Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Hotel Albatroz Beach & Yacht Club
* * * * *

14.01. - 21.01. Vybrať iný termín
699 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Poloha: Albatroz Beach & Yacht Club sa nachádza na východnom pobreží ostrova Madeira, na jedinečnej polohe nad morom, priamo na 400 metrovej promenáde od zátoky Santa Cruz s rozsiahlym výhľadom na Atlantický oceán a na "Ilhas Desertas" pobrežná a neobývaná ostrovná skupina patriaca do Madeiry. Centrum mesta Santa Cruz s rôznymi reštauráciami, barmi a obchodmi sa nachádza v pešej vzdialenosti. Najbližšie golfové ihrisko je vzdialené necelých 7 minút jazdy. Santo da Serra Golf je cca. 10 minút jazdy autom a Funchal je cca. 17 km ďaleko. Letisko Madeira je vzdialené cca. 0,5 km vzdialenosť.

Vybavenie: Tento 5-hviezdičkový hotel sa skladá z 19 klimatizovaných a priestranných izieb (4 dvojposteľové izby s výhľadom na more, 8 dvojposteľových izieb s výhľadom na more, 5 dvojposteľových izieb s výhľadom na more a 2 apartmány s výhľadom na more).K vybaveniu patrí lobby s 24-hodinovou recepciou, knižnica, à la carte reštaurácia (s vonkajšou terasou s výhľadom na Atlantický oceán a Ilhas Desertas), bar, vonkajšia plocha s cca. Záhrada s rozlohou 14 000 m², slnečná terasa, sladkovodný bazén, bazén s morskou vodou (prístupom po schodoch s priamym prístupom k moru), jacuzzi/vírivkou a bar pri bazéne.Posteľné lôžka a slnečníky sú hosťom k dispozícii zdarma v oblasti sladkovodného bazéna.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojitá záhradná strana: Individuálne navrhnutá dvojitá záhradná strana je v prílohe Vila Olga (príloha), sú cca. 25 m² a vybavené kúpeľňou so sprchou, WC, bidetom, sušičom vlasov, zrkadlom, županom a papučami, jedna manželská posteľ alebo dve samostatné lôžka (twin), individuálne ovládaná klimatizácia/kúrenie, telefón, trezor (v cene) Plochá obrazovka), rádio, minibar (za poplatok), Wi-Fi (súčasťou balenia) a zariadenie na prípravu kávy/čaju.
Dvojlôžková izba s výhľadom na more: Individuálne zariadené dvojlôžkové izby s výhľadom na more sa nachádzajú v prízemí hlavnej budovy, cca. 44 m² a je vybavená kúpeľňou s vaňou alebo sprchovacím kútom, WC, bidetom, fénom, zrkadlom, županom a papučami, jednou manželskou posteľou alebo oddelenými lôžkami, individuálne ovládanou klimatizáciou/kúrením, telefónom, trezorom (v cene) (Flatscreen), rádio, minibar (za poplatok), Wi-Fi (vrátane), zariadenie na prípravu kávy a čaju a zariadený balkón s výhľadom na more.
Dvojposteľová izba Superior s výhľadom na more: Individuálne zariadené izby typu Superior s manželskou posteľou s výhľadom na more sú umiestnené v prvom poschodí v hlavnej budove, cca. 44 m² a je vybavená kúpeľňou s vaňou alebo sprchovacím kútom, WC, bidetom, fénom, zrkadlom, županom a papučami, jednou manželskou posteľou alebo oddelenými lôžkami, individuálne ovládanou klimatizáciou/kúrením, telefónom, trezorom (v cene) (Flatscreen), rádio, minibar (za poplatok), Wi-Fi (vrátane), zariadenie na prípravu kávy a čaju a zariadený balkón s výhľadom na more.
Dvojlôžková izba s výhľadom do záhrady: Dvojlôžková izba (cca 25qm) disponuje manželskou posteľou alebo dvoma samostatnými lôžkami (Twin), vaňou/WC alebo sprchou/WC, Bidet, fénom, dvojitým umývadlom, zrkadlom na make-up, županom, papučami, telefónom, káblovou TV, Wi-Fi -Fi (bez poplatku). Trezor, minibar (za príplatok), klimatizácia/kúrenie, príslušenstvo na prípravu čaju a kávy, fľaša minerálnej vody denne v izbe a výhľad do záhrady.
Suita s výhľadom na more: Elegantne priestranné apartmány s výhľadom na more sa nachádzajú v hlavnej budove, cca. S rozlohou 95 m² a vybavené kúpeľňou s vaňou alebo sprchou, WC, bidetom, sušičom vlasov, zrkadlom, županom a papučami, spálňou s jednou manželskou posteľou alebo oddelenými lôžkami, oddeleným obývacou izbou (oddeleným rozkladacím dverom) s posedením,/Kúrenie, telefón, trezor (súčasťou balenia), káblová TV (plochá obrazovka), rádio, minibar (za poplatok), Wi-Fi (súčasťou balenia), zariadenie na prípravu kávy a čaju a zariadený balkón s výhľadom na more.

Rezervované možnosti stravovania: BB/HB/FB: raňajky formou bufetu. Obed a večera á la carte (stredomorská a miestna/tradičná kuchyňa).

Oficiálne trieda: 5 Hviezdičky

Šport zahrnutý: telocvičňa (vybavená moderným vybavením Technogym) a tenisový kurt (umelý trávnik).

Šport za poplatok: osobný tréner a Pilates (na vyžiadanie). Rôzne golfové ihriská v bezprostrednej blízkosti hotela (miestne tretie strany). 30% zľava na golfové ihriská Palheiro Golf a Santo da Serra Golf.

Wellness: široká ponuka masáží, terapií a procedúr (za poplatok).

Hotelové služby: Wi-Fi (zahrnuté v celom hoteli).
Služba žehlenia a práčovne (za poplatok).
Parkovanie (v závislosti od dostupnosti, v cene).
Pobytový servis/Turndown Service (súčasťou balenia).

Hotel kreditnej karty: VISA, MasterCard a American Express.

Poznámky: Miestna daň (ekologická daň podobná zdravotnému poisteniu)
taxe) v regiónoch Santa Cruz, Canico
A Canico de Baixo 1 € za osobu /
Deň od 18 rokov (maximálne 5 dní).

***
Psy nie sú povolené v hoteli.

***
Sú to nefajčiarske izby v hoteli.

***
Hotel Kontakt:
Pláž Albatroz & Yacht Club
Quinta dr. Américo Durão Sítio da Terça
9100-187 Santa Cruz (Madeira)
Portugalsko
Telefón: 351 291 520 290
Fax: 351 291 524 414
E-mail: alebo

Poznámka 2:
V katalógu "Sonnenziele" Zima 2019/20 na strane 55.

Odkaz na sezónu: Na Vianoce a na Silvestra sa použije nasledujúci obliekanie: "ležérne".Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
14.1. - 21.1.2020
7 nocí
19.1. - 28.1.2020
8 nocí
20.1. - 28.1.2020
7 nocí
22.1. - 29.1.2020
7 nocí
13.2. - 20.2.2020
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 5
Hodnotenia klientov: 5.8 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}