Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa
03.09. - 11.09. Vybrať iný termín
613 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Všeobecný popis:
Asi 400 metrov od piesočnatej pláže sa nachádza Hotel Maracaibo. Mesto Portoriko je cca. 600 metrov od hotela. Supermarket je po cca. 100 m na dosiahnutie. K dispozícii je diskotéka od hotela. Mobilita na dovolenke, okrem neďalekého požičovňa áut, zahŕňa aj taxi hodnosť a autobusovú zastávku asi 400 metrov od hotela. Letisko (LPA) je cca. Vzdialenej 48 km.
Vlastnosti:
Tento 6-podlažný, 3-hviezdičkový plážový hotel, zrekonštruovaný v roku 2018, pozostáva z hlavnej budovy a prístavby a tvorí celkom 99 izieb.Je vybavená 24-hodinovou recepciou (check-in od 12:00, check-out do 11:00), lobby s barom, 2 výťahy, trezor (za príplatok) a mini-trh.Reštaurácia a snack bar zaisťujú fyzickú pohodu.V dvoch baroch v hoteli sa tešíte na Vašu návštevu.Prístup k internetu a Wi-Fi môžu využiť hoteli hostia za poplatok.Pre hostí s telesným postihnutím ponúka nehnuteľnosť výťah s bezbariérovým prístupom a bezbariérový prístup.Služba concierge je zadarmo.Úklid izby je za poplatok.
pool:
Exteriér hotela v stredomorskom štýle zahŕňa vyhrievaný bazén s oddeleným detským bazénom. Tu sú k dispozícii bezplatné dáždniky a lehátka.
Stravovanie:
Raňajky à la carte. Polpenzia zahŕňa raňajky a večere.
Šport/Zábava:
Športové a zábavné aktivity: biliard a stolný tenis. Golfové ihrisko sa nachádza 2 km od hotela. Požičovňa bicyklov. Kúpeľné služby: vírivka a masáže za poplatok. Slnečná terasa, ak je to potrebné. za poplatok. Pre zábavu malých hostí je k dispozícii detské ihrisko.
Doplňujúce informácie:
Niektoré zariadenia alebo aktivity môžu spôsobiť dodatočné poplatky. Niektoré služby závisia od sezóny a miestnych klimatických podmienok. Servisné jazyky: angličtina, nemčina, francúzština, holandčina a španielčina. Kreditné karty: Euro/MasterCard a Visa.
Apartmán Deluxe:
S balkónom, internetom (zdarma), trezorom (zdarma), satelitnou TV.
Štandardný apartmán:
S balkónom alebo terasou, satelitnou TV.
Štandardný apartmán (2 spálne):
Zariadené s balkónom alebo terasou, TV so satelitným príjmom.
Apartmán Superior:
Zariadené s balkónom, internet (zdarma), satelitná TV.
Štandardné štúdio:
S balkónom alebo terasou, ohrievačom vody (možno za poplatok), satelitnou TV.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
3.9. - 11.9.2019
7 nocí
5.9. - 12.9.2019
7 nocí
7.9. - 15.9.2019
7 nocí
10.9. - 18.9.2019
7 nocí
11.9. - 19.9.2019
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 3