Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa
28.03. - 04.04. Vybrať iný termín
1 539 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Poloha: Rekreačný dom sa nachádza v Garajau, najslnečnejšej oblasti Madeiry a nedávno bola rozsiahle zrekonštruovaná. Dom sa nachádza nad nedotknutou morskou rezerváciou - ideálny pre šnorchlovanie a potápanie. Malá pokojná obec "Garajau" s malou prírodnou plážou, reštauráciami, malými obchodmi, supermarketom, pekárňou, lekárnicou atď. Je vzdialená necelých 5 minút chôdze. Vďaka svojej centrálnej polohe a dobrým dopravným spojeniam je vzdialené menej ako 12 minút na letisku (7 km) a Funchale (ostrov Madeiry na ostrovoch). Autobusová zastávka sa nachádza v blízkosti domu (čas jazdy do Funchalu približne 15 minút).

Vybavenie: Vkusne zariadený a kvalitne zariadený rekreačný dom spí až pre 8 osôb a má 4 spálne, 3 kúpeľne, otvorenú a klimatizovanú obývaciu a jedáleň (teplé/studené) s TV a plne vybavenú kuchyňu (chladnička, umývačka riadu, sporák K dispozícii je vonkajší bazén so slnečnou terasou, vírivkou a grilom v krásne upravenej záhradnej oblasti a Wi-Fi v celom dome.

Rezervovať si zariadenia:
Spálňa: Hnedá izba má manželskú posteľ, šatňu, vlastnú kúpeľňu s vaňou, sprchu a WC a TV. Modrá izba má manželskú posteľ a šatník. Zelená izba má 2 samostatné lôžka a šatník. Žltá izba sa nachádza na prvom poschodí (točité schodisko) a má 2 samostatné postele, šatník, klimatizáciu, TV a výhľad na more.

K dostaniu Jedlo: U: Bez stravy.

Kategória Krajina: Dom

Šport zahrnuté: fitnes kútik a foosball stôl v suteréne domu.

Smery: Trasy:
Vila do Vale je cca. 11 km od letiska Madeira. Po odchode z letiska postupujte podľa značiek Funchal a Caniço. Po prejazde výjazdu "Caniço" sa cesta začne zväčšovať smerom hore a prejdete dvoma tunelmi, hneď po 2. tuneli uvidíte výstupné označenie "Garajau".
Postupujte podľa značiek Garajau, z kopca. Na pravej strane uvidíte Hotel Dom Pedro Garajau. Sledujte túto ulicu až do kruhového objazdu. Vezmite 2. výjazd a potom ihneď odbočte doľava na ulicu: 1ªTravessa do Garajau. Vila do Vale je prvý dom vľavo.

Wellness: Jacuzzi.

Hotelové služby: Wi-Fi (v cene). Garážové státie až pre 2 autá. Práčovňa (práčka a sušička za poplatok). Uteráky a posteľná bielizeň 1x za pobyt vr. Detská postieľka a vysoká stolička na vyžiadanie.

Oznámenia: Pri príchode v hotovosti alebo kreditnou kartou sa vyžaduje zábezpeka vo výške 500 EUR. V prípade poškodenia/v dome je možné uložiť časť vkladu.

***
Upozorňujeme, že pri pobytoch do 13 nocí sa neuskutoční žiadne čistenie alebo výmena bielizne. Pri pobytoch na 14 a viac nocí sa po uplynutí prvého týždňa vykoná stredné čistenie. Domáce zvieratá a fajčenie v dome nie sú povolené. Zber kľúčov sa uskutoční pri príchode.

***
Krb v dome v obývacej izbe nie je k dispozícii.

*** Hotel je možné rezervovať pod počítačovým kódom FNC156O (bez prechodu z/na letisko Funchal) alebo pod počítačovým kódom FNC156A (s požičovňou automobilov z/na letisko Funchal).

***

Poznámka 2:
Hotel Kontakt:
Vila do Vale
1ª Travessa do Cristo Rei nº5-Garajau
9125-057 Caniço Santa Cruz
Portugalsko (Madeira)
E-mail:

***
Vila Vila do Vale je vďaka vkusne zdobené a vysoko kvalitné vybavenie schauinsland-travel hodnotené 4 slnkami!

Informácie o Corona pandémie: Upozorňujeme, že v záujme vlastnej bezpečnosti ďalekosiahlych opatrení na zníženie Corona pandemickým byť prijaté vo vašom hoteli a počas vašej dovolenky.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Tieto opatrenia sú najmä na svoje osobné ochranu.
Samozrejme, že všetky osvedčené pravidlá správania, ako napríklad hygieny rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a kašeľ/kýchanie etikety sú tiež pozorovať každý hosť musí cestovať.
Regulačné požiadavky môžu prípadne v krátkom čase, v závislosti na aktuálnom vývoji, byť prispôsobená pre jednotlivé hotely, rekreačné strediská a regióny.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
28.3. - 4.4.2021
7 nocí
1 539,00 €
11.4. - 19.4.2021
7 nocí
1 551,00 €
14.4. - 22.4.2021
8 nocí
1 551,00 €
17.4. - 25.4.2021
7 nocí
1 551,00 €
18.4. - 26.4.2021
7 nocí
1 551,00 €
Oficiálne hodnotenie: 4