Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa

Finca El Estanco Viejo
* * * * *

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Poloha: Skupina domov El Estanco Viejo je ako na tróne (výška 800 m) obklopená Barrancom a má očarujúce výhľady na pobrežie, na susedné ostrovy La Gomera La Palma, pohľad na Teide, na vrchol Adeje/na rozsiahlych zelených zónach životného prostredia.V okolí domu nájdete pôvodné rastliny a ovocné stromy.Ďalšia obec vo výške 300 m sa nazýva Taucho patriaca do obce Adeje.K dispozícii sú rôzne bary, reštaurácia s obchodmi pre najdôležitejšie veci a ďalší supermarket vzdialený 3 km.Na pobreží je 10 až 15 km, kde nájdete menšie zátoky.Playa de las Américas je vzdialená 15 km a letisko Reina Sofia je vzdialené 25 km.

Zariadenia: Skupina domov El Estanco Viejo je ako na tróne (nadmorská výška 800 m) obklopená barrancom a má očarujúce výhľady na pobrežie, na susedné ostrovy La Gomera La Palma, pohľad na Teide, na vrchol Adeje/na rozsiahlych zelených zónach životného prostredia.V okolí domu nájdete pôvodné rastliny a ovocné stromy.Najbližšia dedina v 300 m sa nazýva Taucho patriaca do obce Adeje.K dispozícii sú rôzne bary, reštaurácia s obchodmi pre najdôležitejšie veci a ďalší supermarket vzdialený 3 km.Na pobreží je 10 až 15 km, kde nájdete menšie zátoky.Playa de las Américas je vzdialená 15 km a letisko Reina Sofia je vzdialené 25 km.

Rezervovať si zariadenia:
Casa el Pino (F2): Dom (80m ²) pozostáva z dvoch komfortne zariadených izieb, z ktorých každá má dve samostatné lôžka. Každá spálňa má vlastnú sprchu/WC a umývadlo. Kuchyňa so stolom a stoličkami je plne vybavená elektrickým sporákom, chladničkou, kávovarom, toasterom, mikrovlnnou rúrou, odšťavovačom a miešačkou. Vonku je zariadená terasa so stolom, stoličkami a ležadlami. Prostredníctvom vonkajšej plochy sa dostanete do veľkej obývacej izby, ktorá bola následne pestovaná. K dispozícii je priestor s 2 gaučmi, stolom a čítacím kútom. Wi-Fi zadarmo. Dom má dva chladiče pre chladnejšie dni. (Obsadenosť: dospelí do 4 rokov)
Casa el Poleo (F22): Tento dom (asi 85 m²) má dve spálne s oddelenými lôžkami a spoločnou kúpeľňou so sprchou/WC a umývadlom. Kuchyňa je identická s Casa El Pino. K dispozícii je salón s trojmiestnym gaučom a konferenčným stolíkom. Vonku je tiež zariadená terasa. Wi-Fi zadarmo. Dom má dva chladiče pre chladnejšie dni.
Malý samostatný dom s útulným posedením slúži ako gril pre obidva domy. Okrem toho je spoločný bazén (9x4 m) pre oba domy s terasou a lehátkami. (Obsadenosť: dospelí do 4 rokov)

K dostaniu Jedlo: Iba izba: bez stravy

Kategória Krajina: Finca

Ako sa tam dostať: Z letiska prejdite na diaľnicu priamo smerom na Los Cristianos.Po cca. 20 km je Playa de las Américas, kde sa diaľnica vo výške Fañabé stáva dvojpruhovou štátnou cestou (čoskoro ju rozšíri diaľnica).Pokračujte na križovatke (kruhové objazdy), prejdite ich a pokračujte smerom k Guia de Isora.Sledujte túto ulicu cca. 2 km sa dostanete do dediny Los Menores.Na pravej strane je cesta, TF-583, strmý až na miesto Taucho.Sledujte túto ulicu, kým sa nedostanete do centra, na pravej strane je reštaurácia Taucho, cca. po 6,8 km venujte pozornosť míľnikom na ceste.Po reštaurácii odbočte na 1. možnú ulicu vľavo a potom na ďalšiu ulicu vpravo (Calle El Pedregal).Po 1.Dom, ktorý sa nachádza na ostrove vľavo, potom ihneď opäť otočte doľava v malej dláždenej ceste. Po tejto ceste prídete priamo do rekreačného domu Estanco Viejo, ktorý je jednotlivo na vysokej plošine.
Po príchode na letisko prejdite priamo na vašu finku, pretože tam na vás čaká majiteľ.

Hotelový servis: zahrnuté počiatočné a záverečné upratovanie. Zmena posteľnej bielizne raz týždenne a zmena uteráka dvakrát týždenne.

Poznámky: ***
SLR hodnotenie 3 slnečné kvôli individuálnej dovolenke charakter.
***
Ceny zahŕňajú prenájom áut z/na letisko (VW Polo alebo podobné podmienky autopožičovne nižšie) a pri rezervácii kódovania TFS636O bez autopožičovne a bez prevodu nám prosím oznámte čas príchodu týkajúci sa zberu kľúčov.
***
Dôležité: Pri príchode na letisko Tenerife South, prosím kontaktujte náš sprievodcu priamo (príletová hala č. 17).
***
Trasy sú k dispozícii na mieste na letisku prostredníctvom nášho sprievodcu alebo prostredníctvom našej rezervácie.
***
Ďalšia poznámka: Finca hostia vykonávajú svoju dovolenku individuálne a sú často na cestách. Preto sa nevykonávajú pravidelné pracovné hodiny turistických sprievodcov. Skôr má každý cestujúci príležitosť na telefonické stretnutie v prípade potreby. Kategorizácia finca je len hrubým sprievodcom, pretože zariadenie je individuálne a nemá služby hotela!Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 3