Doprajte svojim deťom svet plný zábavy, hier a radosti. Pre šikovných malých Firáčikov sú pripravené darčeky. Naši skúsení animátori sa o všetko postarajú a Vy len oddychujte. Náš detský klub je zábava a dovolenka pri mori s celodenným programom pre deti. Naši animátori vtiahnu Vaše deti do zábavy v hoteli, s bohatou pounkou hier.

Deti sa zmenia na indiánov či pirátov hľadajúcich poklad. Vlastnoručne vyrobené masky predvedú na karnevale, zdokonalia sa v kuchárskom umení, budú modelovať, kresliť či maľovať na tvár alebo prírodný materiál. Môžu sa tešiť na športové hry, mini olympiádu alebo turnaje a naučia sa hrať petangue. Tí najlepší slovenskí animátori spestria športom a zábavou každý deň vašej dovolenky. Aktivity prispôsobujú schopnostiam, možnostiam a veku detí. Časy aktivít nájdete vypísané na určenom mieste v každom hoteli alebo sa opýtate svojho animátora detského klubu Firáčik. Zo širokej ponuky vyberáme: futbal, plážový volejbal, petangue, aquaerobic, vodné pólo, zumba či strečing. Využívame všetky dostupné možnosti športového relaxu, ktoré Váš vybraný hotel ponúka.

Vychutnajte si večerné animačné programy s ponukou slávnych muzikálov, komédií či skečov a skvelých tanečných vystúpení profesionálnych tanečníkov alebo hotelového animačného tímu. Nebudú chýbať ani vtipné súťaže a hry pre dospelých. A komu z dospelých bude ešte málo, zábava pokračuje na diskotéke.

Detský klub Firáčik nájdete v roku 2017 počas letných prázdninových mesiacov júl a august v týchto hoteloch:

Menorka - Vacances Menorca Resort****, Aparthotel Siesta Playa****
Malorka - Globales Samoa****
Andalúzia - Zoraida Park & Garden Resort****
Sardínia - Palmasera Village****, Marina Club Orosei*****Marina Beach Orosei*****
Kalábria - Borgo di Fiuzzi****
Kréta - Aquila Rithymna Beach*****, Mare Monte****
Rodos - Lindos Princess Beach*****, Relax***+
Zakynthos - Montreal***
Turecko - Meryan*****Ali Bey Club Manavgat*****

konečná cena konečná cena 575 € / osoba

Ali Bey Club Manavgat

TureckoTurecká riviéra

konečná cena konečná cena 399 € / osoba

Meryan

TureckoTurecká riviéra

konečná cena konečná cena 499 € / osoba

Palmasera Village Resort

TalianskoSardínia

konečná cena konečná cena 659 € / osoba

Lindos Princess Beach

GréckoRhodos

Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu