Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa

Rezidencia CASANOVA

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
pekná rezidencia je umiestnená v pokojnom prostredí, na miernom vŕšku, odkiaľ je krásny výhľad na okolie. Vhodné predovšetkým pre rodiny s deťmi. Veľmi žiadaná rezidencia, odporúčame včasnú rezerváciu.
Pláž

Pláž

piesočná s pozvoľným vstupom do mora, ohraničená skalami, plážový servis možno dokúpiť na mieste.
Čítať viac
Poloha

Poloha

pekná rezidencia je umiestnená v pokojnom prostredí, na miernom vŕšku, odkiaľ je krásny výhľad na okolie. Vhodné predovšetkým pre rodiny s deťmi. Veľmi žiadaná rezidencia, odporúčame včasnú rezerváciu.
Vzdialenosť od centra: Vieste 2 km.
Vzdialenosť od pláže: 400 m (z kopca).
Čítať viac
Vybavenie

Vybavenie

Postieľka: nie je k dispozícii, možno vziať vlastnú (do max. počtu osôb, nedá sa v B3, B4).
Vybavenie a služby: záhrada, Wi-Fi (zdarma), bazén so šmýkačkou, whirlpool, slnečná terasa, detský kútik, stolný tenis, stolný futbal, barbecue, viacúčelové ihrisko (tenis, minifutbal), práčka (za poplatok).
Parkovanie: 1 miesto/ apartmán.
Čítať viac
Ubytovanie

Ubytovanie

apartmány sú štandardne zariadené, vždy s vybaveným kuchynským kútom, SPR+WC, TV/SAT, klimatizácia (15/6-7/9), veranda. Niektoré apartmány s výhľadom na more (na vyžiadanie pri rezervácii, za príplatok).
B3: (20 m2 + 6 m2 veranda, max. 3 osoby)  (apartmány v prízemí vedľajšej budovy) spálňa s dvomi lôžkami, denná miestnosť s jedným lôžkom a kuchynským kútom, SPR+WC, TV/SAT, klimatizácia (25/6-27/8), veranda.
B4: (25 m2 + 6 m2 veranda, max. 4 osoby)  (apartmány v prízemí vedľajšej budovy) spálňa s dvomi lôžkami, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, SPR+WC, TV/SAT, klimatizácia (25/6-27/8), veranda. Niektoré apartmány s výhľadom na more (na vyžiadanie pri rezervácii, za príplatok).
C4/5:(40-45 m2 + 8 m2 veranda, max. 4 osoby)  spálňa s dvojlôžkom, menšia spálňa s dvomi lôžkami, denná miestnosť s kuchynským kútom, SPR+WC, TV/SAT, klimatizácia (25/6-27/8), veranda. Prístelka pre 5. osobu na vyžiadanie pri rezervácii, za príplatok. Niektoré apartmány s výhľadom na more (na vyžiadanie pri rezervácii, za príplatok).
C6:(45-50 m2 + 8 m2 veranda, max. 6 osôb)  spálňa s dvojlôžkom, menšia spálňa s dvomi lôžkami, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, 2x SPR+WC, TV/SAT, klimatizácia (25/6-27/8), veranda.
D6/8:(60-65 m2 + 8 m2 veranda, max. 8 osôb)  (na prízemí) dve spálne s dvojlôžkami, menšia spálňa s dvomi lôžkami, denná miestnosť s kuchynským kútom, 3x SPR+WC (vstup z každej spálne), TV/SAT, klimatizácia (25/6-27/8), veranda. Prístelka pre 7. a 8. osobu na vyžiadanie pri rezervácii, za príplatok.
Čítať viac

Poznámky

Zviera: povolené len malé, na vyžiadanie, 30 €/pobyt.