Detský klub Firáčik

Doprajte svojim deťom svet plný zábavy, hier a radosti. Pre šikovných malých Firáčikov sú pripravené darčeky. Naši skúsení animátori sa o všetko postarajú a Vy len oddychujte. Náš detský klub je zábava a dovolenka pri mori s celodenným programom pre deti. Naši animátori vtiahnu Vaše deti do zábavy v hoteli, s bohatou pounkou hier.

Deti sa zmenia na indiánov či pirátov hľadajúcich poklad. Vlastnoručne vyrobené masky predvedú na karnevale, zdokonalia sa v kuchárskom umení, budú modelovať, kresliť či maľovať na tvár alebo prírodný materiál. Môžu sa tešiť na športové hry, mini olympiádu alebo turnaje a naučia sa hrať petangue. Tí najlepší slovenskí animátori spestria športom a zábavou každý deň vašej dovolenky. Aktivity prispôsobujú schopnostiam, možnostiam a veku detí. Časy aktivít nájdete vypísané na určenom mieste v každom hoteli alebo sa opýtate svojho animátora detského klubu Firáčik. Zo širokej ponuky vyberáme: futbal, plážový volejbal, petangue, aquaerobic, vodné pólo, zumba či strečing. Využívame všetky dostupné možnosti športového relaxu, ktoré Váš vybraný hotel ponúka.

Vychutnajte si večerné animačné programy s ponukou slávnych muzikálov, komédií či skečov a skvelých tanečných vystúpení profesionálnych tanečníkov alebo hotelového animačného tímu. Nebudú chýbať ani vtipné súťaže a hry pre dospelých. A komu z dospelých bude ešte málo, zábava pokračuje na diskotéke.

Detský klub Firáčik nájdete v roku 2020 počas letných prázdninových mesiacov júl a august v týchto hoteloch:

Severný Cyprus - Crystal Rocks***, Concorde Luxury*****
Egejská Riviéra- Aquasis De Luxe Resort & Spa*****
Andalúzia - Zoraida Park & Garden Resort****Mediterraneo Bay & Resort****+
KrétaMare Monte****
Rodos - Lindos Princess Beach*****, Relax***+
Zakynthos - Montreal***, Arion Green Riviera****
Kefalónia - Cephalonia Palace****
Turecko - Ali Bey Club Manavgat*****, Kamelya K Club*****