465,00 €
4.4. - 14.4.2021
9 nocí
1 469,00 €
5.4. - 17.4.2021
11 nocí
1 527,00 €
5.4. - 15.4.2021
9 nocí
1 375,00 €
8.4. - 18.4.2021
9 nocí
1 375,00 €
Oficiálne hodnotenie: 3
Hodnotenia klientov: 4.9 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}