Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa
04.11. - 11.11. Vybrať iný termín
740 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Miesto:
Tento exkluzívny hotel sa nachádza v centre Florencie. Nachádza sa vedľa impozantných obchodných ulíc s extravagantnými butikmi, reštauráciami a obchodmi. Pripojenie k sieti verejnej dopravy sa dá dosiahnuť v cca. 2 km vzdialenosť.

Vlastnosti:
Klimatizovaný hotel ponúka 10 jednolôžkových izieb, 94 dvojlôžkových izieb a 4 junior suity. Recepcia je otvorená 24 hodín. Výťah vedie na väčšinu poschodí. K dispozícii sú rôzne vybavenie a služby - trezor, izbová služba, práčovňa a konferenčná miestnosť. Hostia majú prístup na internet prostredníctvom WiFi vo verejných priestoroch. Pre parkovanie vozidla je k dispozícii garáž a parkovisko.

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa - klimatizácia a kúrenie tiež poskytujú správne vnútorné prostredie. Izby s kobercom majú manželskú posteľ alebo posteľ typu "king". Samostatné spálne sú ďalším rezervovateľným zariadením. K dispozícii je tiež trezor, minibar a písací stôl. K dispozícii je tiež chladnička a mini-chladnička. Najlepším dovolenkovým komfortom je prístup na internet, telefón, TV a WiFi (zdarma). Sprcha a kúpeľ sú súčasťou interiéru kúpeľne. K dispozícii je tiež sušič vlasov.

Stravovanie:
K dispozícii sú rôzne možnosti stravovania, ako napríklad jedáleň, raňajková miestnosť a bar. V nefajčiarskej, klimatizovanej reštaurácii čakajú rôzne špeciality. Možnosť rezervácie cez noc vrátane raňajok. Na raňajky si hostia môžu vychutnať bohatý bufet. Na obed a večeru si môžete vybrať rôzne jedlá à la carte.

Kreditné karty:
Nasledujúce kreditné karty sú akceptované v ubytovacom zariadení: American Express, Visa, Diners Club, JCB a MasterCard.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
4.11. - 11.11.2019
7 nocí
6.11. - 13.11.2019
7 nocí
7.11. - 14.11.2019
7 nocí
8.11. - 15.11.2019
7 nocí
9.11. - 16.11.2019
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 4.7 / 6