Popis hotela
Termíny a ceny
Mapa
24.10. - 31.10. Vybrať iný termín
365 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Miesto:
Atraktívny komplex sa nachádza v turistickej oblasti Albufeira, iba cca. 10 minút od pláže Oura (asi 400 m od hotela). Hromadná doprava je dostupná priamo na mieste. Obchody, reštaurácie, bary a krčmy sú vzdialené asi 100 metrov od komplexu. Ďalšia diskotéka je po cca. 500 m.

Vlastnosti:
74 apartmánov ponúka hosťom pohodlie a komfort. Recepcia je otvorená 24 hodín denne. Hostia majú k dispozícii trezor, zmenáreň, herňu, službu budenia a službu prania bielizne. Vo verejných priestoroch je k dispozícii Wi-Fi pripojenie na internet. V supermarkete je možné tovar kúpiť pre denné potreby. Záhrada ponúka ďalší priestor na relaxáciu a rekreáciu v prírode. Ak prídete s vlastným vozidlom, môžete ho zaparkovať na parkovisku apartmánového hotela. Aktívni cestujúci, ktorí chcú preskúmať okolie na bicykli, ocenia požičovňu bicyklov.

Ubytovanie:
Izby majú individuálne ovládané kúrenie, kuchyňu a kúpeľňu. Štandardné vybavenie vo väčšine izieb má balkón, ktorý vás pozýva na oddych. K dispozícii je aj trezor. Kuchynský kút je dobre vybavený chladničkou, sporákom, mikrovlnnou rúrou a príslušenstvom na prípravu čaju a kávy. Malé doplnky poskytujú skvelý pobyt, vrátane prístupu na internet, telefónu, TV a WiFi. V kúpeľni je sprchovací kút a vaňa. K dispozícii je aj sušič vlasov.

Šport/Zábava:
Príjemne vyhrievaná voda v bazéne s vnútornými bazénmi zaisťuje zdravé kúpanie.Osviežujúce občerstvenie zaručuje ponor vo vonkajšom bazéne.K dispozícii je detský bazén s bazénom.Ležadlá a slnečníky sú tiež k dispozícii pre cestujúcich.Vírivka v kúpalisku sľubuje relaxáciu.Osviežujúce nápoje sú k dispozícii v bare pri bazéne.Ak nechcete robiť bez športu počas cestovania, môžete sa zabaviť na bicykli/horskom bicykli a golf.Tenis sa ponúka za poplatok.K dispozícii je telocvičňa a za poplatok stolný tenis a biliard sú súčasťou športových a rekreačných zariadení.Pre hostí sú k dispozícii kúpele s kúpeľmi.Za poplatok je sauna.Pre zábavu patrí diskotéka a nočný klub.

Stravovanie:
K dispozícii je bar. Kontinentálna raňajky zaručujú dobrý štart do dňa.

Kreditné karty:
Nasledujúce kreditné karty sú akceptované v hoteli: American Express, Visa a MasterCard.

Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
24.10. - 31.10.2019
7 nocí
31.10. - 7.11.2019
7 nocí
3.11. - 10.11.2019
7 nocí
3.11. - 14.11.2019
11 nocí
7.11. - 14.11.2019
7 nocí
Oficiálne hodnotenie: 3
Hodnotenia klientov: 3 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}