Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa

Hotel Albatros Palace
* * * * *

25.04. - 02.05.
Vybrať iný termín
Konečná cena za os.
705 €
Žiadne skryté poplatky
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
25.4. - 2.5.2019
7 nocí
28.4. - 5.5.2019
7 nocí
2.5. - 9.5.2019
7 nocí
3.5. - 11.5.2019
7 nocí
ALL INCLUSIVE

Poloha: priamo na hotelovej piesočnatej pláži s vlastným útesom. Do centra Hurghady cca. 15 km. Čas prepravy z letiska Hurghda cca. 10 až 50 minút.

Vybavenie: 621 izieb tohto rozľahlého letoviska orientálneho štýlu sa rozprestiera cez hlavnú budovu a niekoľko prístavov. Rezort ponúka lobby s recepciou a lobby barom, Wi-Fi vo verejných priestoroch (vrátane), 6 tematických reštaurácií (čínske, nemecké, talianske, marocké, mexické a stredomorské), kaviareň a obchody. Vo vonkajšom priestranstve s dlaňami je veľkoryso navrhnutý sladkovodný bazén s integrovanou vírivkou, slnečnými terasami a barom pri bazéne. Plážový bar na pláži. Plážové stoličky, osušky, vankúše a dáždniky sú súčasťou bazénu a pláže.

Ubytovanie: Štýlové a komfortne zariadené dvojlôžkové izby (A1-3B) majú mini chladničku, klimatizáciu/kúrenie, trezor, satelitnú TV s plochou obrazovkou, telefón, kúpeľňu so sprchou, WC, sušič na vlasy, balkón alebo terasu. Prípadne aj s výhľadom na more (A1-3C) a úsporným miestom (A2-3S) bez záhrady, bazéna alebo výhľadu na more, inak rovnaké vybavenie ako A2B.

Jedlo a pitie: All Inclusive.

All Inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 do 24:00. Ranná raňajková raňajky od 5:00 do 7:00. Neskoré raňajkové raňajky od 10.00 do 11.00 hod. Občerstvenie, palačinky a zmrzlina (o hodinu).

Zábava: Denné a večerné zábava, diskotéka.

Šport/Aktivity: Zahrnuté: Plážový volejbal, telocvičňa, minigolf (v susednom hoteli Beach Albatros Resort), tenis (osvetlené ihrisko a raketa v susednom hoteli Beach Albatros Resort za poplatok), stolný tenis. Za poplatok: biliard. Rôzne vodné športy a potápačská škola na miestnych poskytovateľov.

Wellness: za poplatok: veľké kúpele s rôznymi procedúrami a masážami. Kaderník.

Rodiny: Samostatný detský bazén s malým aquaparkom, miniklub (4 až 12 rokov), detské ihrisko.

Informácie: Platobné karty: Mastercard, VISA; Kategória krajiny: 5 hviezdičiek; Servisné jazyky: nemčina, angličtina. Doktor je k dispozícii v hoteli.

Rezervácia: Súkromný transfer do hotela (38738A).

PODPIS COMFORT

Vždy v cene:
• Rezervácia miesta pre charterový let so Condor a SunExpress • Voucher leteckej služby vo výške 10 € • FlexOption • Železnica a lietať 2. trieda • Kvalitný sprievodca
K dostaniu à la carte:
• trieda Condor Premium • súkromný prevod

Vaša výhoda: 25% včasný bonus na vtáctvo, ako aj ďalšie cenové výhody v určitých termínoch nájdete v samostatnej cenovej časti.

Thomas Cook navyše: Comfort Služby v cene
  • Prevod a vstup do výstavy "Alf Leila Wa Leila" -Show (1x p.P./Aufenthalt)
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Oficiálne hodnotenie: 4,5

Hodnotenia klientov

Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR