Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa
Fakultatívne výlety
Informácie o destinácii

Adults Only Club at Lopesan Costa Bavaro
* * * * *

06.02. - 14.02. Vybrať iný termín
1 817 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Poloha: Rozsiahly komplex je obklopený bujnou tropickou vegetáciou, priamo na jednej z najkrajších častí rozsiahlej, palmovo lemovanej pláže Bavaro. Letisko Punta Cana je vzdialené asi 20 minút.

Vybavenie: Klub dospelých je súčasťou zimného 18/19 kompletne prepracovaného hotela Lopesan Costa Bavaro (k dispozícii na PUJ033/PUJ933).Tento vkusný rezort v karibskom štýle sa nachádza uprostred krásnej tropickej záhrady s elegantnou halou a recepciou.K dispozícii je tiež bazén (pozostávajúci zo 7 sladkovodných bazénov vrátane nekonečného bazénu) slnka/terasy, ležadiel a baru pri bazéne. "The Boulevard" je atraktívnym centrom zábavy a je exkluzívnou oblasťou pre voľný čas a nakupovanie s tematickými reštauráciami a diskotékou.Okrem toho je tu amfiteáter s kapacitou 600 osôb a aquaparku.K ďalším zariadeniam patrí 8 reštaurácií vrátane 6 a la carte (steaky, ázijské, mexické, talianske, americké grily, stredomorské jedlá), 2 bufetové reštaurácie, plážový klub na mieste a 4 bary.

Rezervovať si zariadenia:
Junior Suite Tropical View: Všetky izby sú vybavené Tropical View a/doska s king size posteľ, sprcha/WC, sušič vlasov, klimatizácia, 42-palcová satelitný TV, telefón, trezor, kávovar, minibar, žehlička, župan, papuče, a balkón. Izby sú umiestnené v hotelovej exkluzívnej len pre dospelých oblasti. Výhľad na bazén alebo Ocean View sú k dispozícii za príplatok.
Junior Suite Swim Up: Všetky izby sú vybavené tropické Viewund sú vybavené manželskou posteľou alebo dvoma lôžkami kráľovná, Rozkladacia pohovka, sprcha/WC, sušič vlasov, klimatizácia, 42-palcová satelitný TV, telefón, trezor, kávovar, minibar, župany, prezuvky a terasu s priamym prístupom k bazénu.

Pri rezervácii all-inclusive:
All inclusive: Všetky jedlá formou bufetu, cez deň a večer so stolovým vínom. A la carte podľa dostupnosti. Občerstvenie v bare na pláži od 10 do 18 hodín. Všetky miestne nealkoholické a alkoholické nápoje, ako je pivo a národné koktaily, v športovom bare 24 hodín, ako aj na diskotéke. 24 hodín izbová služba. Plážové ležadlá a osušky pri bazéne a na pláži
Nie všetko v cene: Francúzska à la carte reštaurácia (súčasťou UNIQUE), kozmetické procedúry, požičovňa áut a zmenáreň.

Oficiálne trieda: 5 Hviezdičky

Zábava: Pravidelné Program zábavy počas dňa sa športovými, hier a súťaží. Vo večerných hodinách pestrý zábavný program s muzikálov, koncertov, tanca a hier. Pre nočné sovy je diskotéka.

Šport v cene: V závislosti od dostupnosti: fitnes centrum, plážový volejbal, stolný tenis, fitnes centrum. Potom, čo každý šnorchlovanie. Denný športový program, vodný aerobik a aerobik.

Šport na charge: motorizované vodné športy, výlety loďou, bláznivý banán, potápanie (PADI potápačské školy na pláži), bowling hru, rovnako ako golf a jazda na koni v okolí.

Wellness: za poplatok: Kúpele Costa Baváro (kozmetické centrum, masáže, sauna, parný kúpeľ, vírivka).

Hotel servis: Wi-Fi v celom objekte hotela.
Za poplatok: lekárska služba a služba prania bielizne.

Kreditné karty: MasterCard, Visa, Amex.

Poznámky: Iba pre dospelých: Rezervovateľné od 18 rokov.
Ostatné izby je možné rezervovať pod kódmi hotelov PUJ033 a PUJ933.
Aby ste mohli využívať služby all-inclusive, musíte nosiť náramok. V prípade nízkej obsadenosti hotela môže vo výnimočných prípadoch dôjsť k obmedzeniu otvárania reštaurácií (okrem hlavnej reštaurácie). V reštauráciách sa vyžaduje vhodné oblečenie (bez plaviek, v reštauráciách à la carte dlhé nohavice a tričko).

Poznámka 2: V Dominikánskej republike sa umývadlá alebo dokonca vane/vírivky môžu otvorene integrovať do spoločnej obytnej časti hotelovej izby bez fyzickej separácie.
Katalóg "na dlhé vzdialenosti cestovať" Summer 2020 na strane 16.

Odkaz na sezónu: Pri pobyte medzi aprílom a decembrom môže dôjsť k nárastu morských tráv a rias v dôsledku vetra, teploty a prúdu. Najmä potom sa často zaznamenáva zvýšený výskyt hnedých rias v Karibiku. To sa týka pláže a mora. Manažment a miestne úrady sa samozrejme usilujú o čistenie dotknutých plážových oblastí v spolupráci s obcami. Na tento účel je však potrebné použitie vhodného zariadenia, z ktorého sa vytvorí mierny hluk pozadia.

Informácie o Corona pandémie: Upozorňujeme, že v záujme vlastnej bezpečnosti ďalekosiahlych opatrení na zníženie Corona pandemickým byť prijaté vo vašom hoteli a počas vašej dovolenky.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. ev. Chrániče povinné vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadna alebo obmedzená animácie, nie mini- Club-care, ...).
Tieto opatrenia sú najmä na svoje osobné ochranu.
Samozrejme, že všetky osvedčené pravidlá správania, ako napríklad hygieny rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a kašeľ/kýchanie etikety sú tiež pozorovať každý hosť musí cestovať.
Regulačné požiadavky môžu prípadne v krátkom čase, v závislosti na aktuálnom vývoji, werden.¯ prispôsobené pre jednotlivé hotely, rekreačné strediská alebo regiónyTento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
30.3. - 7.4.2021
7 nocí
1 475,00 €
1.4. - 9.4.2021
7 nocí
1 501,00 €
6.4. - 14.4.2021
7 nocí
1 434,00 €
13.4. - 21.4.2021
7 nocí
1 462,00 €
26.4. - 4.5.2021
7 nocí
1 575,00 €
Oficiálne hodnotenie: 5
Hodnotenia klientov: 4.3 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}