Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa

Hotel Iberostar Rose Hall Beach
* * * * *

17.09. - 17.09. Vybrať iný termín
0 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
WLAN INCLUDED ... PANORAMIC BAY WITH WHIRLPOOL ... VODNÝ SPORTS ...

Poloha: Nachádza sa priamo na jemnej piesočnatej súkromnej pláži. Prevodná doba z letiska Montego Bay je cca. 20 minút.

Vybavenie: Hotel je súčasťou prestížnej hotelovej skupiny Iberostar a má 366 izieb, lobby s recepciou, Wi-Fi (vrátane), bufetová reštaurácia, 3 špeciálne reštaurácie (Cajun, japonská a steakhouse) a niekoľko barov. V dobre udržiavanej záhrade sa nachádza panoramatický bazén s vírivkou a barom pri bazéne. Plážové lehátka, slnečníky a plážové uteráky sú súčasťou bazénu a na pláži.

Ubytovanie: Dvojlôžkové izby (A1-3A) majú kávovar, minibar (dopĺňanie každý druhýdeň), klimatizácia, stropný ventilátor, trezor, káblová televízia, budík s Wi-Fi , Sušič vlasov a balkón alebo terasa s výhľadom do záhrady.Prípadne s výhľadom na bazén (A1-3H), výhľad na more (A1-3B) alebo blízko pláže s výhľadom na more (A1-3E) k dispozícii.Izby Superior (A1-3F) majú minibar (dennedoplnenie), prístup k SPA Sensations (len pre dospelých), na privilegovanom mieste pri bazéne a na pláži, inak s možnosťou rezervácie ako A2A.Prípadne s výhľadom na more (A1-3D).Jadrové juniorské suity (A1-3C) sú priestrannejšie, župany, inak s možnosťou rezervácie ako A2E.Rodinné izby (A4-5J) majú rozklad.Spálňa, inak A2A.Ostatné typy izieb.Rezervačný systém.

Jedlo a pitie: All Inclusive.

All Inclusive: Všetky jedlá v bufetovej forme, večera aj v reštauráciách a la carte (obmedzená použiteľnosť: na 7-9 nocí = 3 rezervácie, 10-13 nocí = 4 rezervácie, 14 nocí = 5 rezervácií, ), Občerstvenie, miestne a vybrané medzinárodné alkoholické a nealkoholické nápoje do 15:00. Izbová služba (od 11:00 do 23:00).

Zábava: denná zábava, večerné akcie, diskotéka (od 18 rokov).

Šport/Aktivity: Inkluzívne: aerobik, plážový futbal, gymnastika, stolný tenis, volejbal, vodné pólo, plavba na katamarane, jazda na kajaku, šnorchlovanie a windsurfing. Za poplatok: potápanie (PADI) a motorizované vodné športy prostredníctvom miestnych poskytovateľov.

Wellness: Zahrnuté: Kúpele (od 18 rokov) so saunou a vírivkou (za A1-3A za poplatok). Opp. Masáže v kúpeľoch.

Rodina: Mini klub (4-12 rokov).

Informácie: Platobné karty: American Express, Mastercard, Visa; Kategória krajiny: 5 hviezdičiek; Jazyk služby: angličtina.

Výhoda úspor: Až 20% zľava vopred zvieraťa v určitých termínoch nájdete v samostatnej cenovej časti.

Informácie o cene: Nasledujúce informácie sú platné pre letnú sezónu 2019:
Medové týždne navyše: Novomanželia dostanú fľašu šumivého vína, ovocný kôš a darček až 6 mesiacov po svadobnom obede. Služby Star Prestige: šumivé víno a ovocný tanier pri príchode, produkty starostlivosti o telo a telo, Smart TV s programom zábavy, prémiové červené a biele víno (každá po 2 fľašiach po 0,75 l), vynikajúce občerstvenie, večerné rozťahovanie, súkromná registrácia a check-out - v salóniku člena s recepčnou službou, vynikajúcimi destilátmi, značkovou kávou a džúsovým barom a spoločenskými podujatiami a ochutnávkou vína.Tiež preferovaná rezervácia v reštaurácii a la carte, prémiové víno v reštaurácii a la carte, 1x 30-minútová švédská masáž za dospelú osobu/pobyt na minimálny pobyt 5 nocí.V plážovom klube: Súkromná pláž s posteľami a ležadlami v Bali, prémiový hudobný systém, vybraný playlist, jedálenské podujatia, kvalitné osušky a komorník.
Minimálna dĺžka pobytu: 3 noci

Dvojlôžková izba Star Prestige (A1-3L), vybavená ako A2A, s nasledujúcimi službami služby Star Prestige: šumivé víno a ovocná doska pri príchode, kúpele a výrobky pre starostlivosť o telo, Smart TV so zábavným programom, prémiové červené a biele víno à 0.75 l), vynikajúce občerstvenie, večerné oddychové služby, súkromné ​​odhlásenie a odhlásenie v salóniku člena s recepciou, vynikajúcim nápojom, značkovým kávovým a džúsovým barom, spoločenskými akciami a ochutnávkou vín.Tiež preferovaná rezervácia v reštaurácii a la carte, prémiové víno v reštaurácii a la carte, 1x 30-minútová švédská masáž za dospelú osobu/pobyt na minimálny pobyt 5 nocí.V plážovom klube: Súkromná pláž s posteľami a ležadlami v Bali, prémiový hudobný systém, vybraný playlist, jedálenské podujatia, kvalitné osušky a komorník.

Sunny Heart Nominee 2018
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
16.11. - 26.11.2019
9 nocí
1 665,00 €
27.11. - 5.12.2019
7 nocí
1 648,00 €
8.1. - 16.1.2020
7 nocí
1 695,00 €
11.1. - 19.1.2020
7 nocí
1 624,00 €
15.1. - 23.1.2020
7 nocí
1 685,00 €
Oficiálne hodnotenie: 5
Hodnotenia klientov: 5.3 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}