Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa
Fakultatívne výlety

The Standard Huruvalhi
* * * * *

27.05. - 04.06. Vybrať iný termín
2 404 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Umiestnenie: Carpe Diem Beach Resort & Spa má jedinečnú polohu, kde Raa a Baa Atoll na ostrove Huruvalhi stretávajú, obklopené bielym pieskom a veľkou lagúnou. Tento ostrov je 400 metrov dlhý a 150 metrov široký. Ak prídete po 15:30 a odchod pred 9 hodín prevodu (25 min 25 min. Ďalej. Tým člnom) sa vykonáva domácim letu. Mimo tieto hodiny je prenos hydroplánom trvá (asi 35 minút).

Vybavenie: Tento luxusný rezort sa skladá z celkom 115 víl na vidieku a nad vodou. K vybaveniu patrí lobby s recepciou a malý butik. Pre vašu fyzickú pohodu, Hautrestaurant s živými varnými stanicami a štyrmi ďalšími à la carte reštauráciami s rôznymi pochúťkami z celého sveta, ako aj barom a kaviarňou. Na pláži sú k dispozícii plážové ležadlá, osušky a slnečníky.

Rezervovať si zariadenia:
Vila Lagoon Beach Pool: Moderne zariadené vily (137 m²) majú polootvorenú kúpeľňu so sprchou/WC, samostatnú vaňu, dva umývadlá, sušič vlasov, župany/papuče, klimatizáciu, stropný ventilátor, telefón, TV s plochou obrazovkou, trezor (za poplatok) , Minibar (za poplatok), Kávovar, zariadená slnečná terasa, súkromný bazén s výhľadom na lagúnu.
Vila Ocean Beach Pool: Vily s rovnakým vybavením a veľkosťou ako Villa Lagoon Beach Pool majú výhľad na oceán.
Vila Lagoon Water Pool: Vily Villas Lagoon Water Pool (110 m²) postavené na chodbách s rovnakým vybavením ako vily Lagoon Beach Pool ponúkajú aj terasu s priamym prístupom na more a výhľadom na lagúnu.
Vila Ocean Water Pool: vily s rovnakým vybavením a veľkosťou ako Villa Lagoon Water Pool sú vzdialené len pár metrov od domového útesu.

Pri rezervácii all-inclusive:
All Inclusive: Raňajky, obedy a večere formou bufetu v hlavnej reštaurácii. Vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje v skle. Pivo, liehoviny, nealkoholické nápoje, voda, káva a čaj (bez koktailov) v reštaurácii Acropora (počas jedla) a bary Anthias od 10-24 hodín.
Nie je zahrnutý v All Inclusive: prémiový alkohol, izbová služba a doplnenie minibaru.

Krajina Kategória: V tejto krajine neexistuje oficiálna klasifikácia hotela

Zábava: Denná večerná zábava.

Športové vybavenie: posilňovňa, volejbal, tenis, vybavenie na šnorchlovanie.

Šport za poplatok: potápačská škola PADI, motorizované vodné športy, kajak zo skleneného dna.

Detský program: Mini klub "Šarkys Detský klub" (od 2 rokov), nafukovací vodný park (82 m²).
Služby stráženia detí pre deti od 2 rokov (za poplatok).

Wellness: procedúry a masáže za poplatok.

Hotelové služby: Wi-Fi pripojenie je dostupné v celom objekte zdarma. Miestny lekár na ostrove (za poplatok).

Poznámky:
**********
Predtým Carpe Diem Beach Resort & Spa
**********
Ak prídete po 15:30, alebo odchádzajúcich pred 9:00 domáci letu tak dostáva žltú kartu. Mimo týchto hodín transfer hydroplánom sa koná.
**********
Na Maledivách má väčšina izieb jednu alebo dve kráľovské/kráľovské lôžka. Pri obsadení 2 dospelých 1 alebo 2 deti je k dispozícii len 1 alebo 2 veľké postele. Preto sa môže stať, že u 2 dospelých 1 alebo 2 deti v miestnosti musí dieťa spať v posteli rodičov. Všetky prevody, ako aj väčšina transferov lodí (v závislosti od polohy ostrova) sa vykonávajú iba počas dňa. Preto môže prísť do strednej noci v Male (blízko letiska).

Limit batožiny pre hydroplány je 20 kg 5 kg príručnej batožiny na osobu. Nadbytočná batožina je splatná na mieste (približne 5 USD za kilogram). Nadbytočná batožina sa zvyčajne dodávajú loďou.

Na Maledivách môžu byť otvorene integrované umývadlá alebo dokonca vane/vírivky bez fyzického oddelenia v spoločnom obytnom priestore hotelovej izby.

Poznámka 2: Ostrov Huruvalhi
Raa
Maldivská republika
E-mail:
Tel: (960) 658 5555
Fax: (960) 330 6747Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
27.5. - 4.6.2020
7 nocí
2 404,00 €
28.5. - 5.6.2020
7 nocí
2 404,00 €
29.5. - 6.6.2020
7 nocí
2 407,00 €
30.5. - 7.6.2020
7 nocí
2 432,00 €
31.5. - 8.6.2020
7 nocí
2 404,00 €
Oficiálne hodnotenie: 5
Hodnotenia klientov: 6 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}