Popis hotela
Termíny a ceny

Londýn - letecké víkendy

25.10. - 28.10. Vybrať iný termín
-8%
551 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
  • doprava letecky doprava letecky
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
25.10. - 28.10.2019
3 noci
25.10. - 28.10.2019
3 noci
10.4. - 13.4.2020
3 noci
10.4. - 13.4.2020
3 noci
7.5. - 10.5.2020
3 noci

Program zájazdu

1. deň:
odlet z Prahy do Londýna. Po prílete transfer do hotela a ubytovanie. V závislosti na letovom poriadku krátka prechádzka podvečerným centrom hlavného mesta Británie v oblasti Trafalgar Square, Piccadilly Circus a Soho. Nocľah.
2. deň:
raňajky. Prejazd metrom alebo vlakom do centra bankovníctva k Anglickej banke a Kráľovskej burze. Odtiaľ prechádzkou k pevnosti Tower of London, kde sú vystavené anglické korunovačné klenoty. Prechádzka po moste Tower Bridge a potom prejazd double deckrom do malebnej štvrti Greenwich s Kráľovským observatóriom a nultým poludníkom. Cesta späť štvrtou Docklands vlakom DLR, ktorý má bezobslužný systém riadený počítačom. Nocľah.
3. deň:
raňajky. Prehliadka majestátnej katedrály St. Paul, ktorá sa nachádza v štvrti, kde sa snúbi prehistória s modernou - the City. Prejazd do štvrte Westminster,  kde sa pokocháte pohľadom na budovu Parlamentu so slávnym Big Benom, prechádzka vládnou štvrťou Whitehall, kde možno nahliadnuť cez mreže do Downing Street, kde je sídlo britskej premiérky. Na záver dňa možnosť navštíviť obrie koleso - Londýnske oko. Nocľah.
4. deň:
raňajky. Prejazd k Buckinghamskému palácu, ktorý je sídlom kráľovnej Alžbety II. V prípade pekného počasia je tu možné vidieť striedanie stráží. Prechádzka parkom sv. Jakuba a zakončenie programu na Trafalgar Square. V závislosti na letovom poriadku, možnosť individuálneho voľna do odjazdu na letisko vyplniť návštevou niekoľkých múzeí, napr. Britského múzea, Národnej galérie a múzea voskových figurín Madame Tussaud's, alebo nakúpiť na jednej z najrušnejších tried Londýna, Oxford Street s obchodmi najznámejších značiek. Transfer na letisko, odlet do Prahy.

Zmena programu vyhradená.
Minimálny počet účastníkov

Minimálny počet účastníkov

20
Čítať viac
Doprava

Doprava

letecky z Prahy
Čítať viac
Stravovanie

Stravovanie

raňajky
Čítať viac
Služby za poplatok

Služby za poplatok

batožina k odbaveniu podľa leteckej spoločnosti (od cca 65 EUR)
Čítať viac

Poznámky

cena nezahŕňa vstupy cca 110 GBP • lístky na MHD cca 40 GBP.
Hodnotenia klientov: 5.2 / 6