Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa
07.12. - 21.12. Vybrať iný termín
687 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Miesto:
Beach Hotel sa nachádza v meste Albufeira, cca. 300 m od verejnej piesočnatej pláže "Dos Pescadores". To je prístupný po ceste. K dispozícii sú Ďalšími možnosťami zábavy. Najbližšie zábavné zariadenia môže byť dosiahnutá počas niekoľkých málo krokoch. V blízkosti sa nachádza aj supermarket a niekoľko obchodov sú k dispozícii. Medzi iné zaujímavé miesto je Marina De Vilamoura (asi 11 km). Do centra mesta je v dochádzkové vzdialenosti. Najbližšie mesto sa nachádza asi Armacao de Pera. 15 km ďaleko. Letisko: cca LIS. 254 km, FAO cca. 50 km.

vybavenie:
Hotel má 44 izieb. Interiér zahŕňa lobby, 24-hodinovú recepciu, trezor (za poplatok) a kiosk, rovnako ako prístup na internet (za poplatok vo verejných priestoroch) a WiFi (vo verejných priestoroch). Snack bar ponúka ďalšie malé jedlá. K bazénu patrí bazén, ako aj samostatný detský bazén a terasa na opaľovanie (sezónne). Hostia môžu využiť slnečníky a lehátka pri bazéne. Na pláži sú vydané za poplatok.

Ubytovanie (podľa sezóny):
Štúdiá (asi 50 metrov štvorcových): majú vaňu alebo sprchu/WC, kombinovanú obývačku/spálňu, satelitnú televíziu, telefón, trezor, posedenie, kuchynský kút a balkón alebo terasu.

Zariadenia (asi 70 metrov štvorcových): S rovnakým vybavením ako štúdiá, majú aj samostatnú spálňu.

Junior suite (cca 50m2): majú vaňu alebo sprchu/WC, kombinovanú obývačku/spálňu, satelitnú televíziu, telefón, trezor, posedenie, kuchynský kút a balkón alebo terasu.

Upozorňujeme, že pri príchode musí byť zaplatená záloha vo výške 150 eur v hotovosti a na osobu.

Stravovanie (v závislosti od sezóny):
Bez jedla alebo s raňajkami

Raňajky sú čiastočne podávané formou bufetu, čiastočne podávané à la carte.

Deti (v závislosti od sezóny):
- samostatný detský bazén pri bazéne
- vysoké stoličky a stráženie detí (za poplatok)

Šport/Zábava K dispozícii (podľa sezóny):
- v prípade potreby za poplatok: požičovňa bicyklov
- miestne športové organizácie ponúkajú tieto športy alebo zariadenia (za poplatok, ak je to vhodné): vodné športy, golfové ihrisko

Ostatné:
- Akceptované spôsoby platby: American Express, Diners Club, Euro/Master Card
- práčovňa (za poplatok)
 - domácnosť
 - parkovanie

Kategória Krajina:
3 hviezdičky

Všeobecné informácie:


Poznámka:
Podľa nášho názoru hotelový komplex nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou.

Poznámka:
Aktuálne informácie o cestovaní, bezpečnosti a lekárstve pre občanov EÚ získate na základe našich predzmluvných informačných povinností pred rezerváciou alebo
poskytnutá vašou cestovnou kanceláriou. Na internetových portáloch sa tieto informácie zobrazia pred rezerváciou.

Poznámka:
Informujte sa, prosím, o predpisoch o batožine, stravovaní a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:
Ak máte rezervovaný let, propagácia sa uskutoční v triede Economy.

Transfer Poznámka:
Upozorňujeme, že v prípade špeciálnej a športovej batožiny môžu vzniknúť náklady na prepravu.

Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na povinných zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napríklad peších ulíc) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu "dver-to-door". V takom prípade vás vodiči odpojí na najbližšom mieste vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.
Žiadame Vás, aby ste informovali Vašu prepravnú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, ak by počas Vášho príchodu došlo k oneskoreniu letu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovanie, vonkajšie priestory a aktivity od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Môže byť obmedzená alebo nedostupná v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré vonkajšie priestory, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť počas tohto obdobia zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo zrušené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízny program nie sú nutne ponúkané v nemeckom jazyku, pokiaľ nie je v našom popisu hotela uvedené inak.

Poznámka:
Upozorňujeme, že najmenej jeden účastník musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Dávajte pozor na otváracie hodiny recepcie. Ak očakávate, že prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte prosím hotel pred príchodom.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali výlet bez prepravy a dorazili po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte hotelového ubytovateľa pred príchodom, aby vám bola udelená rezervovaná služba.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Nakoniec sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Ak je to nutné, Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že hotelové izby v deň príchodu iba od cca. K dispozícii je 14 hodín. Ak prídete pred 3:59 ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.

Poznámka:


Upozorňujeme, že v niektorých mestách sa účtuje miestna turistická daň. Výška ubytovacej dane závisí od počtu hviezdičiek rezervovaného hotela a dĺžky pobytu. Tento poplatok nie je zahrnutý v cene zájazdu a musí ho zaplatiť hosť priamo v hoteli.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
14.12. - 28.12.2019
14 nocí
14.12. - 21.12.2019
7 nocí
18.12. - 28.12.2019
10 nocí
18.12. - 25.12.2019
7 nocí
21.12. - 28.12.2019
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 3
Hodnotenia klientov: 3.4 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}