Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Hotel Jacaranda Indian Ocean Beach Resort
* * * * *

29.11. - 07.12. Vybrať iný termín
891 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Poloha: Nachádza sa priamo na bielej a jemnej piesočnatej pláži Diani. Centrum Diani je vzdialené 7 km. Vzdialenosť od letiska: cca. 50 km.

Vybavenie: Tento hotel v arabskom štýle má recepciu a 4 reštaurácie. V hlavnej reštaurácii "Korenie" sa podávajú jedlá formou bufetu u. V 3 à la carte reštauráciách si môžete pochutnať na svojich chuťových pohárikoch s pochúťkami z východnej Afriky, indickej u. doprajte si medzinárodnú kuchyňu. K dispozícii sú tiež 3 hotelové bary, z ktorých jeden sa nachádza priamo na krásnej piesočnatej pláži. V záhrade sa nachádza bazén u. 3 ponorné bazény s priestorom na opaľovanie. Lie a u. Uteráky sú zahrnuté v bazéne. Pre športové aktivity sú k dispozícii 2 tenis, 1 volejbal, 1 kroket, 1 biliardový stôl, 1 stolný tenis. V celom hoteli je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Počet izieb: 100

Izby: Všetky izby sú vkusne zariadené v štýle Lamu. Izby hotela Club Promo majú vlastnú kúpeľňu, sušič vlasov, klimatizáciu, stropný ventilátor, trezor na izbe, minibar, telefón, príslušenstvo na prípravu kávy a čaju, ako aj terasu alebo balkón v zadnej časti rezortu. Izby s výhľadom na more majú ďalší výhľad na more. Izby v hoteli Front Beach sa nachádzajú v rovnakom zariadení na krásnom mieste na pláži.

Fit & Active: Šport (leto/celý rok): volejbal, tenis, stolný tenis, šípky, aquagym, večerná zábava. Za poplatok: kanoe, katamarán, windsurfing. Masáže a kozmetické aplikácie.

Svadobná cesta: Novomanželia dostanú upgrade na základe dostupnosti. Pri príchode tiež dostávajú ovocie a kvety. Kópiu svadobného listu je potrebné predložiť pri príchode do hotela.

Stravovanie: HB/FB a HB/FB Plus: raňajky a večere formou bufetu alebo ako set menu. Plná penzia s obedom formou švédskych stolov alebo vybrané menu. Ak si rezervujete HP alebo VP plus, dostanete aj domáce víno, miestne pivo a nealkoholické nápoje s jedlom.

Extra: Hostia ubytovaní na minimálne 10 nocí dostanú 30 minútovú masáž/pobyt.

Platnosť: Tento opis výkonnosti je platný od 01.11.2018 do 31.10.2019 (Ročný katalóg 2018/2019).
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
29.11. - 7.12.2019
7 nocí
6.12. - 14.12.2019
7 nocí
13.12. - 21.12.2019
7 nocí
14.4. - 22.4.2020
7 nocí
21.4. - 29.4.2020
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 4.7 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}