Popis hotela
Termíny a ceny

Borneo - Jáva - Bali

14.09. - 26.09. Vybrať iný termín
-8%
2 722 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Prvé voľné termíny mojej dovolenky

Program zájazdu

 1. deň: odlet z Prahy s medzipristátím do Jakarty.
 2. deň: prílet do Jakarty,transfer do hotela a ubytovanie.
 3. deň: raňajky, transfer na letisko a prelet miestnym letom do Pangkalan Bun na Borneo.Nasleduje transfer do prístavu k rieke Kumaia nalodenie na loď. Plavba loďou do Národného parku, kde žijú orangutany. Obed a večera na lodi, nocľah na lodi.
 4. deň: raňajky, návšteva centra Cam Leakey Orangutan, ktoré bolo založené v roku 1971 a venuje sa výskumu a záchrane primátov, vrátane orangutanov. Návšteva rehabilitačného centra pre orangutany. Krátky trekking do pralesa, kde môžete pozorovať gibony, makaky a exotické vtáctvo. Obed na lodi. Popoludní kŕmenie opíc v rezervácii. Večera a nocľah na lodi.
 5. deň: po raňajkách opustíme loď, transfer na letisko a prelet do Semarang, prejazd do Yogyakarty. Návšteva a prehliadka chrámového komplexu Borobudur,najväčšej budhistickej svätyne na svete, ktorá bola postavená v 8. storočí. V chráme nájdete viac ako 504 sôch Buddhy a viac ako 1300 nákresov z jeho života. Nocľah v Yogyakarte.
 6. deň: raňajky, prechádzka po starom meste, prehliadka Sultánskeho paláca, chrámu Kota Gede a hinduistickej svätyne Prambanan Temple, ktorá bola postavená v 5.-9. storočí. Nocľah.
 7. deň: raňajky, transfer na letisko a prelet na Bali,transfer do mestečka Ubudvo vnútrozemí, ubytovnie. Podľa času individuálny program, nocľah v Ubude.
 8. deň: raňajky, voľný program v Ubude alebo fakultatívne trekking po ryžových poliach a okolí Ubudu alebo možnosť výletu do slonej rezervácie. Nenechajte si ujsť návštevu miestneho trhu, opičieho chrámu a kráľovského paláca. Nocľah v Ubude.
 9. deň: raňajky, návšteva chrámu Tirta Tempul,prehliadka ryžových terás Tegalalanga ďalej pokračovanie smerom k Kintamani, výhľad na vulkán Batur a jazero. prejazd do Loviny, ubytovanie v hoteli a nocľah.
 10. deň: skoro ráno výjazd na móre, pozorovanie delfínov, návrat do hotela na raňajky. Popoludní návšteva Budhistického chrámu a horúcich prameňov. Nocľah v Lovine.
 11. deň: raňajky, odjazd z Loviny smerom na juh. Cestou zastávka pri vodopáde Gitgit, ďalej ovocný trh, jazero Bedugul. Deň zakončíme návštevou chrámu Tanah Lot, kde môžete pozorovať nádherný západ slanka. Prejazd na juh do letoviska Kuta, ubytovnie v hoteli.
 12. deň: raňajky, individuálny program, relax na pláži, nákupy alebo možnosť fakultatívnych výletov. Nocľah.
 13. deň: raňajky, individuálny program, relax na pláži, nákupy alebo možnosť fakultatívnych výletov. Nocľah.
 14. deň: raňajky, podľa letových časov transfer na letisko a odlet späť do Európy.
 15. deň: prílet do Prahy.

 

Doprava

Doprava

letecky z Prahy

Čítať viac
Hodnotenia klientov: 4.9 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}