Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa
14.12. - 21.12. Vybrať iný termín
493 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Miesto:
Plážový hotel sa nachádza v meste Lagos, cca. 200 m od verejnej piesočnatej pláže "Praia da Luz". Toto je prístupné cez ulicu. V okolí sa nachádzajú zábavné zariadenia. Najbližšie mesto Lagos je cca. Vo vzdialenosti 7 km. Letisko: FAO cca. 86 km.

vybavenie:
Hotel má 146 izieb. Vnútorný priestor zahŕňa recepciu (24 h) a trezor (za poplatok), ako aj WiFi (vo verejných priestoroch). K vybaveniu patrí reštaurácia (talianska). V snack bare sa podávajú aj malé jedlá. V bazéne nájdete niekoľko bazénov. Hoteloví hostia sú k dispozícii za podmienok bazéna.

Ubytovanie (podľa sezóny):
Apartmány (cca 80m2): majú kúpeľňu alebo sprchu/WC, sušič na vlasy, klimatizáciu, WiFi (bez poplatku), 1 spálňu, 1 obývaciu izbu, kuchynský kút a satelitnú LCD TV. Apartmány je možné rezervovať za príplatok na morskej strane.

Apartmány, 2 spálne (cca 130m2): Vybavené rovnakým vybavením ako apartmány okrem ďalšej spálne s vlastnou kúpeľňou.

Stravovanie (v závislosti od sezóny):
Bez jedla

Deti (v závislosti od sezóny):
- Babysitting (za poplatok)
 - Detské ihrisko

Šport/Zábava K dispozícii (podľa sezóny):
- v prípade potreby za poplatok: tenis

Ostatné:
- Akceptované spôsoby platby: American Express, Euro/Master Card, Visa

Kategória Krajina:
4 hviezdičky

Všeobecné informácie:


Poznámka:
Podľa nášho názoru hotelový komplex nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou.

Poznámka:
Aktuálne informácie o cestovaní, bezpečnosti a lekárstve pre občanov EÚ získate na základe našich predzmluvných informačných povinností pred rezerváciou alebo
poskytnutá vašou cestovnou kanceláriou. Na internetových portáloch sa tieto informácie zobrazia pred rezerváciou.

Poznámka:
Informujte sa, prosím, o predpisoch o batožine, stravovaní a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:
Ak máte rezervovaný let, propagácia sa uskutoční v triede Economy.

Transfer Poznámka:
Upozorňujeme, že v prípade špeciálnej a športovej batožiny môžu vzniknúť náklady na prepravu.

Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na povinných zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napríklad peších ulíc) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu "dver-to-door". V takom prípade vás vodiči odpojí na najbližšom mieste vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.
Žiadame Vás, aby ste informovali Vašu prepravnú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, ak by počas Vášho príchodu došlo k oneskoreniu letu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovanie, vonkajšie priestory a aktivity od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Môže byť obmedzená alebo nedostupná v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré vonkajšie priestory, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť počas tohto obdobia zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo zrušené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízny program nie sú nutne ponúkané v nemeckom jazyku, pokiaľ nie je v našom popisu hotela uvedené inak.

Poznámka:
Upozorňujeme, že najmenej jeden účastník musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Dávajte pozor na otváracie hodiny recepcie. Ak očakávate, že prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte prosím hotel pred príchodom.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali výlet bez prepravy a dorazili po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte hotelového ubytovateľa pred príchodom, aby vám bola udelená rezervovaná služba.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Nakoniec sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Ak je to nutné, Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že hotelové izby v deň príchodu iba od cca. K dispozícii je 14 hodín. Ak prídete pred 3:59 ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
14.12. - 22.12.2019
8 nocí
14.12. - 25.12.2019
11 nocí
14.12. - 21.12.2019
7 nocí
18.12. - 25.12.2019
7 nocí
18.12. - 26.12.2019
8 nocí
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 6 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}