Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Hotel Grand Hotel Bonanno
* * * * *

29.11. - 06.12. Vybrať iný termín
465 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Miesto:
Tento hotel sa nachádza v centre mesta Pisa, v blízkosti historického centra mesta a univerzity, len pár metrov od šikmej veže v Pise a nádherného námestia Duomo na námestí Piazza dei Miracoli.Je to ideálne miesto pre turistov a obchodných cestujúcich kvôli dobrým dopravným podmienkam.V bezprostrednej blízkosti hotela nájdete množstvo obchodov, reštaurácií a rôznych barov.Pobrežie Tirrenia a Marina di Pisa sú cca. 15 km a pobrežie Versilia je cca. 20 km od budovy hotela.Väčšie mestá Toskánska sú tiež neďaleko hotela, Livorno a Lucca sú cca. 20 km a Florencia je cca. Vo vzdialenosti 75 km.Nachádza sa len pár kilometrov od prírodného parku San Rossore a San Giuliano Terme.Hotel je tiež ľahko dostupný autom alebo inými dopravnými prostriedkami.Železničná stanica a najbližšia autobusová zastávka sú vzdialené cca. 10 minút autom.Letisko Galileo Galilei je vzdialené cca. 4 km.

Vlastnosti:
Hostia môžu relaxovať v 6 junior suitách a je tu 16 jednolôžkových a 67 dvojlôžkových izieb. K dispozícii sú výťahy do väčšiny poschodí. K rôznym zariadeniam a službám patrí hotelový trezor, zmenáreň, TV miestnosť, izbová služba a konferenčná miestnosť. Vo verejných priestoroch môžete využívať Wi-Fi pripojenie na internet. Záhrada ponúka ďalší priestor na relaxáciu a rekreáciu v prírode. Na parkovanie auta je k dispozícii garáž (za poplatok) a parkovisko. Okolie je možné preskúmať aj na bicykli vďaka požičovni bicyklov (za poplatok).

Ubytovanie:
V izbách sa nachádza kúpeľňa, klimatizácia a individuálne regulované kúrenie, ktoré tiež poskytuje správnu vnútornú klímu. Väčšina izieb má štandardne balkón. Izby s kobercom majú manželskú posteľ alebo posteľ typu king. K dispozícii sú aj postieľky pre najmladších hostí. K dispozícii je tiež trezor, minibar a písací stôl. K najlepším dovolenkovým výhodám patrí prístup na internet, telefón, TV a WiFi (zdarma). V kúpeľni so sprchovacím kútom je sušič vlasov. K dispozícii sú bezbariérové ​​kúpeľne. Hotel ponúka nefajčiarske izby.

Šport/Zábava:


Stravovanie:
Stravovacie možnosti zahŕňajú jedáleň, raňajkovú miestnosť, kaviareň a bar, na ktoré čakajú hostia v nefajčiarskej, klimatizovanej reštaurácii. Je možné rezervovať cez noc vrátane raňajok. Na raňajky si hostia môžu vychutnať bohatý bufet. Na obed a večeru si môžete vybrať rôzne jedlá à la carte. Na požiadanie sú pripravené diétne jedlá, bezlepkové jedlá a vegetariánske jedlá. Okrem toho, dom poskytuje občerstvenie. Ubytovanie zahŕňa celý rad alkoholických a nealkoholických nápojov.

Kreditné karty:
Nasledujúce kreditné karty sú akceptované v hoteli: American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.

Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
29.11. - 6.12.2019
7 nocí
30.11. - 7.12.2019
7 nocí
1.12. - 8.12.2019
7 nocí
2.12. - 9.12.2019
7 nocí
3.12. - 10.12.2019
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 4.4 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}